Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Niklas

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]

Recommended Posts

No mam nadzieję że jutro zgodnie z obietnicą wrzucie kolejne rozdziały. Nie czytałem angielskiej wersji, nie chcać psuć sobie niespodzianki. Eh to czekanie..

Właściwie nie napisałem, że rozdziały pojawią się w niedzielę. Napisałem:

Pojawią się one nie wcześniej niż 17 czerwca (i tego konkretnego dnia też raczej nie, ale przed nim to na pewno).

2 i 1/2 rozdziału już przetłumaczyłem, ale na razie wymagają jeszcze pewnych poprawek, zanim zostaną opublikowane. Na razie nie mogę podać konkretnego terminu, ale raczej nie potrwa to długo.

Fanfic bardzo mnie wciągnął. Jeszcze nigdy nie czytałam czegoś z takim zapałem (chyba nawet Harry Potter się chowa). Dopiero jestem na 9 rozdziale, mimo wszystko uważam, że to jest GENIALNE. Nie mogę oderwać się od lektury. Ciągle coś się dzieje... Nie mogę doczekać się tego, co będzie dalej. Wielkie dzięki za tłumaczenie!

Muszę w końcu zacząć czytać ten fanfic, dobrze że teraz będę miał więcej wolnego czasu

No świetnie, czekam na kolejne rozdziały! I można było zostawić Eeyup, bo... "josne" brzmi dziwnie... bardzo dziwnie. Coś bym napisał, ale zaraz ktoś mnie tu na stos rzuci na spoilerowanie, a ja serio nie lubię używać spoilera. @Up No i co ja z nim zrobię, za bardzo nie ma o czym napisać, bo wyjdzie jedno zdanie w spoilerze... No ale zobaczmy

Na Celestię, czemu ona tak łatwo się daje manipulować, jest Królową Equestrii i nikt nie słucha się tego co mówi, eh....

Oto jest, długo wyczekiwany, kolejny rozdział:

14 - Niegdyś Zdobywca

@DOWN: Od tego jest opcja ukrywania spoilerów, by jej używać w takich sytuacjach. Pisz, pisz.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=P3ALwKeSEYs

Świetny rozdział !! naprawdę wszystko przetłumaczone idealnie (można się jedynie na upartego przyczepić do tego "Josne", ale jak dla mnie świetnie to oddaje charakter Big Maca), a co najważniejsze tak aby trzymało w napięciu tak jak oryginał czekam na kolejne rozdziały

Czytała się fajnie. Warto było czekać, ale jak poprzednik zauważył to ''josne'' było trochę nie na miejscu. Mam nadzieję że na następne rozdziały nie będziemy czekać kolejny miesiąc.

Kolejna mistrzowska robota. Co prawda zauważyłem jedne błąd ortograficzny, ale tak się wciągałem w lekturę, że nie pamiętam gdzie go zauważyłem Oby tak dalej już nie wiele wam zostało trzymam więc kciuki, aby nic wam nie przeszkadzało :)

Miałem tu dużego posta, ale poszedł się... znikać więc w skrócie: Niezła robota, nie mogę się doczekać, i w końcu jakiś bohater zachowuje się racjonalnie w fanficu! Sukces!

W końcu nie słucha się tego fałszywego wazeliniarza, pewnie ją zdradzi, ale serio nie mogę się doczekać dalszych części - i spodziewałem się, że będzie jej smutno jak nikt nie doceni powrotu słońca, sam bym do niej podszedł gdy płakała w parku. Dobrze, że ktoś to zrobił.

Nie lubie używania spoilerów, bo odnoszę się do wielu rzeczy, a tak cała wiadomość powinna być w spoilerze, ale skoro przez małe problemy z forum moja dłuższa wersja znikła musi to starczyć.

Rozdział 16 - Utwardzić Miękkie Serce

Miało być później, będzie jednak wcześniej. I z tego względu mogą, choć nie powinny, wystąpić drobne błędy. Jeśli ktoś zauważy, niech proszę zaznaczy. Zachęcam też do dzielenia się przemyśleniami, bo rozdział należy do tych ważniejszych ;)

Omg...OMG...OOOMMMGGG! Wypas! Jeszcze nigdy nie czytałem czegokolwiek w takim stresie. No! To teraz pora nakopać Nexusowi do d... NAPRZÓD NYX! WE ARE WITH YOU! A zapomniałbym. Świetna robota. Co do błędów, tak się zaczytałem, że nie znalazłem żadnego :D Oby tak dalej.

Świetna robota, nie mogę się doczekać końca tej niesamowitej opowieści. Właściwie nie wiem co mnie powstrzymuje przed przeczytaniem dalszej części w oryginale, ale to zawsze jakieś dreszczyk emocji gdy widzę w nieczytanych postach, że coś nowego jest w tym topicu. Kapitalna robota, czekam na reszte!

Ja tam błędów nie wyłapałem, ale naprawdę świetna robota z tłumaczeniem. Każdy rozdział czyta się z jeszcze większą ciekawością, i zapałem. Ile zostało jeszcze rozdziałów do przetłumaczenia ?

mam tylko jedno do powiedzenia THe Best work ever. Wszytko trzyma w napięciu tak samo jak w oryginale. a co do błędów zauważyłem tylko tego źróbka (czy jakoś tak) to mi tylko coś nie pasowało. Inni mogą się przyczepić do tego że pojawiły się słowa takie jak KUL UW i i polibuda (nie mam nic do tego , że tak jest). Ogólnie rozdział oceniam 5 i czekam na więcej bo rozdziałów jest 21 a nie 22 jak myśli Kyubi