Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cipher 618

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.

Recommended Posts

Dodam tylko, że kody na PS+ wymagają posiadania połączonej z kontem PSN karty kredytowej. Debetowe mogą, ale nie muszą działać. 

I z ostatniego CDA:

Sanctum PL (FPP zmieszane z Tower Deffense - fajne) - MCN5T-F83WX-64MNE

Mogę dorzucić 2 kody. 1 do Age of Wulin o wartości 50zł a drugi do WoT-sa na złoto. Jak ktoś chce to niech napiszę bo po co ma się marnować.

Edited by Blazing Heart

Cóż, to nie moja wina. Mam tutaj kod do Jagged Alliance Back in Action. Nie wiem czy to STEAM

L3PQJ-65C2F-BLTDI

Deus Ex: Bunt Ludzkości PL

ZX26X-82DWG-GB87F  - użyty

Na przyszłość proszę stosować się do zasad o których napisałem w PIERWSZYM poście. 

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 1

Taka notka żeby temat działał sprawniej. Jeśli ktoś skorzysta s kodów Trista to niech zamieści tu posta z notką "Dzięki Triste działa" lub czymś podobnym. To tak na zaś gdyby dwie osoby chwyciły klucz. Wolę uniknąć tutaj skarg w stylu "Nie działa bo nie"

No bo nie działa... :octcry: ~Draques

• Upvote 1

Taka notka żeby temat działał sprawniej. Jeśli ktoś skorzysta s kodów Trista to niech zamieści tu posta z notką "Dzięki Triste działa" lub czymś podobnym. To tak na zaś gdyby dwie osoby chwyciły klucz. Wolę uniknąć tutaj skarg w stylu "Nie działa bo nie"

No bo nie działa... :octcry: ~Draques

Napisałem o tym w pierwszym poście, w zasadach. Najwidoczniej napisanie "Nazwa Gry - użyte" przekracza umiejętności części użytkowników. Większość stosowała się do tej zasady i nie było problemów.  :yHRvV:

Co to te orki i do czego ten link?

Do zestawu gier, za które płacisz ile chcesz. Dostajesz kody na STEAM. Kamil118 postanowił je oddać, ale ktoś je wykorzystał i o tym nie napisał. Zastanawiam się czy jest sens dalszego prowadzenia tego działu skoro ludzie nie potrafią zastosować się do tak prostej zasady... Jeden post, jedno zdanie... 

Edited by Triste Cordis

Po wejściu na stronę pojawia się info o wykorzystaniu kluczy. Tobie dziękuję :huhwha: , a temu kto się nie przyznał... a szkoda gadać. Że też administracja musi przypominać o zasadach napisanych w pierwszym poście   :yHRvV:

• Upvote 1

Ok, mam kilka kluczy. Fani czołgów i samolotów ucieszą się.

World of Tanks - TYLKO dla nowych graczy (nie wiem ile kasy dodaje)

World of Warplanes - (chyba)Dla każdego

GTE5U-HPU2M-PXGAT-HNM66 - użyty

Stronghold Kingdoms (to gra online) 

1696-424D-B7CB-B45F użyty

I na miłość Luny, Celesti oraz Toma... przyznajcie się do użycia kodu  :burned:

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 1

Pozwoliłem sobie przygarnąć kod do Strongholda. Pocinam w to od dłuższego czasu, więc w sam raz dla mnie :D Jak będę miał jakiś kod na zbyciu, podzielę się. Dziękuję zatem, Triste :yay:

Kod do World of Tanks użyty

Kod do Stronghold nie działa

Dzięki Triste

Nie działa ponieważ został zużyty :P Za chwilę skreślę, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd

Guest ChrisEggII

Zawsze możesz prosić, aby chętni zgłaszali się na PW na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Wówczas będziesz miał stuprocentową pewność, że kod został użyty.

Prawie rok wszystko działa wedle zasad, a że ktoś jest łajza i nie napisze prostej wypowiedzi o wykorzystaniu kodu to inna sprawa.