Skocz do zawartości

[Konkurs] Twoja Luna


Arjen

Recommended Posts

Moim zdaniem nie ma co się kłócić. Arjen wybrał prace, które mu się podobały, nic wam nie da pisanie postów typu "moja praca jest ładniejsza, niż ta wyróżniona". Poza tym, jestem pewna, że gdybyście wy mieli wybierać najładniejsze rysunki, przyszłoby wam to z niemałym trudem. Więc nie ma po co kontynuować kłótni.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Witajcie!

Mam dla was drugą część konkursu, w którym główną nagrodą będzie...

...pierwsze miejsce! :rainderp:

99iWTv7.png

 

No i prawo do wstawienia takiego awarda do swojego profilu.

Zasady są proste jak to, że noc jest piękniejsza. Waszym zadaniem jest narysowanie/namalowanie/stworzenie Luny/Nightmare Moon dowolną techniką. Oczywiście, nie musi to być jakieś dzieło sztuki - liczy się wkład i efekt końcowy :)


Zasady:

1. Prace prosiłbym wysyłać mi na PW, a następnie napisać w tym temacie, że praca przesłana.
2. Nie wiem ile prac wyróżnię, ale na pewno nie będę się trzymał twardo jakiejś liczby. W końcu to prace Ku Chwale Księżniczki! :luna:
3. Praca ma być z widocznym dopiskiem "Moja Luna" - i podpisem autora, czyli siebie :)
4. Wybrane prace umieszczę tutaj, jeśli autorzy się zgodzą.
5. Arty mogą być zarówno na kartce papieru jak i komputerowo zrobione. Doceniam je tak samo, postaram się wyróżnić z obu kategorii.
6. Można wysyłać więcej niż jedną pracę :)
7. Mogą być humanizację.

8. Wysyłając pracę na ten konkurs akceptujesz to, że o wyróżnieniach będę decydować ja, oraz prawdopodobnie moi regenci. Nie ma opcji, że krzyki w stylu "Ja uważam, że moja praca jest najlepsza, nie znasz się" coś wskórają. Postaram się by wyróżnienia były rozdane jak najlepiej. Wyniki konkursu są niepodważalne i nie do kwestionowania. Każdy inaczej odbiera sztukę, więc czasami nie sposób jednoznacznie ocenić czyja praca jest lepsza.

Termin: 20 czerwiec 2013r.

7ofvKqt.png


 

Link do komentarza

lol

Arjen jaki styl lubisz to skopiuję pracę z internetu HUEHUEHUEHUEHUE

 

Nie offtopuj ~ Arjen

pytam serio- jaki lubisz kucykowy styl rysowania :3?

to offtop? omg chyba w Twoim..

 

Jasne, że offtop, ten temat nie służy do takich postów. Ostatnie ostrzeżenie. ~ Arjen

[JESTEMTAKANIEOGARNIĘTAŻEMUSZĘUŻYWAĆBRZYDKICHSŁÓW] sie fanie kucyków co nic innego ni mo we łbie

 

Papa ~ Arjen

Edytowano przez Arjen
  • +1 1
Link do komentarza

Ehh... Sory za moje niedoinformowanie, ale tak wyszło że nie wiem co to jest PW. Mógłby ktoś wstawić linka? Bym był bardzo wdzięczny.

20.06? W tym dniu mam urodziny, wyciągają mi śruby z nogi i kończy się termin na wysyłanie prac. Czy wy sobie jaja robicię?

Edytowano przez Neon
Link do komentarza

A pamiętam jak obiecywałeś że ty juz żadnego konkursu nie zorganizujesz xD że kolejny konkurs w dziale luby będzie najprędzej gdy będzie nowy jej avatar :3

Ale ciesze się że zdecydowałeś się na ponowne zorganizowanie konkursu ;p

Luna jest bardzo przyjemna do rysowania ^^ i chętnie wezmę udział :3

 

Parę osób mnie nakłoniło, przykro mi było odmówić ~ Arjen

 

rozumiem ^^

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...