Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

W gazecie nie było niczego ciekawego, ani niczego, co by mogło Ci pomóc odnaleźć się w tej rzeczywistości. Same ogłoszenia, nic nie znaczące wieści. Nawet nie zauważyłaś kiedy zjadłaś ostatnią kanapkę. Odłożyłaś spokojnie gazetę. Spojrzałaś na Moon, wylegiwała się...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nowa rzeczywistość? Raczej naprawiona i dodane do nie pięć lat. Pytania? Brak? No właśnie - odparła Moon.

Do Twoich oczu, dobiegła masa książek, gier, pudełko pod łóżkiem Dark i nic więcej.

- Co zamierzasz robić, gdy ja będę przez chwilę u Fluttershy? Bo mam wrażenie, że powinnam Cię pilnować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oj daj spokój... jest zakład... nie mogę "świntuszyć". Leć spokojnie do Flutershy... - odpowiedziałam spokojnie. " A i sprawdzę co to za pudełko jest pod łóżkiem haha..." - pomyślałam sobie... "rozkładając" się na łóżku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon wzdrygnęła się na widok pudełka i wyleciała z torbami. Obejrzałaś je dokładnie z każdej strony. Było na jednej ze ścian "XXX", reszty mogłaś się domyśleć. Mimo to otworzyłaś. Twoim oczom ukazały się dawne zabawki Flame... i parę nowych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmm... albo to jest pokój flame... albo Dark sobie to przyniosła... albo ja mieszkam w pokoju Flame a ona w dawnym moim... Skoro nie było... nikogo mogłam poszperać... ale trzeba było wypiąć trochę tyłek... ale co tam... najgorsze co mogło być to wejście Dark kiedy tam będę szperała... to istna zachętą dla niej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłaś szperać w pudle. Dark nabyła naprawdę sporo nowych zabawek. Każda była ciekawsza od poprzedniej. Już miałaś wyciągnąć jakąś, gdy nagle poczułaś czyjeś kopyto pod swoim ogonem.

- Szukasz czegoś Lightie? - to był głos Dark...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark pchnęła Cię na tyle mocno byś się przewróciła.

- Ładnie to tak grzebać w cudzych rzeczach? - spytała lubieżnie. - Czego tam szukałaś?

Dark stała dosłownie nad Tobą. Eksponowała całe swoje ciało. Przesunęła lekko kopytkiem tuż nad tym miejscem.

- Hmm? - westchnęła znacząco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie grzebać w cudzych rzeczach - odparła. - Bo między innymi to wścibstwo Cię zgubiło ostatnio. A teraz gdzie się patrzysz? - spytała naciskając na Twoje miejsce.

Dobrze wiedziała co lubisz...

- Poproś, a będzie Ci dane... tylko wiesz... będziesz mieć na sumieniu również Moon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jęknęłam... zwykłe naciśniecie już mnie lekko pobudziło... im doroślejsza tym bardziej czuje te przyjemność... - Nie... jest za... zakład...- wyjąkałam ponieważ ciągle trzymała kopytko dociśnięte na miejscu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark podniosła kopyto, by znów zaraz je opuścić tylko trochę wyżej. Zatoczyła koło.

- Oduczę Cię wścibstwa, w ten czy inny sposób. Dostałam burę, że za mało Cię kontrolowałam, tak więc teraz widzisz... przeprosisz ładnie i odstawisz pudełko na swoje miejsce to Ci daruję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Widzisz? Potrafisz być grzeczną dziewczynką - po tych słowach Dark wskoczyła na swoje łóżko. - Noo, wychowywanie na dziś, chyba mogę uznać za skończone. Młody również się dziś czegoś nauczył, hehe...

Dark wzięła swój odtwarzacz muzyki i podłączyła się dosłownie do słuchawek.

Mimo tego, że Dark już nie było nad Tobą i Cię nie pobudzała, byłaś w lekkim szoku. To wszystko było, takie... dziwne. Dzisiejszy dzień wiele zmienił w Twoim życiu. Dopiero po chwili ocknęłaś się z tego co Ci robiła Dark.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Potrząsnęłam głową... i spojrzałam jeszcze raz na dól... miałam wyżej koło miejsca dwa małe, okrągłe... w sumie co to?- spytałam sama siebie. I z racji, że dark mnie nie słyszała weszłam na łóżko i włączyłam laptopa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W internecie jest wszystko." Takim zdaniem można określić to co znalazłaś. Zaczynając od tego co Sirachi ma w swoim sklepie do biologicznego wytłumaczenia. Gruczoł mlekowy - pierś. Krążyły po Tobie mieszane uczucia.

- Czy ciekawości też mam Cię oduczyć? Czasem lepiej spytać kogoś niż w internecie szukać - wtrąciła Dark.

Zwróciłaś szybko wzrok na jej łóżko. Nie było jej tam. Rozejrzałaś się i ujrzałaś Dark obok siebie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cud - odparła krótko. - Własna wiadomość? Widzisz Lightie, wiedza sama przychodzi, nie trzeba jej ponaglać. Ponadto spadł na mnie obowiązek odgórny, że mam też jakoś wpływać na Twojego siostrzeńca. Co za tym idzie, Ty nie możesz go demoralizować - dodała z uśmiechem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kuzwa... chciałam po prostu wiedzieć co to mi wyrosło wyżej koło miejsca, bo jak miałam osiem lat tego nie miałam, wiec...? - spytałam spokojnie. - I czemu myślisz, że będę demoralizować hateda? - dodałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...