Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Kiedy dowiedziałem się o filmie My Little Dashie to rzygałem tęczą a jak pomyślałem o filmie Past Sins to wybuchłem tęczą tyle się jej w moim organizmie zebrało a potem tęcza mnie posklejała znowu rozsadziła a potem mnie wskrzesiła i było jak gdyby nigdy nic przed tym całym wybuchaniem. No i mniej więcej tak bardzo chcę filmu o Past Sins że stało się to co wyżej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chociaż fanfic bardziej do mnie przemówił po angielsku, to chylę czoła przed tłumaczami, którzy wykonują naprawdę doskonałą pracę i czyta się owoc ich wysiłków nadzwyczaj przyjemnie. Mój podziw i uznanie dla Waszego tłumaczenie jest naprawdę olbrzymi, jednak w tłumaczeniu książka prawie zawsze traci odrobinę - i nie wynika to najczęściej z winy tłumaczących - swojej magicznej niepowtarzalności (sam troszkę tłumaczę). W każdym razie robota godna tego fanfika. A jak dobry on jest wie każdy kto go przeczytał - jest wśród moich trzech ulubionych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chłopaki, co tam się u was dzieje? Prawie 2 miesiace czekamy na następne części... Kiedy możemy liczyć na kontynuację?

Przeciąga się to niestety. Tekst jest przetłumaczony, nawet już w między czasie zabrałem się za pracę nad tłumaczeniem kolejnego fanfika - Not Alone Starmana Ghosta (TCB, ale inne niż zwykle). Naprawdę chciałbym aby jak najszybciej to zakończyć, ale nie mam wpływu na to ile czasu jeszcze minie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StarBright Pewnie, że umiemy (przynajmniej większość... tak mi się zdaje) ... tylko skoro zaczęliśmy czytać po polsku to niema sensu kończyć po angielsku. Poza tym głupio by wyszło, gdyby ostatnie rozdziały "Past Sins" zostały przetłumaczone ,a nie byłoby nikogo kto by je czytał. Dlatego ja z uporem maniaka czekam na PL. Ale nawet pomijając to. Są też pewnie osoby które nie rozumieją angielskiego, albo nie czytają w nim tak płynnie aby czerpać przyjemność podczas czytania. Chyba więc logiczne, że ktoś taki sam sobie nie przetłumaczy. W końcu po to się chyba tłumaczy? Co nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczę wam w listopadzie;p jak mi odpadną 2 przedmioty;p

Ale fanfik JEST przetłumaczony. Tyle, że trzeba ten tekst poprawić. Mógłbym sam to jakoś ogarnąć (ja tylko tutaj tłumaczyłem i potem nie wracałem w zasadzie do tekstu by go samemu poprawiać), ale chyba wszyscy chcą dostać go w takiej jakości, jak całą resztę. A nie udostępnię wersji bez korekty/tylko w miarę ogarniętej (co musiałbym dopiero zrobić) dla desperatów, bo raczej wszyscy się na to rzucą i potem mało kto przeczyta "pełną".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...