Skocz do zawartości

Uzależnienie od MLP albo coś w tym stylu czy nic poważnego :D


Recommended Posts

To ja też mam lv. hard? z MLP mam tylko pościel + kolekcje za gablotką  ..nie wliczam gadżetów w stylu naklejeczki itp.

tumblr_mrnasjHcUF1rbmed7o1_500.jpg

 

Moim zdaniem każdy sobie dekoruje pokój czy mieszkanie jak chce. To ,że mam np maskotki Hello Kitty nie oznacza od razu ,że mam bzika na jej punkcie ...po prostu dostałam je w formie prezentu ,bo moi znajomi\chłopak wiedzą ,że lube pluszaki i takie słodkie rzeczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, można powiedzieć, że jestem chyba uzależniony ;_; Bo teraz bez kucyków a szczególnie fandomu długo bym nie wytrzymał, zawsze coś przypomni się o kucykach, jak się nie przesłyszę, to gdzieś u kogoś zobaczę, o tym nie da się zapomnieć ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienie od MLP...powiem tak, jeśli:

-Do twojego słownika nie weszły stwierdzenia typu: "na wieczy chaos!" czy "też matko celestio!"

-nie piszesz FF

-nie robisz muzyki nawiązującej do MLP

-nie rysujesz kucy.

-nie spędzasz kilku godzin dziennie na rozmowie z innymi brony na skypie.

-nie masz pokoju za^@#^$!* kucami

-nie przebierasz się za kuca na meetach

to jesteś bezbieczny, z drugiej strony można powiedzieć że mlp to syl życia, więc koniec końców nie ma to większego znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Ja chyba jestem uzależniona, bo dziś u kuzynki zauważyłam figurkę z Sagi Zmierzch i napisane było po angielsku xD A każdy wie ze zmierzch to Twilight i ja juz mowię ,,Twilight Sparkle duzo wdzięku ma..." xD A przynajmniej mowię Twilight a resztę nucę :D

Mam rownież na wszystkim tapety z MLP :O Na Transformice mam wykupilam duzo fryzur z MLP... Z koleżanka udawaliśmy EqG haha :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na kompie mam zawsze tapety z MLP, czasem z czymś innym, ale rzadko

- Ciagle o nich nawijam xD

- Nucę piosenki :O

- Rusuję je

- Wzoruję się na nich...

- Chciałam zrobic o nich prezentację w szkole xD

- Ulepilam na warsztatach znaczek Luny z gliny

- Mam kucykowe nazwy xD

Ups, trochę tego dużo xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można uzależnić się od wszystkiego, nawet serialu.

- Na kompie mam zawsze tapety z MLP, czasem z czymś innym, ale rzadko

Witaj w klubie. Od kiedy oglądam serial na tapecie gości Fluttershy lub Lyra.

- Ciagle o nich nawijam xD

A ja mogę gadać non stop o trance, setach, mashupach, DJach... jestem tranceholikiem? Kto wie...

- Nucę piosenki :O

Też mi coś... "If only..."

- Rusuję je

A ja piszę opowiadania :P

- Wzoruję się na nich...

Z jednej strony to trochę niepokojące, ale z drugiej... te wszystkie listy czegoś jednak uczą.

- Chciałam zrobic o nich prezentację w szkole xD

To zależy od tytułu. Ja sam mając napisać pracę o wpływie multimediów napisałem pracę dyplomową o grach komputerowych podważając "autorytety", które wypisywały bzdury w swoich "mądrych" książkach.

- Ulepilam na warsztatach znaczek Luny z gliny

Hmm... dobrze, że nie róg Twilight z odcinka o Poison Joke :derp: A tak na serio - kolejny sygnał ostrzegawczy.

- Mam kucykowe nazwy xD

Nie do końca rozumiem... Ale jeśli znajomi nazywają cię tak a nie inaczej - poważna sprawa. Faktycznie zbyt często o nich mówisz.

Ups, trochę tego dużo xD

Fakt, ale to nie powód do paniki. Masz 11 lat. Ja bym tam się nie przejmował... zbytnio.

Dopóki nie zaczniesz zbierać wszystkiego co kucykowe jak wariatka i nie będziesz potrafiła się powstrzymać przed kupnem n-tej figurki, to nie masz się o co martwić. Druga sprawa to nieustanne myślenie o kucach: w autobusie, nie możesz skupić się w szkole, masz problemy z zaśnięciem bo o nich myślisz etc. Fakt że bez posiadania przy sobie jakiegokolwiek gadżetu czujesz się "nieswojo", "pusto", czegoś ci brakuje. Jeśli non stop gadasz z innym fanem - ok, ale jeśli zamęczasz innych... Equestria, mamy problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież lepiej być uzależnionym od MLP niż od syfiastego alkoholu/papierochów

Alkochol i papieroski niszczą fizycznie, kiedy mlp zabija psychikę i rispekt uzależnionego

 

Moje jedyne uzależnienie które zaobserwowałem, to wyobrażenie sobie siebie w roli Johna i fluterkę w roli miśka podczas oglądania filmu "Ted" 0dirol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde uzależnienie jest szkodliwe. Orze psychę jak rolnik pole. Jedne bardziej kaleczy fizycznie (alkohol) inne psychiczne (zakupoholizm), ale każde ma zły wpływ na psychę i już na zawsze pozostawia po sobie ślad.

Moje jedyne uzależnienie które zaobserwowałem, to wyobrażenie sobie siebie w roli Johna i fluterkę w roli miśka podczas oglądania filmu "Ted" 0dirol.gif

Hehe dobre. Thunder Buddies :lol:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam to u siebie 

1. Youtube - Same kuce na głównej + YayTube 2942764d7e97395708a79b71d9545cdf.png

2. Rysuje

3. Cały czas o tym gadam 

4. Rysuje

5. Mam 2 fanpage o kucach

6. W szkole już wiedzą 

7. Codziennie 24/7 myślę o kucach

8. Codziennie nawet na lekcjach słucham kucykowej muzyki.

9. Wszędzie mam kuce, na każdym profilu 

10. Nie mogę się powstrzymać przed kupnem figurek. 

 

Jest źle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienie od kucyków? Cóż, w jeden dzień mogę obejrzeć nawet 8 odcinków, o ile są jakieś nowe, planuję zbieranie figurek (mam już Pinkie Pie), co jakiś czas narysuję kucyka, piszę też FF'a. O kucykach myślę, ale głównie w wolnym czasie, albo po przeczytaniu dobrego FF'a. Generalnie, zbyt często mi się to nie zdarza. Aktualnie mam kilka tapet z MLP, oraz pasek Windowsa i motyw przeglądarki ustawione na Pinkie Pie (głównie dlatego, żeby pasowało do tapety i paska, ale tapeta zostanie raczej na dłużej nie dlatego, bo MLP, tylko dlatego, bo jest po prostu genialna!). Na stronie głównej YT mam głównie TF2 i muzykę maści wszelakiej. Nie wydaje mi się, że to źle (no może poza ośmioma odcinkami, ale to tylko wtedy, kiedy wychodzi nowy sezon, a ja jestem do tyłu z odcinkami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...