Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

- Tak, tak nowa! Nazywa się Moon Shine. I jest bardzo miła! Cały dzień cierpliwie pomagała mi w lekcjach i fajnie się z nią w szkolę bawiłam. Ty też na pewno się z nią zaprzyjaźnisz! - wykrzyczała dosłownie, na jednym wdechu Morning. - Możemy poszukać... ale... ja nie wiem gdzie ona mieszka - powiedziała ze zmieszaniem Twoja przyjaciółka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

" Dark... czy ty myślisz o tym samym co ja? Ta... zbieżność Imion... Ale.. nie ku*wa nie może być... musze się przekonać na własne oczy..." - wymruczałam zdumiona do Dark. - Oj tam dawaj chodźmy jej poszukać może spotkamy ją gdzieś na mieście albo... pani Derpy może wiedzieć... przecież zna PonyVille od poszewki Albo twoja mama! Ona zna wszystkich w PonyVille i tych nowych też. No daaawaaaj... - wyjęczałam szturchając Morning po plecach. - Tato... wychodzę z Morning pochodzić będę potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning kiwnęła głową i przysiadła sobie na chwilę. Nie byłyście nawet w połowie drogi...

- Nudzę i myślę... I im dłużej myślę tym bardziej, nieprawdopodobna wydaję mi się opcja Moon na "zewnątrz"...

Morning po chwili wstała, choć nie tak pełna energii jak przed chwilą.

- Myślę... że możemy już iść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dokładnie to co zasugerowałaś Lightie... na zewnątrz, czyli nie tu gdzie była do tej pory...

Morning postawiła parę kroków, po czym się lekko zachwiała.

- Lightie, możesz mi pomóc? - spytała niepewnie.

- Myślę, że warto w szkole to sprawdzić... Poczekać i sprawdzić. Ona jest sprytna, pamiętaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Daj spokoj Dark... przecież nie bedzie sie na nas fochać w nieskończoność... pozatym znasz nature Moon nie bedzie udawać nikogo innego.../unikać nas przecież to do cholery anioł jest..." - mruknełam stanowczo do Dark. Spojrzałam na Morning... - Huh? Jasne, że ci pomogę, ale w czym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja przyjaciółka nie zareagowała na żart w żaden sposób. Musiała się z tym źle czuć, że tym razem to Ty jej pomagasz. Podczas tego długiego spaceru, bardziej niż zwykle dokuczały Ci spojrzenia innych kucyków. Mimo iż miałaś mniej bandaży, to wciąż wszyscy się gapili...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning będąc pod domem dostała jakby zastrzyku energii bo wpadła od razu do kuchni. Jej mama odpoczywała na kanapie, ale jednak Cię dostrzegła.

- Hej, znowu się widzimy - rzuciła wesoło. - Czyżbym czegoś zapomniała?

- Zignoruj ją Lightie... nie wyczuwam od niej obecności Moon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning już po chwili wyściubiła nos z lodówki, trochę ubrudzony jakimś ciastem. Była znów pełna energii.

- W sumie jakby się tak zastanowić to od Morning czuć obecność Moon. Nie wiem jak, ale teraz to wydaję mi się prawdopodobne...

- Yyy, Lightie? Nie miałaś o coś spytać mojej mamy? - Twoja przyjaciółka tylko pokręciła głową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie Pie, chwilę się zamyśliła.

- Hmm, tak. Rano spotkałam śnieżno-białą pegazicę z pomarańczową grzywą i czerwonymi oczkami. Miała na imię Moon. Dostała ode mnie babeczkę. Długo z nią nie rozmawiałam, bo się spieszyła do szkoły. Musiała być spóźniona.

- Gulp...

- A co? - spytała zdziwiona mama Morning.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo "dogoni", było jak najbardziej nie na miejscu. Morning znów miała tyle energii, by zanieść Cię do biblioteki. Była szybka jak zawsze. Już po chwili stałyście pod biblioteką. Co zabawne, Twilight akurat wychodziła.

- Oh witajcie - przywitała was ciepło. - Dwie młode klacze spragnione wiedzy z książek w bibliotece? - ciężko było stwierdzić Ci, czy to był żart...

- Znowu nic... Tylko od Morning wyczuwam obecność Moon, ale to chyba dlatego, że była z nią w szkole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chętnie poczytam, ale potem proszę pani. Chciałam się zapytać czy wie pani coś o nowej klaczy w PonyVille. Widziała ją, albo rozmawiała przez chwile? Chcemy się zaprzyjaźnić i jej szukamy, ja niestety do szkoły nie moge isć... - wypowiedziałam na jednym tchu, nie wiadomo czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...