Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
L'estaca

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych

Recommended Posts

Jacob spojrzał się na nią

- Ale...ale jak się przed nią obronisz...ja nie mam tyle mocy by cię ochronić...]

Po czym wstał i powiedział

- Ale jak by się tak stało oddam życie za ciebię

Dziewczyna przytuliła się do Jacoba.

-To miłe, ale dam sobie radę -uśmiechnęła się i powoli poszła w kierunku zarośli. Miał wrażenie, że to właśnie tam ukrywa się zjawa.

Z Delois nadal kapały ( a raczej z jej głowy) kropelki krwi, na ziemi zamieniały się w czarne krople i przepalały ziemie. Obok niej biegł mały króliczek. Zamachnęła się i tasak przeciął zwierzaka "nic" mu nie robiąc ( nie jest do końca zmaterializowana :<) . Zwierzak upadł, nie ruszał się.

- Za mało energii życiowej, za mało krwi! - Powiedziała rozwścieczona.- Kogo zabić?- Wyszła z szopy i zobaczyła grupę. Uśmiechnęła się, otrząsła z szału i powiedziała

- Głupi szał będę musiała tak przetrzymać w końcu teraz jestem silniejsza.

//Hej żeby potem nie było na cmentarzysku nie można używać zaklęć i eliksirów, a także nie można sie teleportować. Czyli można zmieniać kształty itp, ale nie można rzucać zaklęć typu ,,simsalagrim!'' mogą to robić tylko właściciele.

// mój tasak który wysysa krew i energię życiową będzie działał? Tak z ciekawości pytam//

Czyli będę miała swoje moce zmiennokształtne?

* * *

Zmora siedziała poirytowana. Ten kretyn zwyczajnie ją upokorzył. Upokorzył i okazał wyższość nad nią. Nienawidziła czegoś takiego. To ona zwykle była wyżej niż inni i teraz czuła się fatalnie.

//tak zmiennokształtność i tasak będą działać

Czyli wilkołaka i wampira mamy zaklepanego - animal, cienie - Nocturne i emili. Jeszcze szaman

Edited by Bećka

// Mało osób chyba będzie chciało zostać człowiekiem, no z mocami ale człowiekiem. Wątpię w to ,że w ogóle ktoś chciał nim zostać//

//E...A ja to co,patyk?Moja postać jest człowiekiem-aniołem,więc czemu nie zostać jeszcze człowiekiem-szamanem?? :D//

Edited by Ternos23

Loca wybudziła się z przemiany. Patrzy w niebo.

- Pe- pełnia. Teraz już nie będę miała jak się powstrzymać.....

Edited by LocaLoba

//To musisz złożyć podanie

EJ czerwonym pogrubiony piszemy szczegóły związane z fabułą, a  pytania itp. owszem czerwonym, ale nie pogrubionym!!!

Edited by Bećka

// Hai! ( tak!) //

Delois spokojnie szła( lewitowała) w stronę grupy wypalając za sobą trawę. Z każdym krokiem jej włosy dłużyły się o 1mm aż do kostek. 

- Co teraz robimy? - Zapytała ocierając miejsce blizny po naszyjniku.- Nie chcę go stracić.- Powiedziała patrząc w trawę, jej oczy też były inne bardziej puste, straszne, nienaturalne. Uśmiechnęła się pokazując swoje ostre jak brzytwa zęby, uśmiech był jednak fałszywy. 

- Mam tylko do was prośbę... uważajcie, podczas szału krwi i energii najprawdopodobniej będę próbowała zabić wszystko wokoło, ale jeśli przestane jeść w ogóle... Skradnę duszę najbliższym osobą... -Powiedziała smucąc się lecz po chwili dodała- Ale nie bliskim mojego serca, po prostu blisko mojej osoby. 

//Ludzie...nie spamujcie bo zaraz zrobię sobie dodatkową postać i będzie burda...gadajcie se na GG lub Skypie czy co tam jeszcze macie... :fluttershy6:

//Ee...dobra.

Chcę zostać szamanem.

Czemu??-No bo nikt inny się nie zgłosił,ja mam postać człowieka więc chciałbym mieć jeszcze jedną i po prostu będę pisał wierszem,czego kompletnie nie potrafię XD

No i jeszcze...Po prostu lubię mieć WIELKIE I WIELE zdolność,których mogę używać :3

Edited by Ternos23

//Dobra poproszę o gg Ternosa, emili i Animal na prywatna pocztę, a Nocturne już mam

Edited by Bećka

//Eee...hehe, ja nie chce zadnej 2 postaci czy waznej rzeczy :) oraz troche sie pogubilem i pisze z telefonu wiec prosze o skrot tego co sie dzieje.

//miała być wojna, ale tajemnicze osoby zabierały członkom naszej ELITARNEJ grupy najcenniejsze rzeczy i... dalej zobaczysz ^^

Dark wczesniej zasnal pod drzewem. Obudzil sie po dlugim czasie.

- Gdzie sa wszyscy?

Rozglada sie dookola.

//Jak cos Dark Soul jest na polanie xd

A jesli chodzi o moje gg to: 20262643

Edited by Dj Wave

Delois zniknęła pod ziemią, wyrosła tuż przy wampirze.

- Mam nadzieje ,że on nam pomoże. Powiedziała lekko zachrypniętym głosem- Jakby był zbędny zabieram jego duszę. Powiedziała patrząc na Darka.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...