Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Kod do programu G-Data. Licencja na 120 dni

 

Na płycie CDA jest instalka. Nie wiem czy przygotowana specjalnie dla nich, czy może to po prostu wystarczy pobrać go ze strony producenta i wpisać niniejszy kod. Spróbować nie zaszkodzi. 

 

PLX0G - 0CM99 - W2E9G - FI2JA - FGIBG

 

Nie ma tu żadnego O jak Olga, same zera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kolejna gra za darmo. Jeśli zarejestrujecie się tutaj http://www.indiegala.com/giveaways używając tego samego adresu email co na steam to dostaniecie Afterfall Insanity Extended Edition.

EDIT:

Kolejna gra za darmo Pid - http://www.pcgamer.com/2014/06/11/we-have-100000-copies-of-pid-to-give-away-with-bundlestars/

Edytowano przez ATIMKOS
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kupiłem sobie PC Format, a tam pełna wersja gry "Knock Knock" oraz kod o wartości 30 zł do przeglądarkowej "Uptasia". Jeśli ktoś gra lub chce zacząć grać w to drugie (bo horrorek wziąłem sobie), to w spoilerze jest kod i instrukcja z PC Formatu.


Kod
mg07-1d7d-1456

Instrukcja
1. Wejdź na stronę www.pcformat.pl/u/945. Wyświetli się strona startowa. Zarejestruj się na niej (jeśli nie masz jeszcze konta). Wypełnij pola formularza, zaznacz opcję "Akceptuję OWU" i kliknij przycisk Graj Gratis!

 

2. Na kolejnej stronie kliknij nazwę serwera, na którym chcesz zagrać - Server 1. Gra załaduje się i po chwili wyświetli się plansza powitalna. Kliknij przycisk Rozpocznij grę.

 

3. Kliknij przycisk Otwórz sklep (ikonka kasy fiskalnej), a następnie Kup piekarnię. Postaw budynek piekarni na mapie i kliknij OK.

 

4. Wejdź do budynku piekarni. Cały czas jesteś w trybie samouczka, który będzie ci podpowiadał, co należy robić. Gdy przejdziesz już kilka pierwszych etapów gry i ukończysz samouczek, kliknij OK. Pora aktywować nasz pakiet promocyjny. W tym celi kliknij ikonę Bank (gwiazdka z procentem w środku w złotym kółku).

 

5. W wyświetlonym oknie kliknij przycisk "Do sklepu z rubinami". Załaduje się nowa strona internetowa. Za pomocą ikony ze strzałką przewiń zawartość listy do samego dołu i kliknij ostatnią pozycję na liście: Kod upjers (natychmiast).

 

6. Pozycja zostanie zaznaczona zielonym ptaszkiem, a obok w prawym górnym rogu wyświetli się sekcja "Proszę podaj kod". Tutaj wprowadź kod i kliknij przycisk "Potwierdź". Jeśli kod nie zostanie zaakceptowany, najpierw sprawdź czy ktoś go nie wykorzystał, a potem napisz mi na priv lub e-mail: [email protected]

 

7. Kod zostaje wprowadzony do systemu gry, po czym wyświetli się kolejna trona z informacją, że kod został zaakceptowany. Kliknij odnośnik "Zamknij okno". Wróć do okna z grą, zamknij okno banku ikoną X. Wyświetli się okno "Aktywowano kod". Zamknij je przyciskiem OK. Możesz powrócić do gry i cieszyć się otrzymanymi niespodziankami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Użyłem. Dawno chciałem to kupić. Nie wiem tylko czy jest to akcja jednorazowa, czy dają więcej kluczy?

 

EDIT. Oddają MILION kluczy... a już niedługo kolejna gra  :cheese:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...