Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Po chwili poczułaś jak kopyto ogiera dotyka cię tam. Zupełnie jakbyś robiła to Ty.

- Moon na pewno też Cię obserwuję hihihi... - Dark dalej chichotała...

Ogier nagle zatrzymał swój cudowny ruch kopytem i przestał Cię całować. Spojrzał Ci tylko głęboko w oczy i poczułaś jakby coś w Ciebie na dole wchodziło. Dawało to więcej przyjemności, ale było dziwne...

- Też chciałaś tego spróbować - szepnęła Morning...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogier tylko się uśmiechnął i wykonał szybkie pchnięcie. Fala rozkoszy poszła razem z tym ruchem. Świat zaczął wirować, gdy Morning dołączyła do tej całej zabawy pieszcząc Twoje ciało. Storm wreszcie się lekko cofnął i znów wykonał pełne pchnięcie i świat zamarł jakby pod wpływem przyjemności. Po chwili jego ruchy coraz bardziej się upłynniały, co owocowało olbrzymią dawką rozkoszy. Dotarło do Ciebie czemu dla Morning zabawa na rogu była tak wspaniała. Każde pchnięcie było jakby mocniejsze i głębsze od poprzednich, a każdy ruch języczka Twojej przyjaciółki dosłownie rozrywał Ci mózg z ekstazy. Czułaś, że dochodzisz, że zaraz wybuchniesz... Dopiero teraz dotarło do Ciebie, że ten ogier to jakby męska wersja Ciebie. Ale to nie miało znaczenia, bo ruchy ogiera były zbyt przyjemne by to przerwać. Storm nagle przyspieszył i w pewnym momencie poczułaś w sobie jakby coś płynęło w Tobie dalej niż ogier. Kolejna fala przyjemności sprawiła, że to był Twój finisz. Rozkosz jakiej doznałaś, wybudziła Cię ze snu...

- O już nie śpisz? Śliniłaś się trochę Lightie hihihi... - wychichotała Morning.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Noo... emm... - zaczerwieniłam się i szukałam odpowiednich słów... Po chwili no cóż... znalazłam tak jakby... - Wiesz... śniłaś mi się... i byłaś o wiele starsza... tzn byliśmy o wiele starsi... i był tam tez ogier... jakby... ja... tylko miał parę "innych detali szczególnie na dole..." - powiedziałam ciągle się czerwieniąc. I robiliśmy to... co jak mamy ochotę... a w dodatku ogier... " Szlak nie wiem jak nazwać to dolne coś co sprawiało tak wiele przyjemności... mi i jemu... i czemu na końcu czułam jakiś płyn w sobie?" - spytałam się Dark

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning patrzyła na Ciebie zdziwiona i czekała, aż dokończysz odpowiedź.

- Tak więc, to co miał ten ogier to było ... - wypowiedź Dark przerwało łupnięcie. - Auaa... Za co to Moon...

~ Już dobrze wiesz, ona jest nieletnia... i tak ją demoralizujesz...

- Więc może sama znajdziesz jakieś zamienniki na te słowa?

Po tych słowach obie ucichły, a Ty siedziałaś tak w zamyśleniu...

- Dobra... - zebrała się wreszcie Dark. - To co miał ten ogier to... powiedzmy, że był to jego wężyk... A ten płyn to ekhem... Prawie to samo co Tobie się robi jak jest przyjemnie... Pasuję Moon?

Morning pomachała Ci przed pyszczkiem mufinką którą trzymała od dobrej chwili. Wreszcie usłyszałaś jej słowa:

- Haloo jest tam kto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Wężyk?- spytałam głupio. Tia... jasne... widziałam już węże... a to nie przypominało tego..." - mruknęłam w myślach.

-Dobra to wale prosto z mostu... to co on miał to jego czł**ek a ten płyn to efekt uboczny... ty też go "wypuszczasz" pod koniec "zabawy" - wypowiedziała na jednym tchu Dark. I tak pewnie oberwę łopatą... Ale nie chce mi się drążyć tego tematu... bo zapewne byś pytała i pytała... dochodziła, jak to naprawdę się nazywa...- dodała cicho.

- Emm... Sorry zamyśliłam sie Morning... A moze... - mruknełam i spowrotem sie zamyśliłam...

" Noo... I teraz wiem co to mniej wiecej było, a nie jakiś Weżyk..." - dodałam weselej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~ Ehh... może i masz rację... Ale to TWOJA WINA DARK! - wykrzyczała Moon.

Gdy tak rozmawiałaś z duszkami, Morning postanowiła z powrotem podłączyć Cię do rzeczywistości. Było za późno jak się zorientowałaś co ona zamierza. Twoja przyjaciółka po prostu wsadziła Ci źdźbło trawy z wazonu do noska...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning dłuższą chwilę próbowała przestać się śmiać. Dopiero po chwili dała radę z siebie wydusić:

- Hahah... boo byłaś... hihih... taka nieobecna... To sprowadziłam Cię z powrotem - skończyła zdanie już spokojnie się uśmiechając. - Mufinkę?

Teraz zauważyłaś, że trzymała ją przez cały dla Ciebie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No... eheheh... - zachichotałam i też się zaczerwieniłam. - No byłaś tam ty... ja... "ogier" który wyglądał jak ja... i miał taki cośik na dole.. noi... "bawiliśmy sie" jak wiesz o jakiej zabawie mówię... On wsunął te swoje we mnie... było tak przyjemnie... - powiedziałam zawstydzona, spojrzałam na krocze... "Szlak..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Emm... nie wiem dokładnie... to coś dawało znacznie więcej przyjemności niż języczek... i to było znacznie przyjemniejsze... i normalnie czułam że ktoś inny jest "we mnie"... I tak mam na myśli nasze "zabawy" Po tym wzięłam muffinke i ją zjadłam. Po czym wziełem papierowy ręcznik i wytarłam to co powstało podczas "opowiadania"... - Mmm.. pyszna była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning pokiwała tylko głową.

- Nie do końca rozumiem... - odpowiedziała. - Nie musisz iść do domu?

Spojrzałaś na zegar i lekko się zdziwiłaś. Było po siedemnastej. Po chwili spojrzałaś w na swój dół. Wciąż jeszcze przeżywałaś swój sen, więc jeszcze raz się wytarłaś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Moja mama na pewno nie ma nic przeciwko. Czyli co? Lecimy na chwilę do Ciebie? - spytała wesoło.

Już po chwili Morning latała po pokoju czekając na Ciebie.

- A chwila! - krzyknęła i zatrzymała się, po czym poleciała do łazienki. Wróciła z bandażami. - Nie zapomniałaś o czymś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...