Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jaka słodka Chrysalis w szaliczku <3 *arghhhh*

No dobra, kolejna porcja art'ów od Chrysala, na temat jego największej ulubienicy.. Ktoś się cieszy? ^^

Dołączona grafika

Ohh, ja się cieszę *tsssss..*

Chrysalis trochę głodna ^^

Dołączona grafika

I Love Queen Chrysalis <3

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolf0507 - Witam cię serdecznie w imieniu Królowej Chrysalis, chociaż... Sama cię przywita swoim serdecznym i słodkim uściskiem. ^^ Zresztą przytuli każdego kto ją lubi ^^

Dołączona grafika

Wracając jednak do tego co najważniejsze w moim poście czyli codzienna aktualizacja art'ów z moją ukochaną Chrysalis.. A więc... bójcie się *tsss*

Dołączona grafika

Czyż Chrysalis nie jest piękna?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przejrzałam cały wątek z Chrysalis i jestem po prostu zachwycona. :D Cały czas ją rysuje i oblepiam sobie nią ściany :) Pierwszy raz jestem tak zafascynowana jakąś postacią. Za każdym razem jak ją widzę to od razu uśmiech od ucha do ucha jak jakaś wariatka :D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbieracie mi fuchę z art'ami z Chrysalis w roli głównej.. (Ale Chrysalis od Xyz'ia przesłodka <33

Ale i tak Jesteście niefajni :< Ohh, nawet się przez was Królowa obudziła.. :<

Dołączona grafika

Śpij Królowo, śpij.. Czas wielki już iść spać.. W ciemności swoją postać schować, szybko zasnąć czas..

Dołączona grafika

*Zzzzz*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym odcinku jako fałszywa księżniczka Cadence, a w drugim jako sama Chrysalis.. Cieszę się, że jesteś kolejną osobą, która zauważyła coś ciekawego w Chrysalis ^^ Przyjacielski uścisk od Chrysalis? ^^ Na pewno chcesz : )

Dołączona grafika

*armmmhhh* <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*tsss* Przyszła pora na niemal codzienną aktualizację art'ów :D

Dzisiaj zmęczona Chrysalis nie będzie mogła się dzisiaj odezwać, bo chcę jej dać trochę spokoju, więc wszelkie art'y będą bez jej komentarza, a szkoda :P

Dołączona grafikaMocarna

Dołączona grafika

Sprytna

Dołączona grafikaUwodzicielska

Tak jeszcze na zakończenie, najbardziej z waszych przesłanych art'ów spodobał mi się czwarty art od zoruy.. :D

*arghhhh*

Mojej Chrysalis chyba też się spodobał ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron z wyciagnietym kopytkiem do Chrysalis -Ok powiem tylko że jesli zatakujesz Equestrie jeszcze raz wtedy ja stane w jej obronie.Mówia ze nie potrafie kochać i mieć przyjaciół więc się nadaje na twego nemezis.I...(Spogląda na nia dokładnie)..ok jestę urocza w swoim wyglądzie i jeszcze ten miły uśmiech....te kopytka....Jestem zauro....znaczy się zakoch... Zniesma...-Zaczewieniony wycofuje się -Spotkamy się niebawem....-mówiąć to odlatuje A teraz powiem coś od siebie Dzieła są super i normalnie ciesze się że jest następna przeciwniczka Equestrii i dzięki temu że jej w kamień nie zmienili mozna powiedzieć ze wróci i będzie poszukiwać zemsty nowe odcinki juz na was czekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...