Skocz do zawartości

[Konkurs] Twoja Luna


Arjen

Recommended Posts

Nie chcę być nie miła, czy też wzniecać kupoburzy, ale to nie usprawiedliwia. Owszem, jest nieco trudniejsze względem tabletu, ale skilla można sobie wyrobić. Poza tym dobrym sposobem jest naszkicowanie kuca/jakiejkolwiek innej postaci, którą rysujesz, zrobienie zdjęcia szkicowi i zrobienie lineartu za pomocą GIMPowych ścieżek. :bonbon2:

Sorry, ale nie będę co jakiś czas biegać i przeszkadzać koleżance, by skanować rysunki. A ja lubię myszką rzadko kto potrafi to wielka sztuka. Fajnie, że mój rysunek może rozbawić. :P  Robię to rzadko, jak mam ochotę, ale najwyraźniej moje rysunki były liche, więc wiem, że muszę więcej pracować.

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
  • 1 month later...

No cóż, ja wychodzę z założenia, że konkursy artystyczne podlegają ocenie subiektywnej, a nie obiektywnej. Niezależnie ile się pracy włoży w swój rysunek trzeba się liczyć z tym, że pomysł innej osoby może się bardziej spodobać oceniającemu, a zważywszy, że różne osoby mają różny talent i różne umiejętności - czasem ktoś włoży bardzo dużo pracy i uzyska efekt który nie zachwyca, a czasem ktoś w parę minut stworzy arcydzieło. I pytanie, którą z takich prac bardziej należy docenić?

A co tam, zamieszczę też swoje dzieło:

nmmc.png

Trochę bazowałem na jednej pozie Luny z tego rysunku (ta u góry po prawej): http://kp-shadowsquirrel.deviantart.com/art/Luna-Poses-315258842

Ogólnie to poświęciłem na ten rysunek może z sześć godzin, ale to głównie dlatego, że mało mam wprawy, bo rzadko rysuję. Kilka pomocniczych szkiców wstępnych itp. Ogólnie to jestem z wyniku zadowolony, chociaż widzę teraz parę błędów, które powinienem poprawić, ale ogólnie nie dziwi mnie, że rysunek nie został wyróżniony, bo w sumie nic szczególnego go nie wyróżnia...

:TWcU3: Chociaż robi piorunujące wrażenie! :forgiveme:

 

Ale to jest NMM ;_: Nienawidzę jak ktoś uważa że NMM i Luna to jedna postać...

 

 

 

Gratuluję  ^3^  Głupio mi że nie zdążyłam przesłać swojej pracy,cóż...Spróbuję następnym razem! 

 

Cydr dla wszystkich laureatów :

 

:cydr:

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...