Skocz do zawartości

Nowi antagoniści.


Recommended Posts

Hmm. Jestem tego samego zdania co Niklas. Ludzie nie. Nawet nie współcześni.

Myślę że mogłaby powrócić Chrysalis, lub Sombra(o tym to było wyjątkowo mało). A jeśli chodzi o całkowicie nowego antagonistę to może jakieś pradawne zagrożenie, któremu będzie trza stawić czoło. Może jakaś bestia czmychnie z tartaru... Dużo jest możliwości.

Link do komentarza

Żadnych ludzi, przynajmniej na razie. Najpierw niech zrobią powrót Sombry i Chrysi oraz wyjaśnią, po co Celestii Discord. Poza tym, mają jeszcze złoczyńców z poprzednich generacji, a i pewnie dodadzą jeszcze paru złych od siebie - tworząc Discorda i Chrysalis twórcy udowodnili, że to potrafią.

Link do komentarza
Gość Anekito

Ludzie w Equestri? Nie!

Za to chcę więcej Discorda( który, niestety stracił jaja). Może Master of Dizaster postara się przywrócić Equestrii należny jej Chaos.

Jest też Chrysalis, jest Sombra...

Starczy co najmniej na sezon IV, na razie "nowych" nie trzeba.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

A na co? Dla mnie Discord mógłby powrócić do swojego dawnego wcielenia, no i jeszcze Chrysalis. Tyle by starczyły.

Link do komentarza

Również jestem zdania, że jak na razie nie potrzeba nowych antagonistów. Mam nadzieję, że w sezonie czwartym zostanie rozwinięty wątek z Sombrą i ewentualnie Discord (pomimo swojej transformacji w "tego dobrego") coś znowu zmaluje. No i prosiłbym, bez ludzi, dziekuję. :D Bez urazy dla nikogo, ludzie mi jakoś nie pasują do Equestrii, a przynajmniej nie w serialu.

Link do komentarza

No mogliby, myślę że uszczęśliwiłoby to niejednego hahah odcinek z Derpy^^

Albo Szczekająca Screw Loose która ucieka z psychiatryka i np szczekając nie daje nikomu spać przez co nikt nie może się wyspać poprzez co wszyscy mają kiepskie nastroje , po kilku tygoniach braku snu zaczynają mieć halucynacje i w ostatecznosci jedni popadają w obłęd drudzy w śpiączkę i do tego zaczynają się schodzić dzikie psy do wioski które są bardzo głodne

Link do komentarza

Cokolwiek by nie mówić, w generacji pierwszej byli całkiem fajni antagoniści. Przynajmniej z wyglądu - wyguglujcie Scorpana, Tireka albo Grogara. Sprawiają wrażenie niezłych badassów, choć nie wiem jak się zachowywali, bo starych generacji nie oglądałem.

Rzekłbym wręcz, że są zbyt mroczni jak na obecną generację ;) Ale kto wie, może będzie jakieś nawiązanie.

Powrót starych wrogów? Sombra jak najbardziej, nie został jeszcze wyeksploatowany i chciałbym dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Ale Chrysalis? Jak nietrudno zgadnąć, uwielbiam tę postać, ale jej powrót byłby zapewne wciśnięty na siłę. Kolejna akcja z podszywaniem się pod kogoś? Powielanie starych pomysłów nie ma sensu.

Discord zapewne jeszcze się pojawi, tyle, że w roli sprzymierzeńca. Widzę to tak: nowy wielki zły (lub Sombra) spróbuje zwerbować Discorda na swoją stronę podczas decydującej rozgrywki, jednak nasz Element Chaosu (po burzliwych wewnętrznych wahaniach) postanowi ostatecznie pozostać na usługach Celestii.

Link do komentarza

@up mogł by to być całkiem pro odcinek tylko wątpie żeby autorzy od tak poprostu przebili te otoczke "wszechmocności" Celestii. Sam pomysł dobry i też bym obejrzał. A te kopiowanie Nightmare Moon do Celestii narobiło by bałaganu wśród fanów, że skończyły się już pomysły i seria się knoci.

Celestia zamieniona w złą - LIKE

Celestia samoistnie zmieniająca się w LMS - DISLIKE

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...