Skocz do zawartości

StarCraft I-II


ROBoT

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

O, w sumie tu też zareklamuję.
Ostatnio z Adrixem założyliśmy sobie klan zrzeszający polskich Bronies. Aktualnie jest on niewielki, raptem parę osób (ligi głównie od brązu do złota, ale jest też master, który, choć nie jest w klanie, czasem z nami gra), ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go poszerzyć.

Grupa na pejsbuku: https://www.facebook.com/groups/broniesstarcraft/

Mój nick to Burashi#134 (jeśli ktoś nie ogarnia - 134 to ten kod, który trzeba wpisać przy dodawaniu do znajomych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, w sumie tu też zareklamuję.

Ostatnio z Adrixem założyliśmy sobie klan zrzeszający polskich Bronies. Aktualnie jest on niewielki, raptem parę osób (ligi głównie od brązu do złota, ale jest też master, który, choć nie jest w klanie, czasem z nami gra), ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go poszerzyć.

Grupa na pejsbuku: https://www.facebook.com/groups/broniesstarcraft/

Mój nick to Burashi#134 (jeśli ktoś nie ogarnia - 134 to ten kod, który trzeba wpisać przy dodawaniu do znajomych)

 

Jaka liga, o ile można zapytać?

Mój nick ArchAngel, kodu nie pamiętam, czasem siedzę na kucykowym tsie ale aktualnie nie mam mikrofonu.

Dam ci inv'a kiedy będę następny raz grał, ladder się mniej nudzi we dwóch ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gold, ale nie powiedziałbym, żeby liga w tej chwili dużo mówiła (znam gościa, który był w platynie, ostatnio trafił do brązu, także tego). Byłem wcześniej w platynie, no ale ladder się zjebał i nie chciało mi się grać.

Edytowano przez Burashi Kuteru
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiadasz żę ją lubisz?

Ot smaczek dla fanów :D

Ja osobiście planuję najpierw znaleźć wystarczająco dobrą robotę by móc po 3 wypłatach ulepszyć sprzęt na tyle by SCII płynnie chodził. A potem pomartwię się o edycję kolekcjonerską(znam pewno miejsce gdzie leży jedna zakurzona :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Ja ostatnio uczę się Terrana, poziom srebro-gold-platyna, szukam ludzi, z którymi mógłbym poćwiczyć, wszystkie matchupy :) Jeśli ktoś miałby ochotę skopać mi tyłek to proszę o kontakt na PW :)

 To w końcu srebro, gold czy platyna? Poziomem się te ligi trochę różnią.

Ja byłem w goldzie ale mam za sobą sporą przerwę spowodowaną potężnym wk******m na system dobierania przeciwników który podsyłał mi diamentowych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To w końcu srebro, gold czy platyna? Poziomem się te ligi trochę różnią.

Ja byłem w goldzie ale mam za sobą sporą przerwę spowodowaną potężnym wk******m na system dobierania przeciwników który podsyłał mi diamentowych graczy.

 

To zależy jaki mam dzień ;p Ale ogólnie to ostatnio niski Gold. Swego czasu jak grałem zergiem byłem top2 w Platynie i w takim kierunku dążę teraz z Terranem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...