Skocz do zawartości

Walki Wieczoru-Turniej Sezonu 2


Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie

    • Tak
      58
    • Nie
      0


Recommended Posts

Saka? Szczerze zastanawiam się nad wzięciem do drużyny tego pełnowymiarowego Zero, który zawalczył na początku wraz z Lucy przeciwko Itachiemu oraz Jokerowi... mógłbyś mu załatwić jakieś inne AI niż ostatnio (zgaduję, iż niejedno się po internecie kręci...) i zmontować jakiś test z jego udziałem? Bardzo bym prosił.

 

Chciałbym uniknąć brania mojej niesamowitej drużyny postaci z Megamana do tej edycji. Były... zbyt dobrze zrobione w stosunku do innych, jak na mój gust. Wygrywanie nimi nie przynosiło mi aż takiej satysfakcji. Tymczasem, pragnąłbym zobaczyć w mych szeregach kogoś z tych stron...

 

No i... tak. Biorę do tej edycji Kamijo Toumę.

Nie jest świetny, ale dzięki temu właśnie nada się do czynienia ekscytujących bitew z przeciętnej siły przeciwnikami. ^ ^

 

 

<Plottie patrzy cóż to za postacie wybierają osoby  uczestniczące w poprzednich edycjach... paczy i widzi...>

 

Lucy?

o_0

Teraz mam ją widzieć przy boku zwycięzcy poprzedniej rundy?

Haaah... jak by to delikatnie ująć... bardzo na serio myślisz o wygraniu tej rundy, nieprawdaż, Domine?

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza
Napisano (edytowany)

No to mamy 18 więc czas zacząć igrzyska. Oto lista najbliższych walk jakie będą miały miejsce. Jak i potrzeba jeszcze jednego dla Ostatniego usera który zapisał się na Prv ale nie powiem kto to na razie hehe

  1. Dżem vs EverTree 
  2. Mirmił vs Domine vs
  3. BlackHawk vs Zefir
  4. Matyas Corra vs Bartis
  5. Xyz vs Plothorse
  6. RainbowDash123456789 vs Jack Syskeł
  7. Guardian vs Spinwide
  8. Solaris Fabulous vs Grillo
  9. Myhell vs Flutteryay

Dzisiaj zrobię tylko jedną walkę na rozpoczęcie

edit: Oto i ona na rozpoczęcie Dźem vs Tree zapraszam do komentowania

Edytowano przez Sakadetsu
Link do komentarza

Wow, Gohan miał problemy na ziemi, ale jak się uniósł w powietrze to już stanowił problem dla Ghost Ridera. Generalnie Gohan był obijany jak się patrzy dopóki nie zebrał sił i uderzył... not sure if Kamehameha. Czyli generalnie jak w walce z Cellem xD

Link do komentarza

Szczerze powiedziawszy, skłamałbym, gdybym powiedział, że jestem zdziwiony. Chyba już przyzwyczaiłem się do tego, że moja postać usiłuje skleić jakieś ładne kombinacje ciosów, broni się i trzyma wroga z dala od siebie, a oponent kiedy tylko znajdzie ułamek sekundy na atak, od razu wlepia 30 ciosów pod rząd zżerając pasek hp jak opętany... >:I Nie wiem, czy to ciosy Ghosta są takie słabe, czy to inne postaci mają takie kopnięte w kosmos punkty obrażeń...

Link do komentarza

Fakt faktem, Ghościk radził sobie lepiej od Gohana... przypominało to poniekąd starcie wielu postaci z DBZ z Super Buu. On bowiem miał moc, a pozostali... technikę... co mu wszak wytknął Vegito. Sądzę, że pomimo porażki Ognistego Jeźdźcy, ta walka dobrze o nim świadczy. Nie miał bowiem takich problemów jak pozostałe postacie w konfrontacji z oponentami pomniejszych rozmiarów.

Gohan w formie SSJ2 tryskał tu wręcz młodzieńczą energią. Od samego początku walki. Tak bardzo, że aż w pewnym momencie zapomniał jak się chodzi... no, ale nie przeszkodziło mu to w wygraniu. Otworzył puszkę dżemu, porażając przeciwnika jej zawartością. Zakończył bitwę niemalże jak w kanonie... as Solaris said.

 

Saka - jeśli tworzysz ten test nie z jedną, a wieloma postaciami... to czy mógłbyś jako jedną z nich wybrać Kanade?

Być może skorzystam na tym nie tylko ja, lecz także osoba, która Ją wytypowała...

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza

A więc wybaczcie że tyle to trwało. Dzisiaj wstawiamy pierwszą kolejne tej rundy. I na początku kilka spraw. Guardian Deadpol już został zajęty przez Mirmiła, i Plothose nie martw się test będzie ale na tobie to sami ocenicie jak się spodoba reszcie hehe, I jeszcze sprawa king z tekena... możesz zmienić na jakąś inną postać? ponieważ animacje i Ai nie będą równe po pozostałych postaci

. A teraz zaczynamy najpierw:

Mirmił vs Domine

BlackHawk vs Zefir

Matyas Corra vs Bartis

No i to tyle zapraszam do komentowania

Link do komentarza

Deadpool jak to Deadpool, wpadł i zrobił swoje, zapewniając przy tym emocje jak w tegorocznym finale LM. Wygrał jedną rundę i dostał za to śliczny, sportowy samochodzik. Jako ciekawostkę dodam, iż kursy na Itachiego były strasznie wysokie, a jakiś koleś w fikuśnym, czerwonym wdzianku na 15 minut przed walką postawił na niego gruby hajs. I teraz pytanie: kto w takim razie naprawdę wygrał?

:rainderp:

Co do pozostałych walk. Cloud może i wygrał z kolesiem o połowę mniejszym, ale to nie zmienia faktu, że ma paskudne wręcz zdjęcie. O trzeciej nie powiem nic, bo zamiast niej jeszcze raz oglądałem walkę Deadpool-Itachi

Link do komentarza

Jestem niemalże pewien, że to był Cloud, którego sam mi zaproponowałeś, a Squalla to ktoś inny wystawił, Cahir bodajże.

@Edit

Znalazłem walkę w poprzedniej edycji Cloud vs xltima

Poprawka, postać aż taka małą i pikselowata nie była, ale ewidentie słabsza D:

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza

Kiedy już było dobrze i wszystko zaplanowałem to kolejny doszedł i liczba nieparzysta powstała. Ehh no cóż poczekamy aż ktoś jeszcze dołączy i niestety Joker już jest zajęty więc wybierz kogoś innego jeśli będziesz chciał. To skoro paplanian za nami to zaczynajmy pojedynki na początku:

Xyz vs Plothorse

http://www.youtube.com/watch?v=g2lbEOFUlL8&feature=youtu.be

RainbowDash123456789 vs Jack Syskeł:

http://www.youtube.com/watch?v=WD1Q9LSP1ag&feature=youtu.be

Guardian vs Spinwide

http://www.youtube.com/watch?v=eAZ0X-sogW4&feature=youtu.be

I to tyle na dzisiaj zapraszam do komentowania

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...