Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - V Edycja


Dolar84

Recommended Posts

Postanowiłem przyłączyć się do tej edycji konkursu. Serwuję zatem krótkie opowiadanie pod tytułem "Projekt Otchłań". Jeśli ogólne wrażenie będzie wystarczająco dobre, to pomyślę nad znacznie rozszerzoną wersją, gdyż limit słów nie pozwolił na bardziej szczegółowe wyjaśnienia i opisy. Sprawdzałem kilkakrotnie i słów jest 996, więc limit prawie w stu procentach wyczerpany.

 

Sci-Fi jest wszędzie. Z wizją Equestrii po latach to poniosła mnie wyobraźnia, a zażartowałem sobie głównie ze śmierci i jej postrzegania przez postacie. Miłej lektury.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna edycja konkursu zostaje zamknięta. Dziekujemy wszystkim uczestnikom, wyniki postaramy podać się jak najszybciej.

 

Rainboww Dash niestety zostaje z miejsca zdyskwalifikowana za nieudostępnienie opowiadania w wymaganym terminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainboww Dash niestety zostaje z miejsca zdyskwalifikowana za nieudostępnienie opowiadania w wymaganym terminie.

Mniej do sprawdzania  :evilshy:

 

Życzę powodzenia wszystkim. Będę oceniał bardzo delikatnie (:lie:) wszystkie Wasze prace i życzę, każdemu z osobna, wygranej :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem udało nam się zebrać i ocenić co trzeba w tempie iście ekspresowym. Poziom był wysoki jak zwykle, a dyskusja nad opowiadaniami... ożywiona. Nawet bardzo. Jednak po zaciętej wymianie poglądów doszliśmy do porozumienia. Przed Wami wyniki:

 

I Miejsce - Foley z opowiadaniem "Alone in the Forest"

II Miejsce - Hoffman z opowiadaniem "Projekt Otchłan"

III Miejsce - Araszel z opowiadaniem "Nocne Zwidy"

 

Triste Cordis został zdyskwalifikowany z powodu wyraźnego crossovera w opowiadaniu. Takiego tagu nie było, wśród wyznaczonych.

 

Do wglądu lista, jak wyglądało ocenianie ze strony technicznej: Link

 

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu. Kolejna edycja zostanie ogłoszona niebawem.

 

PS: Zachęcam autorów do publikowania swoich opowiadań w osobnych tematach (naturalnie po zakończeniu konkursu), żeby nie przepadły w mrokach archiwum.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Prace były dobrze napisane, niektóre bardzo dobrze :giggle:

Jedyne, co mnie martwi, to strona techniczna Waszych opowiadań... Chyba muszę szybciej wydać ten poradnik :v

 

Do zobaczenia na kolejnej edycji konkursu. Jak zwykle, będę bardzo łagodny w ocenie  ( :lie: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Foleyowi zasłużonego pierwszego miejsca, a także Araszelowi miejsca trzeciego na podium! Zresztą nie tylko im, wszyscy zasługują za gratulacje, już za sam udział, gdyż niełatwo napisać coś według wytycznych i do tego jeszcze zmieścić się w wyznaczonym limicie słów.

 

Wielką zagadką tego konkursu będzie dla mnie opowiadanie Rainboww Dash do którego jak dotąd nie otrzymaliśmy dostępu... O czym ono może być? Mam nadzieję, że autorka zamieści je w osobnym temacie tak jak radził Dolar84. Drugie miejsce uważam za sukces, toteż powstanie wersja rozszerzona opowiadania, ale nie potrafię powiedzieć kiedy. Mogę jedynie powiedzieć, że uwagi odnośnie interpunkcji i kwestii PDFów zostaną wzięte pod uwagę (a jak to wyjdzie w praktyce to się jeszcze okaże).

 

Jeszcze raz gratuluję uczestnikom i do następnych edycji konkursu! Oby wena i dobre pomysły Was nie opuszczały...

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh my gosh... Tego się nie spodziewałem... Ale dziękuję i oczywiście gratuluję też pozostałym :rbd:

EDIT: Zapomniałem... Największe gratulacje dla komisji, za tak szybkie sprawdzenie :rd8:

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...