Skocz do zawartości

[Konkurs] Twoja Luna


Arjen

Recommended Posts

Całkowicie zgadzam się z Zukori, gdyż poświęciła swój czas, by przelać swój pomysł na swego tableta... Nie poszła na łatwizne... Nie przerysowała/skopiowała czyjegoś dzieła tylko postarała się i widać to na jej rysunku tak, więc moim zdaniem jej też należy się wyróżnienie

Link do komentarza

Sunset- naprawdę śliczna ta Twoja Luna <3

widać, że włożone jest w nią bardzo dużo pracy no ale co poradzisz, najwidoczniej osoby które przerysują są lepsze bo ładny obrazek wybrali a nie tacy którzy włożyli w coś sporo pracy i stworzyli coś samemu :<

co do pracy Turonia- fakt, niesamowita *_* oby tak dalej i więcej ^ ^

i raz jeszcze dorzucam obrazek bo ktoś pisał, że nie działa

Luna.png

Link do komentarza

heej sory ale jeżeli takie coś zasługuje na czyjąś uwagę

http://www.ibrony.com/file/pic/photo/2013/03/b36f10092b87bad65d51542293c1f679_500.jpg?t=5141f5bdb7925

to myślę, że to tym bardziej.

http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2013/089/8/5/my_luna_by_starl-d5zt5i9.png

nie abym była zazdrosna tylko po prostu strasznie długo nad tym ryskiem siedziałam ale najwyraźniej nikt mnie nie docenił, po prostu chcę Wam pokazać i się pochwalić bo do tego czasu nigdzie tego nie udostępniałam ^ ^

Trochę kultury może? To nie boli. Na prawdę...

Nie cytujemy z BBCode :c

Link do komentarza
Nie rozumiem, czemu Ares został wyróżniony, ponieważ ta Luna jest wzięta z internetu,

Jeśli się mylę, to sorry, ale widziałam taki vector.

Arjen: Niestety, ale sądzę, że nie doceniłeś wkładu.

Sorry, ale to moje zdanie. Możecie hejtować

myślałam, że konkurs jest na narysowanie Luny.

Link do komentarza

Myślę że Arjen troszkę źle to rozegrał, moim zdaniem powinien zrobić podział na, prace zrobione komputerowo i prace narysowanie bądź zrobione jeszcze w innym stylu. Więcej userów miało by wtedy szanse zostać wyróżnionym, obeszło by się bez nieporozumień.

Racja, racja jestem za... Może Arjen niech się wypowie?:TaTds:

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Hejka !

:)

Wiem że to może nie odpowiedni temat na to ale chciałabym poprosić ( patrząc na wasze pracę ) aby ktoś z was zrobił mi sygnaturkę z napisem Odzwierciedlenie Pinkie Pie .

Nie mam pomysłu i możliwości jak wynagrodzić więc niech to będzie za symboliczny pkt reputacji i wychwalanie na forum :)

Zainteresowanych proszę na PW .Oczywiście jeżeli tylko macie ochotę ^_^.

Z góry dzięki i pozdrawiam Pinkamena Diane Pie :pinkie2:

P.S. Miałam się zgłosić o tą sygnaturkę w innym dziale ale jak widzę te wasze prace to szczerze zazdroszczę i sama bym chciała tak umieć :rd6:

HEHEHEHHE UWAGA UWAGA ! NIEWAŻNE JUŻ SIĘ ZNALAZŁA DOBRA DUSZA KTÓRA MI POMOŻE ^_^ - zukori ! Serdeczne podziękowania ^_^

Offtop.

Link do komentarza

No cóż, ja wychodzę z założenia, że konkursy artystyczne podlegają ocenie subiektywnej, a nie obiektywnej. Niezależnie ile się pracy włoży w swój rysunek trzeba się liczyć z tym, że pomysł innej osoby może się bardziej spodobać oceniającemu, a zważywszy, że różne osoby mają różny talent i różne umiejętności - czasem ktoś włoży bardzo dużo pracy i uzyska efekt który nie zachwyca, a czasem ktoś w parę minut stworzy arcydzieło. I pytanie, którą z takich prac bardziej należy docenić?

A co tam, zamieszczę też swoje dzieło:

nmmc.png

Trochę bazowałem na jednej pozie Luny z tego rysunku (ta u góry po prawej): http://kp-shadowsquirrel.deviantart.com/art/Luna-Poses-315258842

Ogólnie to poświęciłem na ten rysunek może z sześć godzin, ale to głównie dlatego, że mało mam wprawy, bo rzadko rysuję. Kilka pomocniczych szkiców wstępnych itp. Ogólnie to jestem z wyniku zadowolony, chociaż widzę teraz parę błędów, które powinienem poprawić, ale ogólnie nie dziwi mnie, że rysunek nie został wyróżniony, bo w sumie nic szczególnego go nie wyróżnia...

:TWcU3: Chociaż robi piorunujące wrażenie! :forgiveme:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...