Skocz do zawartości

FOL czy POZ - reaktywacja


FOL czy POZ  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo popierasz?



Recommended Posts

Argumenty, ok.

1. Nie chce być zamieniony z zwierza, wole zginąc w rynsztoku lub gnębiony przez maszyny.

2. Ginąc zginę z honorem, a nie zamieniony w jakiegoś zwierza. Nawet toruty są lepsze, nie zdradzam swojej rasy.

3. POZ nigdy nie wygra z FOLem, pomyślcie- jakieś latające koniki i czarujące jednorożce vs uzbrojeni po uszy FOLowcy, wojsko z czołgam i bombami atomowymi, osoby z snajperkami, kałachami itd.

4. Ponyfikacja dla odnowy ziemi (ta, jasne), chyba ponyfikacja dla zawładnięcia ziemi

5.I tak człowiek znajdzie materiały do zrovienia antyponyfikacyjnej zbroii.

@up

Jak mi mieli kazać wypić EP to bym prędzej im poderżnąg gardło niż wypił.

Link do komentarza

Master - argument o propagandzie można z łatwością odnieść do drugiej strony. Nie znam sytuacji, w której jedna z zaangażowanych stron nie wykorzystuje propagandy.


POZ dąży do jej naprawienia, ale jeśli by dążył do zagłady, lepiej żeby to był POZ i ich eliksir ponyfikacyjny niż Umbrella i ich wirus T (w sumie wg FOLowców, eliksir jest prawie jak wirus T z Resident Evil)

Tylko tutaj nie gadamy o serii survival horrorów rodem z Japonii, tylko o POZ/FOL. A zagłada wykonana w sposób taki czy owaki... co za różnica? (W Residencie jest o tyle lepiej, że nie dochodzi wyścig z czasem, bo Bariera...)

 

 


Choć niekoniecznie przez ponyfikację która wg propagandy FOL jest owym "praniem mózgu". Co prawdą nie jest,

To nie propaganda, to fakt. Ponifikacja usuwa część naszych cech, co jest równoznaczne z praniem mózgu. Do tego dochodzi niszczenie dzieł kultury ludzkiej, co jest równoznaczne z wojną ideologiczną.


O wiele bardziej rozsądnym jeśli ktoś ma samodzielnie rozwiązać problem, do którego potrzeba wsparcia, na które nie może liczyć od nikogo.

Nie. Rozsądnym wyjściem byłaby walka o lepszą pozycję, która ułatwiłaby rozwiązanie problemów.


Tylko, że POZ nie gardzi bronymi i kucami. Jedyne czym mogą gardzić to tym całym "terrańskim śmietnikiem".

To nadal hejterstwo, bo ów "terrański śmietnik" to eufemizm na określenie naszego świata. Wychodzi więc na to, że POZ hejci tych, którzy mają inne zdanie, nie chcą się ponifikować. Poza tym co z bronymi, którzy ponifikacji nie chcą?


Nie myślę, bo tak jest. Gdyby był tam taki sam śmietnik jak u nas (albo i gorzej) to by nie było takiej rzeszy ochotników do przeniesienia się do Equestrii.

I tutaj, niczym rzucony przez doświadczonego aborygeńskiego myśliwego bumerang, wraca argument o propagandzie. Ów argument dowodzi skuteczności propagandy POZu, która wcale musi być prawdziwa. Patrz: polska propaganda w IX 1939, która donosiła o kolejnych sukcesach polskiej armii (Atak na Prusy Wschodnie! Polskie lotnictwo bombarduje Berlin! Rozbiliśmy kolejną dywizję pancerną!)


Na podstawie propagandy

Przypominam - to nie propaganda, tylko fakt. Ponifikacja wpływa na charakter człowieka poprzez wzmocnienie niektórych cech i usunięcie innych. Gdyby było inaczej, to nie ponifikowanoby FOLowców.


Tylko że tak jak było przez Torreza jeszcze w pierwszym wątku wspomniane, brony nie skrzywdziłby kucyka i jeśli nie zna TCB dlatego poprze POZ a nie FOL. I ja jednak nie zgodzę się z tym, że "nie patrzą na dobre zamiary".

Primo - brony skrzywdziłby kucyka w obronie własnej. Zauważ, że obecnie co najmniej 16 bronych (a zapewne i kilku spośród neutralnych) ponifikacji nie chce. Czyli że co? Jak nas mordują, to mamy się nie bronić?

Secundo - skoro nie zna TCB, to ogranicza to jego znajomość tematu, ergo - nie zna się.

Tetrio - jeśli genocyd jest "dobrymi zamiarami", to nie wiem, co nim nie jest.

 

 


bo ślepe podążanie za większością jest żałosne

Czyli jak na przejściu większość stoi na czerwonym świetle, to ty robisz po swojemu i idziesz przed siebie, bo po co robić tak, jak większość? Cóż, miłego pobytu w szpitalu...

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza

Ja tam lubie moje palce i ich nie oddam :ming:

Skoro są ci aż tak potrzebne to nie widzę powodu, dla którego miałbym ci je zabierać. Ankieta sama mówi kogo popierasz co nie znaczy, że musisz być członkiem owej grupy. Ja nie czuję się POZowcem tylko osobą, którą mam w tytule, ale co ja tu gadam rób co tam chcesz.

Link do komentarza

No, tu już całkowicie odwaliłeś. Nie zapominaj, że z naszej strony(RP-FOL) z tobą jest podobna sprawa.

Tylko, że ja nie próbuję nikogo nawracać na POZ, a mnie próbowano nawrócić na FOL i odczuwam, że nadal próbują.

Kiedy w pierwszym wątku napisałem, że jestem za POZ, to ktoś wysłał mi linki do kilku ficów i napisał "Gwarantuję ci, że po przeczytaniu tych ficów przejdziesz na FOL".

 

A świat zawsze można zmienić

To trzeba byłoby zacząć od samych ludzi, a jako że ludzie nie chcą się zmienić dobrowolnie, więc ta cała zmiana świata, leży i kwiczy.

 

Nie wiem jak ty, ale ja lubię moje palce.

Zawsze można poprosić o zaklęcie pozwalające na dowolne przechodzenie między postaciami człowieka i kuca :D

 

Argumenty, ok.

1. Nie chce być zamieniony z zwierza, wole zginąc w rynsztoku lub gnębiony przez maszyny.

2. Ginąc zginę z honorem, a nie zamieniony w jakiegoś zwierza. Nawet toruty są lepsze, nie zdradzam swojej rasy.

3. POZ nigdy nie wygra z FOLem, pomyślcie- jakieś latające koniki i czarujące jednorożce vs uzbrojeni po uszy FOLowcy, wojsko z czołgam i bombami atomowymi, osoby z snajperkami, kałachami itd.

4. Ponyfikacja dla odnowy ziemi (ta, jasne), chyba ponyfikacja dla zawładnięcia ziemi

5.I tak człowiek znajdzie materiały do zrovienia antyponyfikacyjnej zbroii.

@up

Jak mi mieli kazać wypić EP to bym prędzej im poderżnąg gardło niż wypił.

1. Ale to nie znaczy, że ci którzy wolą się sponyfikować (czyli m,in. ja), ma im ten wybór zostać uniemożliwiony i mają zostać skazani na Matrix, maszyny itp.

2. Tylko uważaj, bo "ta rasa" może zdradzić ciebie, kiedy nie będziesz im potrzebny.

3. Tylko że broń palna i cała ta siła wojskowa (którymi sam też się jaram :D) to niestety prymityw w porównaniu z Magią Przyjaźni.

4. Według propagandy FOLu. W sumie ja też mógłbym analogicznie powiedzieć: "Front Obrony Ludzkości, chyba Front Obrony Rządów Totalitarnych (przynajmniej wychodzi podświadome nawiązanie do jednej firmy ochroniarskiej :D)".

5. A nie słyszałeś o cudownej "Klatce Faradaya"?

 

Tylko, że jakby bardzo chcieliby ci wcisnąć eliksir a nie będziesz chciał przyjąć doustnie to mogą stłuc fiolkę o twoją głowę a zważając "Ostatnią rzecz..." ponoć eliksir działa jak dotknie skóry.

 

Nie. Rozsądnym wyjściem byłaby walka o lepszą pozycję, która ułatwiłaby rozwiązanie problemów.

Czy ta osoba bez wsparcia, dałaby radę w tej całej konkurencji? Czy ta wcześniej (no dobra nazwę wcześniej przytoczoną osobę "osobą X" :D żeby miała jakąś nazwę) przytoczona osoba X dałaby radę bez determinacji, którą przez to wszystko straciła? Nie. Odpada na przedbiegach.

 

To nie propaganda, to fakt. Ponifikacja usuwa część naszych cech, co jest równoznaczne z praniem mózgu. Do tego dochodzi niszczenie dzieł kultury ludzkiej, co jest równoznaczne z wojną ideologiczną.

Niektóre dzieła powinny zostać zniszczone i zapomniane np. "Mein Kampf" czy fic Elizy Pegasis.

 

To nadal hejterstwo, bo ów "terrański śmietnik" to eufemizm na określenie naszego świata.

Tylko, że "terrański śmietnik" to nie żaden hejt tylko trafne określenie opisujące to co się dzieje na tym świecie.

 

brony skrzywdziłby kucyka w obronie własnej. Zauważ, że obecnie co najmniej 16 bronych, ponifikacji nie chce. Czyli że co? Jak nas mordują, to mamy się nie bronić?

Żadnej obrony własnej by nie było bo jak powiedziała moja NP, KUCYKI SWOICH FANÓW BY NIE ZAATAKOWAŁY. Tylko że wśród tych 16 to jedna osoba nie powinna nazywać się bronym/pegasis. Mówię tu o Elizie Pegasis, która pisze obrzydliwego fica o kucach w Auschwitz, czy prawdziwy brony/prawdziwa pegasis by pisał/-a o tym jak jakaś banda niewyżytych terrorystów zainspirowana nazistowskimi obozami koncentracyjnymi krzywdzi dla rozrywki (pod płaszczykiem obrony ludzkości rzecz jasna) kuce? NIE!

 

Czyli że co? Jak nas mordują, to mamy się nie bronić?

Tylko że nie "mordują" tylko próbują oczyścić świat z tego całego zła, czego my niestety sami nie chcemy się podjąć. Ale oczywiście aparat FOLowskiej propagandy zaraz powie, że piszę bzdury.

 

Czyli jak na przejściu większość stoi na czerwonym świetle, to ty robisz po swojemu i idziesz przed siebie, bo po co robić tak, jak większość? Cóż, miłego pobytu w szpitalu...

Czy ty naprawdę myślisz, że jestem aż tak głupi, żeby rzucać się pod koła jakiegoś samochodu? Najpierw to ja upewniam się, że jest bezpiecznie zanim przejdę. Choć ostatnio o mało nie przypłaciłem mandatu, bo folowska policja przyuważyła, ale uciekłem im do Galaxy i śmiałem się im prosto w twarz potem :D A nawet jeśli by mnie gonili, złapali i spisali to i tak powiedziałbym im prosto w twarz że te 100 złotych to ja wolę wydać na figurkę Fluttershy niż na żarło dla Tuska pod płaszczykiem "mandatu za przejście na czerwonym świetle".

  • +1 1
Link do komentarza

Kucyki to powinny raczej żadnych ludzi nie atakować. Skoro atakują kogokolwiek, to swoich fanów również - bo co? Wylegitymować im się każą? "Pokaż dokument potwierdzajacy że jesteś bronym, inaczej oblejemy cię eliksirem po którym prawie umrzesz z bólu, możesz oszaleć, stracisz palce, ale za to będziesz kucem, i do tego cię zostawimy bez pomocy"?

Link do komentarza


3. Tylko że broń palna i cała ta siła wojskowa (którymi sam też się jaram ) to niestety prymityw w porównaniu z Magią Przyjaźni.

A widziałeś ty kiedyś zaawansowaną technologię? Nawet jeśli czystą siłą nie będzie można jej pokonać, to my, ludzie, jesteśmy cwanymi bestiami.


Niektóre dzieła powinny zostać zniszczone i zapomniane np. "Mein Kampf" czy fic Elizy Pegasis.

A nie lepiej zostawić takie dzieła, by później pokazać autorom zbliżającym się do nich, jak to się później skończyło?


Master, proszę cię, nie schodźmy na pole minowe polityki.

Link do komentarza


A widziałeś ty kiedyś zaawansowaną technologię? Nawet jeśli czystą siłą nie będzie można jej pokonać, to my, ludzie, jesteśmy cwanymi bestiami.

Tylko że żadna technologia ani podstępy dyktowane chaosem czy nienawiścią nie mają szans z Magią Przyjaźni.
Kucyki to nie to samo co obcy z takich filmów jak "Dzień Niepodległości".

 


A nie lepiej zostawić takie dzieła, by później pokazać autorom zbliżającym się do nich, jak to się później skończyło?

Mogą w przyszłości być inspiracją dla psycholi.

Link do komentarza


Tylko, że ja nie próbuję nikogo nawracać na POZ, a mnie próbowano nawrócić na FOL i odczuwam, że nadal próbują.

Jeśli normalną dyskusję z użyciem argumentów nazywasz nawracaniem, to sprawdź ich definicje.


To trzeba byłoby zacząć od samych ludzi, a jako że ludzie nie chcą się zmienić dobrowolnie, więc ta cała zmiana świata, leży i kwiczy.

Przede wszystkim to wypadałoby zacząć od siebie. Poza tym taka naprawa nie dokonuje się od razu, lecz drobnymi kroczkami. Tak właśnie przeszliśmy od niewolnictwa do wolności słowa, wyznania i co tam jeszcze jest zapisane w przeciętnej kosntytucji.


Zawsze można poprosić o zaklęcie pozwalające na dowolne przechodzenie między postaciami człowieka i kuca

Nie ma tak łatwo - takie zaklęcie nie istnieje, to raz. Dwa, że zabiłoby cię promieniowanie magiczne. Trzy, że Celestia by się na to nie zgodziła.


1. Ale to nie znaczy, że ci którzy wolą się sponyfikować (czyli m,in. ja), ma im ten wybór zostać uniemożliwiony i mają zostać skazani na Matrix, maszyny itp.
2. Tylko uważaj, bo "ta rasa" może zdradzić ciebie, kiedy nie będziesz im potrzebny.
3. Tylko że broń palna i cała ta siła wojskowa (którymi sam też się jaram ) to niestety prymityw w porównaniu z Magią Przyjaźni.
4. Według propagandy FOLu. W sumie ja też mógłbym analogicznie powiedzieć: "Front Obrony Ludzkości, chyba Front Obrony Rządów Totalitarnych (przynajmniej wychodzi podświadome nawiązanie do jednej firmy ochroniarskiej )".
5. A nie słyszałeś o cudownej "Klatce Faradaya"?
 
Tylko, że jakby bardzo chcieliby ci wcisnąć eliksir a nie będziesz chciał przyjąć doustnie to mogą stłuc fiolkę o twoją głowę a zważając "Ostatnią rzecz..." ponoć eliksir działa jak dotknie skóry.

1. W drugą stronę powinno być tak samo; tymczasem POZ ponifikuje wszystkich jak leci. Ponadto ponifikacja nie pozostawia ŻADNEGO wyboru - sponifikuj się lub zgiń od Bariery.

2. Przykłady Luny i Trixie dowodzą, że to samo może się stać i po tej czworonożnej stronie.

3. "Not Alone"...

4. Tylko te rządy działają dla dobra ludzkich wyborców

5. Nie widzę związku.

6. Dokładnie - POZ nie patrzy, czy ktoś chce ponifikacji, czy też nie, tylko robi to, co terroryści umieją najlepiej - wymuszają na innych ustępstwa za pomocą eliksirowego terroru.


Czy ta osoba bez wsparcia, dałaby radę w tej całej konkurencji? Czy ta wcześniej (no dobra nazwę wcześniej przytoczoną osobę "osobą X" żeby miała jakąś nazwę) przytoczona osoba X dałaby radę bez determinacji, którą przez to wszystko straciła? Nie. Odpada na przedbiegach.

Może tak, może nie. Wiem za to, że jeśli nie próbuje, to na pewno mu się nie uda.


Niektóre dzieła powinny zostać zniszczone i zapomniane np. "Mein Kampf" czy fic Elizy Pegasis.

Argument w stylu tych o szkodliwości gier komputerowych, jaki pojawił się w pracy jakiejś profesor ( i nikt jej za to nie kopnął w (!) ) - wprawdzie istnieją gry pożyteczne, ale są też erotyczne i brutalne, więc zabrońmy wszystkich. Serio zniszczyłbyś takie dzieła, jak Biblia, Wiedźmin, Trylogia Sienkiewicza i parę innych? Poza tym książki to dobra kultury, a to właśnie kultura ma wpływ na człowieka.


Tylko, że "terrański śmietnik" to nie żaden hejt tylko trafne określenie opisujące to co się dzieje na tym świecie.

Nie przesadzaj. Jeśli jest tak źle, to dlaczego ludzkość do tej pory nie popełniła zbiorowego samobójstwa?


Żadnej obrony własnej by nie było bo jak powiedziała moja NP, KUCYKI SWOICH FANÓW BY NIE ZAATAKOWAŁY.

Po pierwsze - nie kucyki, tylko POZ. POZ nie ma poparcia Celestii.

Po drugie - jak już mówiłem, POZ podczas ataku nie patrzy, czy ktoś jest bronym, hejterem, chętnym do ponifikacji, niechętnym, starym, młodym, bogatym, biednym, raperem, tylko oblewa wszystko, jak leci, nie patrząc przy tym, czy ofiara chce i czy przeżyje.


Mówię tu o Elizie Pegasis, która pisze obrzydliwego fica o kucach w Auschwitz, czy prawdziwy brony/prawdziwa pegasis by pisał/-a o tym jak jakaś banda niewyżytych terrorystów zainspirowana nazistowskimi obozami koncentracyjnymi krzywdzi dla rozrywki (pod płaszczykiem obrony ludzkości rzecz jasna

To kolejny przykład hejterstwa. To, że nie akceptujesz tego, co napisała nie znaczy, że nie może być pegasis. Poza tym to tak, jakby oskarżyć kogoś o sympatie pronazistowskie, bo pisał o obozach koncentracyjnych i innych zbrodniach nazizmu.


Tylko że nie "mordują" tylko próbują oczyścić świat z tego całego zła

Jaki piękny eufemizm...


Czy ty naprawdę myślisz, że jestem aż tak głupi, żeby rzucać się pod koła jakiegoś samochodu?

Skoro nie podążasz za większością...


Choć ostatnio o mało nie przypłaciłem mandatu, bo folowska policja przyuważyła, ale uciekłem im do Galaxy i śmiałem się im prosto w twarz potem

Tak, gratuluję bohaterskiego czynu, który na pewno zmieni świat na lepsze. Brawo. A tak serio, chwalenie się tym jakimś powodem do dumy nie jest. Żądasz, by rząd traktował cię poważnie, by prawo było po twojej stronie, a sam to prawo olewasz.


A nawet jeśli by mnie gonili, złapali i spisali to i tak powiedziałbym im prosto w twarz że te 100 złotych to ja wolę wydać na figurkę Fluttershy niż na żarło dla Tuska pod płaszczykiem "mandatu za przejście na czerwonym świetle".

Tja, bo wielce zaszkodzi Tuskowi, jak zaczniesz stwarzać zagrożenie na drodze. Ale to już jest temat na inną dyskusję.

Link do komentarza

Tylko że żadna technologia ani podstępy dyktowane chaosem czy nienawiścią nie mają szans z Magią Przyjaźni.

Dobra, zmienię oręż. Poczekaj. Jeszcze moment. Już.

Elementy harmonii niszczą chaos, dysharmonię, masonerię itp., prawda? Magia Przyjaźni tak samo.

A co jeśli ja jestem wierny mojemu narodowi( ach, ten patriotyzm)? Jestem dobry, lojalny, hojny i tak dalej? Co zrobią ze mną elementy harmonii i magia przyjaźni? Bo jakby się nie spojrzeć, to ja ją propaguję. Jedyne co wymyśliłem to zatrzymanie się i wyświetlenie "Error".

Edytowano przez PiekielneCiastko
  • +1 2
Link do komentarza


Tak właśnie przeszliśmy od niewolnictwa do wolności słowa, wyznania i co tam jeszcze jest zapisane w przeciętnej kosntytucji.

 

Tak, w Konstytucji zapisane są piękne prawa. Problem w tym, że rzadko kiedy mają one odzwierciedlenie w praktyce.

 


1. W drugą stronę powinno być tak samo; tymczasem POZ ponifikuje wszystkich jak leci. Ponadto ponifikacja nie pozostawia ŻADNEGO wyboru - sponifikuj się lub zgiń od Bariery.

 

Widzę, że zwolennicy FOL bardzo często przytaczają jako argument poszerzającą się Barierę. Muszę powiedzieć, że osobiście również tego nie popieram. Jednak dlaczego przez decyzję władz Equestrii muszą ginąć niewinne kuce i konwertyci? Czy uważacie, że zabijanie niewinnych obywateli jest normalne, dobre, ludzkie? Czy właśnie o takie człowieczeństwo walczycie? Bo jeśli tak, to tym bardziej nie miał bym oporów, by to człowieczeństwo porzucić.

 

Brak palców? Po co mi palce skoro jest magia? Nawet jeżeli po ponifikacji nie byłbym jednorożcem i brak palców tak bardzo by mi przeszkadzał, to zawsze można sobie zbudować protezę dłoni. :D

 

  • +1 2
Link do komentarza
Napisano (edytowany)

Przede wszystkim to wypadałoby zacząć od siebie.

Taa... folowiec powtarza słowa innego folowca (tj mojej matki), którego wgl nie słucham. Interpretuje to następująco: "Nie zwalczaj zła które jest wokół ciebie, tylko się ukorz i dostosuj".

 

 

2. Przykłady Luny i Trixie dowodzą, że to samo może się stać i po tej czworonożnej stronie.

3. "Not Alone"...

4. Tylko te rządy działają dla dobra ludzkich wyborców

5. Nie widzę związku.

2. Tylko że wg treści twojego "argumentu" Luna zrobiła to bo się tak jej podobało. Luna zrobiła to pod wpływem goryczy, jakbyś zapomniał.

3. Znowu przytaczasz mi jako "argument" FOLowską propagandę, do której - jak sam doskonale wiesz - nie raczę nawet zajrzeć.

4. Taa... Chcą se napchać kieszenie sałatą i mają w rzyci ludzi.

5. To szkoda, bo klatka Faradaya powstrzymuje magię.

a 1 i 6? to naprawdę już zaczynam tracić cierpliwość mówiąc po raz kolejny, że dla mnie POZ to nie są jacyś terroryści, potwory tak jak sobie wykreowała to propaganda FOL.

 

 

 

Serio zniszczyłbyś takie dzieła, jak Biblia, Wiedźmin, Trylogia Sienkiewicza i parę innych? Poza tym książki to dobra kultury, a to właśnie kultura ma wpływ na człowieka.

Biblię tak bo to katolicki twór a dla mnie i mojej NP co katolickie to złe i plugawe. Ale Wiedźmina, Trylogii Sienkiewicza, Harrego Pottera, Narnii, Władcy Pierścieni nie oddam.

 

 

 

Nie przesadzaj. Jeśli jest tak źle, to dlaczego ludzkość do tej pory nie popełniła zbiorowego samobójstwa?

PROPAGANDA, która każe im myśleć, że żyją w dobrobycie.

 

 

 

To kolejny przykład hejterstwa. To, że nie akceptujesz tego, co napisała nie znaczy, że nie może być pegasis.

Hejterstwa bo co? Nie napisałem "jaki to wspaniały fic i wgl" tylko potępiłem i powiedziałem głośno, że gardzę tego typu ficami? Może jeszcze powiesz że to ja i moja NP nie mamy prawa nazywać się bronymi, bo potępiamy jakże "zaje****te profolowskie dzieło o tym jak biedna Derpy i inne kucyki są bestialsko traktowane w Auschwitz które powinno otrzymywać same noty 10/10"?

Hejt to by był jakbym napisał wiązkę bluzgów, a tak się składa, że powiedziałem dlaczego gardzę tym "dziełem".

 

 

 

Skoro nie podążasz za większością...

Bo to jest ŻAŁOSNE! Należy kierować się w życiu indywidualnością a nie tłumem!

 

 

 

Tak, gratuluję bohaterskiego czynu, który na pewno zmieni świat na lepsze. Brawo. A tak serio, chwalenie się tym jakimś powodem do dumy nie jest. Żądasz, by rząd traktował cię poważnie, by prawo było po twojej stronie, a sam to prawo olewasz.

Jeśli prawo działa na szkodę obywateli i jest po stronie obywateli tylko rządu to należy je olewać (najlepiej ciepłym moczem  :raritylaugh: ). Co, może mam się ukorzyć przed prawem, zgłosić się dobrowolnie na psiarnię i powiedzieć im że przebiegłem na oczach patrolu na czerwonym świetle? Jak ja nie cierpię konformistów a według mnie niestety należysz do nich. Zdradzę ci mały sekret - wybrałem na prezentację ustną temat o buntownikach, bo bunt jest wpisany w moją krew i płynie razem z nią w moich żyłach a poparcie POZ jest właśnie tego przykładem.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

Czytanie waszych wypocin zaczyna mnie już trochę nudzić, ponieważ piszecie cały czas o tym samym. Ja nie chce niczyjej krzywdy, najchętniej w tym uniwersum zatrudnił się jako ochroniarz biura, ale jeśli ktoś działałby na szkodę któregokolwiek z Equus sapiens w moim otoczeniu to niebyłbym litościwy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Napisano (edytowany)

Och, świetnie. POZowiec sam się przyznał, że nienawidzi dobra.

Jeśli za "dobro" uważasz pokorę wobec rządu działająca na szkodę obywateli to ok... Nie kłócę się.

By the way... Dobro i zło to pojęcia względne i każdy interpretuje je na swój sposób.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

Nie. Chodzi mi teraz w szczególności o "Biblię tak bo to katolicki twór a dla mnie i mojej NP co katolickie to złe i plugawe". 

"Nie daj się zwyciężać złu, ale zło dobrem zwyciężaj!", Caritas, świętą inkwizycję, dekalog - uważasz np. to za złe i plugawe? Dzięki, nie mam więcej pytań. Od razu wiedziałem że w POZ czyste zło siedzi. 

Link do komentarza
Napisano (edytowany)

Nie. Chodzi mi teraz w szczególności o "Biblię tak bo to katolicki twór a dla mnie i mojej NP co katolickie to złe i plugawe". 

"Nie daj się zwyciężać złu, ale zło dobrem zwyciężaj!", Caritas, świętą inkwizycję, dekalog - uważasz np. to za złe i plugawe? Dzięki, nie mam więcej pytań. Od razu wiedziałem że w POZ czyste zło siedzi. 

A pedofilia wśród księży wg ciebie to jest dobre, tak?

Tylko że nam (mnie i NP), katolicyzm kojarzy się z księdzami pedofilami, więc my nie wierzymy w katolicyzm i wyznajemy kucykizm... Przynajmniej księżniczki i POZ to nie są pedofile.

Ale zaraz FOL i ruch chrześcijański nazwie nas heretykami za to i będą krzyczeć "spalić ich na stosie!"

Edytowano przez MasterBezi
  • +1 3
Link do komentarza


"Nie zwalczaj zła które jest wokół ciebie, tylko się ukorz i dostosuj".

Interpretacja zła. Powinno być coś w stylu "Najpierw ja, potem moje podwórko, i tak coraz dalej, aż dojdziemy do całego świata"


2. Tylko że wg treści twojego "argumentu" Luna zrobiła to bo się tak jej podobało. Luna zrobiła to pod wpływem goryczy, jakbyś zapomniał.
3. Znowu przytaczasz mi jako "argument" FOLowską propagandę, do której - jak sam doskonale wiesz - nie raczę nawet zajrzeć.
4. Taa... Chcą se napchać kieszenie sałatą i mają w rzyci ludzi.
5. To szkoda, bo klatka Faradaya powstrzymuje magię.

2. Nie zapomniałem. Luna zrobiła to, co zrobiła, bo czuła się rozgoryczona tym, że nikt jej nie docenia, że wszyscy się od niej odwrócili. Czyli tak, jak wg. ciebie jest na Ziemi.

3. W NA Bariera padła pod ostrzałem artylerii jednego kraju.

4. Nie wiem, czy wiesz, ale w tym kraju mamy demokrację i wolne wybory.

5. Od kiedy?

 


Ale Wiedźmina, Trylogii Sienkiewicza, Harrego Pottera, Narnii, Władcy Pierścieni nie oddam.

Ciekawym, jak to zrobisz, skoro po przejściu do Equestrii ww. książki zmieniają się w, dajmy na to, galaretkę.


PROPAGANDA, która każe im myśleć, że żyją w dobrobycie.

W naszych czasach propaganda nie ma aż takiej siły przebicia - wyjątek Korea Północna, ale tam nie mają Internetu.


Hejterstwa bo co? Nie napisałem "jaki to wspaniały fic i wgl" tylko potępiłem i powiedziałem głośno, że gardzę tego typu ficami? Może jeszcze powiesz że to ja i moja NP nie mamy prawa nazywać się bronymi, bo potępiamy jakże "zaje****te profolowskie dzieło o tym jak biedna Derpy i inne kucyki są bestialsko traktowane w Auschwitz które powinno otrzymywać same noty 10/10"?

Nie mówię o tym, że ci się opowiadanie nie podobało, tylko o tym, że z jego powodu odmawiasz jego autorce miana Pegasis.


Należy kierować się w życiu indywidualnością a nie tłumem!

Ale przestrzegając przy tym prawa, norm społecznych etc.

Link do komentarza
Gość Anekito

Mistrzu, jaki jest sens wybawienia Ludzkości poprzez, jakkolwiek to rozumiesz, zniszczenie Ludzkości? No żaden. POZ jest beznadziejny i brutalny, w dodatku oślepiony Księżniczkami, przez co jeszcze mniej go lubię. Słów brak, ale piszę z telefonu...

W każdym razie:

Jestem za Frontem! Wszystko zostało już wymienione, tu jeszcze podkreślę chęć obrony MOJEJ, NASZEJ Ziemii i ziemii. Nikt tu tej kolorowej zarazy nie sprowadzał, ktoś jednak będzie musiał odesłać ich do wszystkich diabłów.

Piszę z telefonu i nie wczytało mi ostatniej strony... :'/

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza


2. Nie zapomniałem. Luna zrobiła to, co zrobiła, bo czuła się rozgoryczona tym, że nikt jej nie docenia, że wszyscy się od niej odwrócili. Czyli tak, jak wg. ciebie jest na Ziemi.
3. W NA Bariera padła pod ostrzałem artylerii jednego kraju.
4. Nie wiem, czy wiesz, ale w tym kraju mamy demokrację i wolne wybory.
5. Od kiedy?

2. A i zapomniałem dodać, że Trixie to był wgl chybiony przykład. A Luna... Ja ją doskonale rozumiem bo sam jestem tak samo zgorzkniały od 2010.

3. Taa... Milicja Aidida z erpegami, ale mi artyleria. :D Bariera, która przetrwałaby wielomiesięczne bombardowanie floty Asgardu z Gwiezdnych Wrót czy nawet ostrzał Gwiazdy Śmierci z Gwiezdnych Wojen w tworze FOLu pada od byle tanich ruskich rakiet :lol: Może jeszcze pojawi się fic w którym bariera "pada od strzału z tetetki :D"?

4. Co nie przeszkadza Tuskowi i jego ziomkom mieć obywateli w rzyci.

5. Szkoda że nie słyszałeś o ficu "Najpiękniejsza z najpiękniejszych" a jeszcze większa szkoda, że nie przeczytasz tego fica bo było że jest plagiatem i został usunięty. Tam był motyw z klatką Faradaya, która blokuje magię, gdyż w naszym świecie magia to ponoć jest jak fala elektromagnetyczna.

 


Ciekawym, jak to zrobisz, skoro po przejściu do Equestrii ww. książki zmieniają się w, dajmy na to, galaretkę.

Tutaj się kłania pewien motyw z fica pt. "Atomówka". Portal międzywymiarowy, tam Equestria nie przybyła na Ziemię, tam pewien naukowiec od dłuższego czasu pracował nad portalem międzywymiarowym a najemnik Michael przeszedł przez ten portal do Equestrii i po przejściu stał się jednorożcem.

Ale dosyć streszczania fica, chodzi mi o wyjaśnienie pomysłu. Więc jeśli propaganda FOLu mówiąca że bariera wchłonie wszystko na swojej drodze stanie się faktem, to stworzę taki portal i np dzieła warte ocalenia wywiozę do innego wymiaru (np do Narnii czy Świata Wiedźmina lub Gwiezdnych Wojen). Tak samo jak jako FOLowiec na pierwszym koncie zarzuciłem pomysłem "ucieczką przed ponyfikacją do świata Wiedźmina" i wtedy też miałem owy portal na myśli.

 


Ale przestrzegając przy tym prawa, norm społecznych etc.

Nie zawsze jedno idzie w parze z drugim... Pff... Nigdy nie szło to w parze.

 

Prawdopodobnie nie, ale co ja tam wiem.

Po prostu nie chce mi się odpowiadać na to pytanie, nie muszę.

 

I w sumie fic o kucach w Auschwitz jest anty-FOLowski. Powinien ci się podobać.

Ma mi się podobać odcinanie skrzydła jednej z moich najbardziej ulubionych postaci - Derpy? Ma mi się podobać to co oni robią biednym kucom?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...