Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Szlag :v Spóźniłem się na Kayne and Lynch... No nic, znalazłem i ja jakiś kod. Mam nadzieję, że działa. Kupiony na Indiegala czy gdzieś tam :v

 

Alien Spidy:
2L5Y3-CY04Q-8JPNG

 

Jeszcze załączając tryb marudy:

@PlaguePony: Póki co, widzę, że kosisz te kody jak zborze. Owszem, są za darmo, ludki je rozdają, ale ile Ty już tych kodów dorwałeś? Dałeś coś od siebie? Ja staram się, za każdy kod który wezmę, oddać jakiś od siebie. Ostatnio posucha, bo nie kupowałem nic na bundlach, (nie ma mi kto kupić, sam konta nie mam :v). Wcześniej oddałem kilka gier, a ty?

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie przesadzaj, nie mam tyle kasy, żeby kupować tyle gier. Poza tym brałem też dla kuzyna)

Czasem żałuje, że jestem modem. Użyłbym dość niecenzuralnych słów, ale ekipa ma "bonusy".

 

W każdym razie, by post nie był bezwartościowy:

Proponuję by postować tylko tytuły gier które ma się na zbyciu, a zainteresowani niech piszą PW. Kto pierwszy ten lepszy. Zapobiegło by to zgarnianiu całej puli przez pijawy. Co sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W założeniach temat miał wyglądać tak:
 
1. Mam zbędny kod Steam czy to z CDA czy z Bundle'a
2. Wpisuję go tutaj w poście
3. Kto pierwszy ten lepszy
4. Konieczność napisania o użyciu kodu, aby uniknąć nieporozumień
 
###
 
Niestety jakiś czas temu zrezygnowałem z karty debetowej w banku Millenium. Mimo, że działała wszędzie to mieli dziwną politykę opłat za utrzymanie. Zmieniłem więc bank na Pekao24 (NIE mylić z PKO). Mam debetówkę, która nie działa w większości miejsc. W tym jakichkolwiek bundlach. A właśnie je kupowałem biorąc sobie te gry, które "pójdą", a oddając te w których nawet menu się tnie (to nie żart) :/  
 
Także jeśli będę coś oddawał to tylko z CDA lub jako prezenty z wyprzedaży na Steam. 
 
Co do oddawania mi kodów. Jeśli ktoś mi ufa - ok, ale obawiam się, że pojawią się głosy: "Triste wziął kod" (a że ktoś zamiast "zero" wpisał "O" jak Olga to inna sprawa). 
 
Mam też inny pomysł. Czasami ktoś ma dużo kodów. Przykład - kilka postów wyżej. Mam propozycję. Wprowadzenie limitu oddawania hurtowej ilości gier. Posiadacz kodów sam decydowałby o limicie. Jeśli chce oddać max 2,3,4 gry - jego sprawa. Jeśli ma w nosie ograniczenia i równie dobrze, może oddać wszystko jednemu userowi - również jego sprawa.

Pozostawiam to do przemyślenia i n-ty raz proszę o trzymanie się tak prostych zasad.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że coś takiego będzie najlepszym sposobem, tylko pytanie do Triste: podejmiesz się prowadzenia takiej biblioteki kodów?

Chętnie pomogę jeśli zajdzie taka potrzeba :v

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Pomysłem zarzuciłem już pół roku temu.

Zawsze możesz prosić, aby chętni zgłaszali się na PW na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Wówczas będziesz miał stuprocentową pewność, że kod został użyty.

Co prawda dotyczył on problemu braku odzewu po użyciu kodu, ale i w tej sytuacji powinien się sprawdzić.

Najlepiej by było żeby ludzie ci wysyłali kody do gier, a ty raz na jakiś czas (co tydzień - dwa) aktualizował listę dostępnych pozycji, a ludzie by się zgłaszali na PW po kody.

 

Można też prościej. Niech temat działa na tych samych zasadach co wcześniej, przy czym dać jakieś ograniczenia co do liczby gier pobranych w danym okresie czasu. Byłoby niewiele więcej pracy niż teraz, a i zniknąłby problem "pijawek".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym wprowadzić zasadę 2-3 kodów na tydzień albo na miesiąc dla danej osoby. Chyba lepiej na miesiąc. Poważnie, ile gier można ograć w tym czasie? A w ten sposób ludzie będą brali gry, na których im zależy, a nie, bo "może kiedyś zagram" albo "za darmo, to biere".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej na zasadzie 'dawaj ile wlezie chyba że uważasz że przegina z ilością'

nie wiem w sumie, ja myślałem o jakimś rejestrowaniu co szybko schodzi a co się zastaje. jak jakieś gierki by były przez jakiś czas niechciane to mógłbym oddać ich więcej bo po co mają leżeć, jak ktoś zachce wszystkiego co się pojawiło po raptem 5 minutach to poczekałbym na więcej próśb i rozdzielił je +/- równo, oczywiście dalej na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Po prostu poszłoby info do chcących je ludzi żeby wybrali np po jednej a pierwszeństwo w wyborze miałaby osoba która napisała pierwsza, kolejna osoba dostaje do wyboru coś z reszty chcianych gier i tak dalej... ciężko to rozpisać :v

Na przykład: ktoś oddaje 6 gier a ja uaktualniam listę. osoba A chce gry 2,4 i 6, osoba B chce gry 3 i 5, osoba C chce gry 1,2 i 4. Uznajmy że zaczekałbym z rozdaniem do dnia następnego. Nikt inny ich do tego czasu nie chce więc wygląda to tak

Gry 3 i 5 lądują do osoby B bo nikt inny ich nie chce

A dostaje grę 6 i ma pierwszeństwo wyboru na którąś z gier  2 i 4 
C dostaje grę 1 i grę której nie wybrał A

... ma to chyba sens co nie? :drurrp:

 

A jeśli chodzi o limity... nie sądzę żeby była potrzeba twardego ich ustalania... W końcu jest różnica między TESV a Saperem 3D :v

 

Myślę teraz nad tym systemem... Można by zrobić do tego osobny temat i robić wszystko w odstępach tygodnia. Powiedzmy że w sobotę wieczorem jest aktualizowana lista i ludzie mają równy tydzień na wysłanie wiadomości co chcieliby dostać. W następną sobotę byłaby kolejna aktualizacja i rozdanie kodów z poprzedniego tygodnia. Ilość kodów na osobę byłaby wtedy proporcjonalna do ilości osób biorących udział, zaznaczając przy okazji fakt kto już polował i np. przesuwając jego miejsce w kolejce do tyłu

(system rodem z Bravely Default - możesz podjąć do 4 akcji na raz [u nas byłby to miesiąc] ale po tym musisz odczekać wszystkie tury [tygodnie] które już wykorzystałeś. Czyli jeśli za każdym razem jesteś pierwszy do wybierania to w 1 tygodniu jestes 1 w kolejce, w kolejnym 2, w kolejnym 3, w kolejnym 4 a potem nie wiem, może tracisz możliwość polowania na jakiś czas :v )

Kurdwa... muszę wyłączyć myślenie bo zaraz rozpisze forumowego erpega na kody do gier xD

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pomysł, zanim pójdę spać :) "Zgapione" od Game giveaway of the day - w zależności od ilości tytułów (widzieliśmy co się działo ostatnio) oddawałbym JEDNĄ grę dziennie. W przypadku wyjątkowych okazji (święta, weekend) więcej, ale nadal po jednej (żeby nikt nie zgarnął kompletu). Wszystko zależałoby od ilości przesłanych tytułów. Co więcej, w przypadku świąt na Steam organizują promocje (5-95% zniżki). Można poświęcić kilka euro i wręczyć kilka kodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ściągnąłem tego Spacecoma, i powiem, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Bardzo przejrzyste, proste i logiczne zasady, a jednocześnie strategiczna głębia. Nie ma tu miejsca na oszustwa czy używanie jakichś dziwnych tricków jak w większości strategii, trzeba po prostu grać lepiej i mieć trochę szczęścia.

Problem w tym, że praktycznie nikt w to teraz nie gra. Próbowałem dołączyć do gry i nie było opcji, było tylko 5 pokoi... Do gry trzeba mieć 6 osób, a w każdym z tych pokoi była 1-2. Spróbuję wieczorem, może znajdzie się więcej ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...