Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

mam nadzieję cichą, że tłumaczenie wyjdzie przed tegoroczną Wigilią Serdeczności, nie żebym był jakoś tam niecierpliwy,bo wiem że macie dużo nauki i tych innych bzdetów ,ale chciałbym w końcu zobaczyć ja wam wyszło tłumaczenie ostatnich rozdziałów tej epickiej historii [Nyx to mój ulubiony oc zaraz obok oc z Discworld, Lotr i moiich]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile tłumaczenie zajmuje? Sam tłumaczę jeśli mam tylko czas i np minuta filmu przy takiej powyżej średniej wiedzy języka angielskie, czyli mojego poziomu zajmuje mi nawet do godziny. Taki fic, jak ma być w 100% dobrze zrobiony, nawet przy pracy kilku osób może na spokojnie trwać kilka tygodni. Zważcie też na to, że czasami niektóre zdania ciężko prztłumaczyć na polski bo są one bezsensu na nasz językm, jak to ja się natknąłem z czymś takim w tłumaczeniu MLD. Ważne żeby wyszło im to jak najlepiej i życzę powodzenia w dokończeniu tego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem 18 rozdziałów i nie mam odwagi czytać dalej. Boję się jakiegoś zwrotu akcji i

padaczki ze wściekłości

Dawno nie czytałem tak dobrej powieści. Jest po prostu fantastyczna. Myślałem, że będę zagłębiać się powoli, po 1/2 rozdziały dziennie. Jednak gdy zasiadłem wczorajszego wieczoru w fotelu, zorientowałem się, że jest trzecia nad ranem. Wyrażam ogromny podziw dla tłumaczów za trud włożony w tą prace. Czekam z niecierpliwością na 2 ostatnie rozdziały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporałem się tym. I powiem jedno. Ta powieśc jest fantastyczna. Kilka razy wręcz się (a co mi tam) popłakałem. To nie prawda, że faceci nie płączą. Jest to najlepszy tekst, jaki przeczytałem od bardzo bardzo dawna. Autorów powinno się nosić za to na rękach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...