Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Littlepip, kupione w Polsce czy sprowadzane z USA?

A tak przy okazji - pojawiło się nowe pisemko poniakowe, poświęcone kinówce EqG. Pierwszy numer kosztuje tyle, ile zwykłe pisemko MLP, a dołączone są do niego naklejki. Widziałam je jakiś tydzień temu w Empiku, kiedy rozglądałam się za figurką Applejack.  :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy była tu już wzmianka, ale prawdopodobnie 07-08-09 kwietnia w biedronce będą dwa kucyki - Twilight jako unicorn i Ploomete razem za jedyne 25 zł :)

 

Oprócz tego będą jeszcze trójpaki blind bagów: Rairty, Photofinish i ten trzeci / Octavia, Lyra, Lily Lilac / Cheerlie, Silver Spoon i jakiś tam. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę moją znikomą kolekcją. Z jednej strony chciałabym mieć tego więcej, ale z drugiej szkoda kasy :/

 

Tym się mogę pochwalić - tablica korkowa a na niej kucyki ^^ 20140406_191258.jpg

 

Taka gazetka z naklejkami, niektóre niestety należą do tych strasznie krzywych. 

20140406_191306.jpg

 

A oto moje figurki wraz z tanią podróbką przerobioną na AJ

20140216_143449.jpg

A i mam zamiar kupić pluszaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skuszę się na trójpaki, Ploomete z Twalot nie chcę. Mam już jedną Twi [z 3paku z Krysią i Celestią] i więcej mi ich do szczęścia nie trzeba [chyba, że Twilicorn].

 

Jak mi się coś podoba, a drogie nie jest, to sobie kupię. Ale recolorom zazwyczaj mówię stanowczo nie! Ale trójpaki są akurat zacne. Szczególnie w biedrowych cenach xD

 

Obiecałam sobie nie kupować tego syfu, odpuściłam dla jednej Kryśki i mi się kurde nawet spodobało. Raz na jakiś czas, tylko konkretne sztuki z przeceny. W sumie takie BB fajnie obok smoków na półkach wyglądają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej nie. Nienawidzę czesać nawet swoich włosów, więc po co mi dodatkowy, imho szkaradny, problem xD

A żeby off topu nie było- moja kolekcja liczy obecnie:

a)blind bagi:

Z 9 fali- Fluttershy, RD i Kredens

Celestię, Chrysalis, Twilight z brokatowym rogiem

 

b)kuce do czesania:

-jakąś żółtą klacz z G2 o zielonych, kryształowych oczkach. Princess Jakaśtam

-2 kuce G3 z Maca

-4 bardzo fajne podróby G? Imho ładniejsze niż Hasbrowskie, bo przynajmniej nie takie spaślaki i są bardziej końskie

-3 podrób G1- dostałam od kolegi na szkolne Mikołajki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trójpaki z kucami (jeden z Cherilee, jeden z Hoity Toity i jeden z Octavią) w Biedrze są już od ubiegłego tygodnia i chyba nikt ich nie chce kupować, bo ciągle jest 8 sztuk. Podobnie Twi i Ploomete. Zainteresowanie minęło i wyprzedają resztki, których i tak już nikt nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przejrzałem temat i nasuwa mi się jedno stwierdzenie: skąd do siana bierzecie na to kasę? Widząc kolekcję ZłegoKrólika szczęka mi opadła. Ja sam mam parę gadżetów, ale niemalże wszystko zostało mi sprezentowane bądź wygrałem na meetach :D Jedyne, co kupiłem sam to koszulka, parę komiksów (bo są tego warte) i płyta Evening Stara (którą zresztą miesiąc potem oddałem na aukcję).
 
Brak jeszcze jedynie I tomu CRISIS:Equestrii, bo znajoma pożyczyła.
Jakość zdjęć kartofel, ale taki już urok mojego aparatu :/ Może kiedyś zaktualizuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widząc kolekcję ZłegoKrólika szczęka mi opadła. 

 

 

*zbiera szczękę z podłogi* ;) Tamte zdjęcia są już trochę nieaktualne  :twiblush2:  Na chwilę obecną mam w swojej kolekcji 355 kucyków (dziś mi doszły do kolekcji 2 Lyry do czesania <3 ) a jeszcze idą do mnie około 3-4 paczki + z zagranicznymi się wymieniam na dniach :P

 

Skąd brać kasę... Hmmm... Ja pracuję ^^" Do tego coś czasem sprzedać na allegro/tablicy - coś zbędnego co się tylko "wala pod nogami", a nie jest śmieciem ;) Do tego czasem dostanę coś w prezencie, albo się wymienię z osobami z zagranicy (lub sprzedam im któregoś kucyka, którego mam w ilości większej niż 1 lub akurat mi na nim nie zależy). No i na allegro sporo jest okazji :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...