Skocz do zawartości

"Kostka Przeznaczenia" Wiej007


Omega

Recommended Posts

-Po pierwsze: Jestem Łupieżcą, czyli tym którym organizuje te zawody więc mam prawo. Po drugie: Organizując zawody staram się by nikt nie oszukiwał. A po trzecie... -powiedziałem podchodząc do niego ze zmarszczonymi brwiami- Te kości są lewe. Jesteś oszustem więc wynoś się stąd albo zawołam innych kuglarzy a oni już ci pokażą co robimy z oszustami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lekko pokiwałem głową na widok odchodzącego kucyka.

 

-Jedyne czego nienawidzę na całym świecie to oszuści. -powiedziałem głośno nie tylko do Rainbow ale też do innych którzy tu byli. Chciałem by to słyszeli.- Niech się cieszy że miałem dobry humor bo inaczej kara by go nie ominęła. Szkoda że mi go trochę zepsuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow patrzyła się na kości które miałeś w kopycie. Najwyraźniej nie widziała różnicy pomiędzy prawdziwymi a lewymi kośćmi. Będziesz musiał jej to kiedyś wytłumaczyć.

- Eee dziękuję - powiedziała Rainbow uśmiechając się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Proszę bardzo.- powiedziałem do niej z uśmiechem- Mam nadzieje że nie złapie już nikogo na oszukiwaniu po pożałuje, gdyż dobrego humoru już nie mam.-swoje drugie zdanie mówiłem bardziej ogólnie by uczestnicy widzieli że będą mieli problemy jak ktoś ich złapie na oszustwie. Po chwili postanowiłem pójść do matki by zobaczyć jak się miewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu sporego tłumu ciężko było ją znaleźć. Krążyłeś po obozie dobry kwadrans zanim udało ci się znaleźć matkę rozpędzającą jakąś bójkę.

- Ażebym was tu więcej nie widziała! - krzyknęła za dwoma odchodzącymi kucami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zobaczymy -powiedziałem z uśmiechem- Może zdarzyło mi się parę razy przegrać ale zawsze zwykle wychodziłem z tych starć z twarzą. A na razie mam nadzieje że nie powtórzy się akcja jaka była przed chwilą. Ktoś grał właśnie z Rainbow i używał lewych kości, niech się cieszy że miałem akurat dobry humor i zdyskwalifikowałem go tylko z turnieju bo tak to zawołałbym paru naszych i pokazał mu co robimy z oszustami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Używał lewych kości? - zapytała rozgniewana - chyba wprowadzę zakaz używania własnych kości. Wszyscy będą grali tylko naszymi, choć pewnie niektórzy i tak przemycą lewe. Tak czy inaczej trzeba coś z tym zrobić. Ale to moje zmartwienie, chcesz czegoś jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-O kości mamo nie musisz się martwić. Wiesz że to moja broszka. Tak czy inaczej zobaczymy co przyniesie dalszy ciąg Wielkiej Gry. Ciekawe w kim będzie grał nasz specjalista od kart Ace Spades... jak myślisz, mamo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem postanowiłem sprawdzić za pomocą Kości Losu co się stanie. Wolałem oszczędzić sobie nerwów. Rzuciłem kości o swój stół przy którym siedziałem a pod nosem zadałem pytanie: "Czy Rainbow Dash przejdzie do finału?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...