Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Dark parsknęła śmiechem i poszła na dół, cały czas rechocząc. Również zeszłaś na kolację. Wszyscy już siedzieli przy stole, a Dark wciąż była rozbawiona. Fire przywitała Cię ciepło. Zmieniła się. Trochę schudła i zmieniła zaczesanie. Jej fryzura była teraz dłuższa i zaczesana do tyłu, lekko jaśniejsza. Mama podała wszystkim gulasz i spytała jak minął Ci dzień. Zaczęła rozmowę od Ciebie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A spokojnie mamo, u twi zrobiłam jakieś postepy, potem bylam u morning która była pijana... no cóż... niemogłam sie zbytnio z nią dogadać to posiedziałam troche z nia... potem coż... poszłam spać. - odpowiedziałam prawie na jednym tchu, patrząc na gulasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulasz jak zwykle był pełen warzyw, pachniał i wyglądał smakowicie. Fire tylko się zaśmiała.

- No to barwny dzień miałaś - odparła z zadowoleniem. Fire się zmieniła... jej styl mówienia był inny... - A co Dark taka rozbawiona? - spytała.

Dark na to pytanie jeszcze bardziej wybuchła śmiechem i wskazała na Ciebie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No bo... - zaczełam niepewnie... - Miałam sen w którym byłam matką małej klaczy... u nas w rodzinie... wszyscy byli starsi... noi... tak jakoś dziwny ten sen był. - powiedziałam cicho. Biorąc sie za gulasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire odpowiedziała uśmiechem, Frost nic nie odparł tylko pochłaniał gulasz, Flame karmiła swoją pociechę, a Dark... tylko ona się z Ciebie nabijała. Mimo to gulasz smakował Ci jak nigdy. Fakt, że był ostrzejszy, w ogóle Ci nie przeszkadzał. Po chwili, gdy Dark opanowała emocje, nachyliła się do Ciebie.

- Jutro rano mija czas zakładu. Jak sądzisz, dam Ci pospać w nocy, albo rano cokolwiek zrobić? - spytała szeptem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dokładnie... Szykuj się, przygotowałam coś fajnego - dodała Dark i wróciła do swojego gulaszu.

A Ty? Miałaś w połowie zjedzony gulasz i zmartwienie z dzisiejszą nocą. Może przygotujesz sobie plan obrony?

- O czym myślisz Lightie? - spytał Frost wyrywając Cię z myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire i Flame parsknęły śmiechem. Malec się zarumienił i spuścił głowę.

- Macierzyństwo jest trudniejsze niż się wydaję co? - spytała rozbawiona Fire.

- A no... próbuj dalej Lightie - odparła z uśmiechem siostra.

Malec napuszył poliki i odwrócił łeb od wszystkich.

- Nie lubię marchewki i papryki, i basta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch spojrzał i nadął znowu poliki.

- Bo jest nie dobra! - odparł już zbulwersowany.

- Walenie głową w mur - odparła Flame.

- Lightie, jak masz zamiar z takim podejściem go nakarmić, to idź lepiej Frosta o cośkolwiek pomęcz - dodała Fire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I pewnie zakładasz, że będziemy robić coś epickiego? Nie licz na to nie chcę mi się - odparł z ziewnięciem. - Masz pilota, a ja pogapię się na to, jeśli nie będzie to jakieś nie wiadomo co z cukrem - dodał i poczochrał Cię po grzywie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...