Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

^ na Mewtwo nigdy bym nie wpadł xD


Chrysalis jako Scanty (wg opisu na dA) w stylu bazującym na anime Panty & Stocking with Garterbelt.

http://puzzle-of-life.deviantart.com/#/d4xwb4c

Dołączona grafika

podobno ma być jeszcze druga wersja jak jest w stroju po/w trakcie transformacji ale nie wiem czy dalej to będzie taki chibi czy już normalna humanizacja ;d kto oglądał anime to wie jak wygląda scena transformacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Królowej Chrysalis czuję się zakochany :D


W ogóle w dniu wczorajszym chyba z 50 razy przesłuchałem jak Królowa Chrysalis śpiewa i doszedłem do wniosku, że przydałaby się jej jakaś dłuższa piosenka niż 25 sekundowa.. (Tą sobie ustawiłem na dzwonek telefonu, a niech wszyscy słyszą.. :D )

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=AJw0ktrsv6w

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrysalis moim zdaniem jast o wiele lepsza od Discorda i Nightmare Moon. To najlepszy czarny charakter w MLP i nie wydaje mi się, że w 3 sezonie dadzą postać, która ją przebije

Zgadzam się w 120% :D

Milcz bluźnierco! :c Discord był, jest i będzie totalnie epickim siewcą chaosu! Bezsprzecznie! :C

(Nie na temat, ale no, nie mogłam tego zostawić, no... )

Discord jest moim zdaniem przygłupawy :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ze mną podobnie :P

akcja nakarmić biedne dzieci... tfu Chrysalis rozpoczęta! Ustawiajcie się w kolejce.

Im was więcej tym lepiej

Dołączona grafika

Po odejściu nie przyjmujemy reklamacji ani zwrotów

Chrysalis moim zdaniem jast o wiele lepsza od Discorda i Nightmare Moon. To najlepszy czarny charakter w MLP i nie wydaje mi się, że w 3 sezonie dadzą postać, która ją przebije

Jak dla mnie nie da się powiedzieć kto jest lepszy. Każde z nich miało inną motywację, charakter i plan działania oparty na swoich mocach lub pomagierach/armi (changelings) ... no może z wyjątkiem czasu antenowego bo tego akurat pożałowali dla NMM ;p Dla mnie są na równi i uwielbiam całą trójkę za całokształt

Dołączona grafika

razem wyglądają tak dobrze

Aniołki Charliego (Discorda) hehe ^^

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawa jak szwajcarski ser, ale nie powiem, zło aż od niej bije. Szkoda, że nie ma jakiejś animacji zostawiającej coś po niej, może chorób na przykład. Gdyby była ognista, to bym powiedział, żeby ogień zostawał na ziemi po której stąpała ale tak to nie mam pomysłu. Może więdnące kwiatki, może po prostu mrok? A tak wgl to ona ma coś z owada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arjen

pomijając jej dziurawe ciało tu i tam to przyjęło się że jednym ze znaków Chrysalis jest ten zielony ogień (jednak nie zostawia ognistych śladów na ziemi) lub ten śluz (owadzi?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to śluz.. Zresztą jak tak oglądam fragmenty z Chrysalis to wydaje mi się jakby była porównaniem do pszczół.. Znaczy Chrysalis jako królowa, a jej poddani robią to co królowa im każe. Podobnie jest z pszczołami w ulu.. Wszystkie podlegają królowej..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...