Skocz do zawartości

W poszukiwaniu harmonii - [zabawa] sesja RPG (Drużyna Wolnej Equestrii)


kapi

Recommended Posts

Kucyki rozmawiały ze sobą, kłóciły się, a nawet czasami groziły sobie. Na takich czynnościach upłynęło pierwsze 15 min. ich znajomości. Fearless Storm patrzył na tą całą zgraje kucyków z lekkim niedowierzaniem, że to oni mają uratować Equestrię. Nie on tu był od myślenia, więc zachował to dla siebie, jednak ewidentnie zaczął się niecierpliwić. Wiedział, że każda minuta spędzona tu, skraca czas na ostateczny przegląd jego oddziału przed akcją dywersyjną, ale rozkaz to rozkaz, więc musiał tu tak tkwić dopóki kucyki nie ustalą wszystkiego.

ps. Mam nadzieję, że wszyscy przeczytaliście krótki regulamin zamieszczony w moim ostatnim poście w wątku zapisów, a teraz wątku informacyjnym. Proszę się do niego stosować. Dziękuję Wam bardzo za tak szybki rozwój zabawy i apeluję o ortografię i poprawność językową. Nie ma tu jakiś ostrych zasad na ten temat, ale o wiele milej się wszystko czyta, kiedy posty są przemyślane i sprawdzone. Dziękuję Wam bardzo i powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal szła przez las jakby spacerowała tam codziennie. Zero wahania, dokładnie wiedziała gdzie znajduje się to czego szukali.

Co jakiś czas zatrzymywała się, aby Atlantis mógł ją dogonić.

- Już prawie jesteśmy.

Usłyszała pytanie Atlantisa.

- Długa i smutna historia. Ale powiem, że tutaj się wychowywałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ogłoszenie !!!!

przypominam, że nie można decydować o tym co się dokładnie dzieje z Waszą postacią w rzeczach trudnych. Czyli WilczaNati, nie możesz powiedzieć, że poszłaś gdzieś i trafiłaś na pewno. Wiem, że jesteś obeznana w lesie, ale jednak to już wymaga testu. Puki co przyjmijmy, ze znalazłaś drogę, jednak proszę trzymajmy się zasad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze przypominam o systemie tur!!! Możecie pisać nieskończoną ilość postów w dialogu, ale akcję możecie wykonać tylko jedną na turę, więc puki co ci, którzy już poszli - nie będą wiedzieć co powiedzieli inni od ich wymarszu i to ja opiszę gdzie się znaleźli, a puki co sobie idą i co najwyżej mogą rozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Skądże znowu, bardzo lubię zwierzęta. Wiesz już kiedyś widziałam smoka Twilight, Spike'a. A co do mojej historii. Urodziłam się w Cloudsdale, rodzice byli okrutni, bili i zagładzali mnie. Byłam jeszcze małą wychudzoną klaczką, pewnego dnia obudziłam się w lesie, porzucona i byłam w worku. Oczywiście byłam przerażona, wtedy z krzaków wyszedł wilk i zabrał mnie do stada. Stali się oni moją nową rodziną. Jak urosłam opuściłam las i zamieszkałam w Ponyville. Zaprzyjaźniłam się z Fluttershy, to właśnie o nią się martwię. A ten naszyjnik co zapewne widzisz na mojej szyi.

W tym momencie wskazała na kieł, który nosiła na szyi.

- To jest kieł wilka, który właśnie mnie zabrał do stada. Był i będzie moim wilczym ojcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Siedziałam sobie w lesie. Wtedy poczułam taką dziwną atmosferę. Wyszłam z lasu i dowiedziałam się od paru kucyków co się stało. Jednak jak tylko dowiedziałam się, że Fluttershy została porwana, po prostu zamknęłam się w swoim domku. Pogrążona w ciemności płakałam. A Ty co robiłeś, jeśli wolno spytać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...