Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

*Wielka Siostra pragnie przemówić do każdego z osobna*

 

Ogólny wygląd naszej małej chatki wakacyjnej, której wielkość nie dorównuje naszej ubikacji w zamku:

 

biggest-entrance-to-a-house-ever.jpg

 

Wolny czas można spędzać w salonie, lub na korytarzach:

 

3D-rendering-of-corridor-floor-to-ceilin

 

I NIECH NIKT NIE WAŻY SIĘ ZAGLĄDAĆ DO MOJEJ PRYWATNEJ ŁAZIENKI :lunawrath:

- Tak Linds to nie będą wakacje. Dlatego żeby zapracować na taki wspaniały pokój, będziesz sprzątał cały dom, co 3 dni najlepiej.

- Tak Maxy. Możesz zmienić kolor ścian na: jasnopomarańczowy, jasnozielony i jasnożółty. Który chcesz?

- Wiedziałyśmy, że będziesz zachwycona Magenta.

- Pokój Neona chwilowo wysłałałyśmy na Księżyc. Zdenerowała nas plama na ściane. O, już jest!

- Żadnego picia alkoholu w nocy! Za dnia nie mamy nic przeciwko.

- Kuchnia jest w remoncie, jutro ją udostępnie. Pizzę możecie zamówić, ale zabioremy ją wam i podrzucimy rachunek.

 

A z powazniejszych - nie umieszczajcie proszę własnych interpretacji Domu Wielkiej Siostry. To ona kreuje tu rzeczywistość :lunaderp:

 

 

 

 

Niedługo pierwsze zadanie.

Link do komentarza

Grunt to współpraca, moi kochani. Razem możemy uwinąć się z tym w oka mgnieniu, osobno może być ciężko. Nie wiemy, na co stać Wielką Siostrę.

 

Wielka Siostro, gdzie mamy wstawiać nasze wątpliwej jakości "dzieła" do zadania pierwszego?

 

Tylko pierwsze zadanie każdy wykonuje sam. Odpowiem za Wielką Siostrę - odpowiedź jest w temacie "Zadania" :rainderp:

Link do komentarza

- Propozycja Tamary na kuchnię mi się podoba. Studenckie klimaty. Normalnie jak w domu! :lyra:

- Tak Linds to nie będą wakacje. Dlatego żeby zapracować na taki wspaniały pokój, będziesz sprzątał cały dom, co 3 dni najlepiej.

Aż mi szczena opadła na podłogę.

- Ja mam sprzątać CAŁY DOM?! SAM?! Ja mogę się zgodzić na sprzątanie pokoju, na sprzątanie części, ale nie całego domu! Wysprzątanie go zajmie co najmniej 3 dni...

W międzyczasie słuchając wywodów Magenty...

"Rany... Panna wygodnicka się znalazła. Ach no tak, w końcu to avatar Rarity, musi odgrywać swoją rolę od początku do końca."

 

 

- Księżniczko, osobiście uważam, że chociażby Magenta mogłaby mi pomóc przy sprzątaniu, skoro tak bardzo jej zależy na luksusach i na ekstrawaganckim wyglądzie - na to trzeba sobie zapracować :dunno: W życiu nie ma nic za darmo, nawet burżuazja jakoś swojego bogactwa dorobić się musiała :rd8:

Kilka godzin później...

- Uuuu, jest już pierwsze zadanie!

"Napisz piosenkę/hymn"

- Damn... :oops:

Edytowano przez Linds
Link do komentarza

Ide z tobą

 

- Ale ja nie powiedziałem, że ja pójdę. Myślałem, że ktoś inny zechce to zrobić :squee:

- Wielka Siostra podejmuje decyzję - ta dwójka nie dostanie jutro obiadu. Za to pozmywa po wszystkich.

- D: - I wówczas wydarłem się tak, że chyba i Celestia by usłyszała...

 

 

"Najpierw kazanie sprzątać, teraz brak obiadu i kazanie zmywać po wszystkich i to wszystko ino za myślenie lub żarty! Ciekawe, że maruderom nic się nie obrywa... Why me? :fluttersad: " - pomyślałem. - "Heh, przynajmniej w tym drugim ktoś mi pomoże... :fluttershy3: "

 

Przynajmniej jest śmiesznie, a ja od głodówki schudnę

:rainderp:

Edytowano przez Linds
Link do komentarza

Może będze schabowy :cheese:?Albo pasztet,krokiety albo bigos? :NjdaT:

 

Nie martwcie się ,Wielka Siostra dysponuje arszenikiem tylko do zup... 

 

a'propos zupa też będzie?Najlepiej grochowa albo kapuśniak(z polewą cyjankową)

 

Tamara na pewno załatwi coś do popicia po "uczcie" :B6jwX:

Edytowano przez Czytoholiczka
Link do komentarza

Ja mogę iść do Biedronki  :salut:  jak prawdziwy Lunarny patriota! Ale zaraz...przecież ja mam :cydr: w pokoju ! Po obiedzie zapraszam do mnie.

 

Skoro to obiad w domu Luny to możemy posilić się żelem konwersyjnym ( jest zrobiony ze sproszkowanych skał księżycowych [tak,jest biały....bez skojarzeń...]). !

 

med_gallery_7529_23_228575.jpg

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...