Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - V Edycja


Dolar84

Recommended Posts

Jeej , nie powiem że to łatwe zadanie ale chyba podejmę się czegoś takiego .

Na luzie , w końcu trzeba tylko mieć dobry pomysł i potem przelać go na papier :rainderp:

Tiaaa.... Prościutkie .

Dobra , biorę się do myślenia i pisania :x

Czy w tym opowiadaniu muszą znajdować się główne bohaterki czy mogą też postacie 2 i 3 planowe ? A i czy można dodać też elementy romantyczne ? :rd2:

 

Masz wyznaczone 3 tagi i ich należy się trzymać. Co do bohaterów/bohaterek to obowiązuje całkowita dowolność. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyznaczone 3 tagi i ich należy się trzymać. Co do bohaterów/bohaterek to obowiązuje całkowita dowolność.

A mamy to wysłać wiadomością czy wstawić tutaj ? :rd11:

Przydało by mi się trochę elementów romantycznych .... :derptongue:

Edytowano przez Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niedługo wyjeżdżam i nie mógłbym już oddać pracy, wiec jestem zmuszony zrobić to już teraz. W sumie Dark i Sci-Fi były dla mnie idealnym treningiem do nowego ff, który jest w fazie planowania :crazytwi:

Niestety, nie umiem pisać żadnych śmiesznych opowiadań...

 

Alone in the Forest[sci-Fi][Dark][Comedy]

Słów: 831 (o ile dobrze pamiętam)

 

Powodzenia wszystkim uczestnikom!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy możemy użyć KILKU brzydkich słów? Dla przykładu:-"#lera, wdepnąłem w coś..." Czy muszę to łagodzić?Wolałbym nie, bo pisanie "do diaska / a niech to" rujnowało by trochę klimat.

Jak najbardziej można, byleby nie było tego za dużo.

Jednakże "cholera" nie jest brzydkie :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem w poście otwierającym, żeby zapoznać się z regulaminem, do którego podany jest tam link... Możecie mi wyjaśnić, dlaczego go nie czytacie? Niemal żadne z powyższych pytanie nie musiałoby być zadane, jeżeli regulamin zostałby przeczytany, a jest wyjątkowo krótki i jasny. Naprawdę zalecam zapoznanie się z jego zawartością.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku brzydkich słów?

Kurde, w moich FF postacie klną jak szewce (no, nie wszystkie)...

Chociaż, do Brohoofa raczej nie dostanie się opowiadanie w którym trafi się kilka soczystych kurtyzan i nawiązań do chędorzenia :wat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny tekst, a puenta powala :) Mam nadzieję, że jeśli będzie więcej niż 3 teksty to znajdziesz się na "pudle". 

Dzięki, a jako że jestem fanem serii "Obcy", muszę przyznać że twoje opowiadanie jest genialne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...