Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź swoją zabawkę


Recommended Posts

Gratulacje dla Littlebarta, zgarnął główną nagrodę, którą jest... *odbiera kopertę od składu sędziowskiego składającego się z Pinkie, Pinkie i Pinkameny*

...Węgiel! Najwyższa stawka, to się nazywa szczęście! Tego się chyba nikt nie spodziewał, prawda?

 

Przynajmniej ja się nie spodziewałam. Ale wybór sędziów nieco mnie zaskoczył, osobiście bym dała te nowe Lamborghini, które było nagrodą pocieszenia!

 

Najwyraźniej sobie zasłużył. W każdym razie, następną zabawką jest...

 

Am4lluZ.jpg?1?9190

 

No bo kto nie marzył o bujanej Applejack? Nikt...? To teraz już może zacząć  :pinkie4: .

 

Cóż, Applejack lubi rodea, więc teraz będzie można osobiście się z nią w nie pobawić.

 

Wspaniały pomysł! Niestety do zestawu nie dorzucamy lassa. Trzeba je sobie skombinować samemu.

 

Kto zasłużył sobie na drewnianego przyjaciela (swoją drogą, bujana Applejack to niezła ironia)? Jak myślicie?

Edytowano przez Baffling
Link do komentarza

Świetnie! Teraz KreeoLe będzie się mogła bujać razem z Applejack.

 

Ha, to wprost wybornie, wprost wybornie!

 

Teraz możemy wprowadzić w życie drugą część naszego szatańskiego planu... To znaczy... przedzielić komuś następną zabawkę... Tak, właśnie to miałem na myśli.

 

Ale przecież planowaliśmy wykorzystać te sto dwadzieścia cztery kaktusów, dwa olbrzymie kawałki styropianu i piankę modelarską, by zbudować...

 

Cii! To tajemnica, pamiętasz?

 

A, no tak! Dobra, to ja może zademonstruję wam kolejne dzieło światowej klasy wytwórni "Pinkie Pie sp. z o o."!

 

640px-775px-Bazooka_Third_FH.png

 

Bazooka? Jesteś pewna, że to zabawka?

 

Oczywiście! Czy wiesz ile można mieć z nią zabawy?

 

Pewnie całkiem sporo. Przynajmniej do czasu...

 

Korzystaj teraz, płać później! To sprawdzona metoda ! :pinkie4: 

 

Może i racja. W takim razie... Komu przydzielilibyście takie cacuszko? Chętnych z pewnością nie brakuje...

Link do komentarza

Niech więc będzie Parabellum Edge.

 

Cudownie! Bazooka z pewnością gwarantuje wiele niezapomnianych chwil!

 

Taa... Na dodatek później możesz mieć spooro czasu na ich wspominanie. W paskowanej koszulce.

 

E tam, czepiasz się. Spójrz lepiej co tym razem udało mi się skombinować...

 

steampunk_Art.jpg

 

Hmm... Co to w ogóle jest?

 

Nie mam zielonego pojęcia  :pinkie4: . Ale jest steampunkowe, więc fajne.

 

Z pewnością wygląda bardzo spektakularnie. Kandydaci na nowych właścicieli czegoś takiego powinni się z łatwością znaleźć.

 

Dokładnie! Sama użyłabym tego do zjazdu z największego wzgórza z okolicy, ale może inni znajdą jakieś ciekawsze zastosowanie.

 

Czekamy na propozycje!

Link do komentarza
  • 1 month later...

Tomek, Tomek... Tak, niech ma coś z życia przed wyjazdem wgłąb piekła. A tymczasem po długim okresie posuchy i deszczu wiór nadszedł czas na...

 

Kolejną zabawkę! Tylko trzeba z nią uważać, bo można zrobić komuś krzywdę.

 

Taak, szkoda tylko, że nikt tego nie powiedział tobie i nieomal mnie zgilotynowałaś gdy spałem.

 

Chciałam cię tylko obudzić! Skąd miałam wiedzieć, że te lśniące zakrzywione ostrza były naprawdę ostre?

 

To ci dopiero zagadka... W każdym razie, czas najwyższy zaprezentować wspomniane cudo...

 

Rocking-Horse-600x399.jpg

 

Świetne, prawda? A do tego jakie użyteczne! Pierwszy raz kroiłam ser bujając się w tył i przód! Choć niestety porysowałam też troszkę podłogę.

 

Tym zdecydowanie nie powinno bawić się domu. Bierzcie póki trwa oferta promocyjna!

 

Dorzucamy gratis bezprzewodową ładowarkę do ostrzy?

 

Miałem raczej na myśli wysyłkę, ale też może być. Tylko kto powinien otrzymać taki sprzęt? Jak myślicie?

Link do komentarza
  • 2 months later...

Ok, Lisica-chan otrzymuje Konika na Biegunach Natychmiastowej Śmierci +2. Dziękujemy za kupno produktu z naszego zakładu. Za nieprzewidziane obrażenia/samozapłony/zniszczenie świata nie odpowiadamy.

 

Oferta ważna do wyczerpania zapasów, bądź użytkowników. Podczas wybuchu wojny można używać Konika jako wierzchowca. Niestety nieszczególnie mobilnego.

 

Ty tam gadu, gadu, a przecież nasza wspaniała, niepowtarzalna...

 

24-Inch-Godzilla-2014-Toy-001.jpg

...Godzilla czeka na nowego właściciela!

 

Można ją karmić, pieścić, wyprowadzać na space... Hmm... chyba lepiej omijać Tokio.

 

Dlaczego? Mały chaos jeszcze nikomu nie zaszkodził  :crazy: .

 

Powiedz to poszkodowanym. Zresztą, nie moja to sprawa. Bierze ktoś zwierzaka, czy mam go odesłać z powrotem na dno zamarzniętego atomowego syberyjskiego jeziora?

 

Spójrzcie na ten słodziutki pyszczek! Zlitujcie się na tym maluszkiem!

Link do komentarza

Godzillę otrzymuje Night Fury'owa Cassidy, gratulacje!

 

Skoro wolisz smoki, to może uda ci się jej wykształcić skrzydła? Latająca Godzilla strzelająca laserami z oczu i ziejąca ogniem to byłoby coś!

 

A tymczasem w równoległym wymiarze...

 

Pamiętacie jak za pomocą magicznego stawu stworzyłam sobie kopie samej siebie? Ha, to nie był najlepszy pomysł... Dlatego postanowiłam to powtórzyć, ale z pluszakami! Ludzie podobno lubią pluszaki, chociaż nie wiem na co im one, przecież nie wybuchają...

 

western_pinkie_pie_plush_by_makeshiftwin

 

pinkie_pie_plush_by_karasunezumi-d5vgigz

 

PinkiePiePlush.png

 

filly_pinkie_pie_plush_by_makeshiftwings

 

pinkie_pie_plush_with_party_accessories_

 

AlicornPinkiePie.png

 

W każdym razie, Pinkie namnożyła pluszaków i teraz trzeba oddać komuś całą gromadkę. Jeśli ktoś ma wystarczająco dużo miejsca w domu, niech się zgłosi. Nie każcie im czekać!

 

Możecie przydzielać je pojedynczo, albo wszystkie na raz! Nazwijmy je po prostu od Pinkie 1, do Pinkie 6, ok? Sama bym je sobie zostawiła, ale niestety miałabym dla nich za mało czasu. Gummy mi wystarczy!

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...