Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - VII Edycja


Dolar84

Recommended Posts

Cóż, pierwszy raz pisałem romans. Jakoś nie czuję się w temacie, ale przyjemnie było raz wskoczyć na nowy ląd. Jestem ogromnie ciekaw jaki będzie temat kolejnego konkursu. O ile przy obecnej edycji zmiękły lody do ,,romansideł" to w następnej może zmiękną lody do... ach, przecież nie chcę nic sugerować. Do zobaczenia przy następnej edycji i nie przejmować się jak nie dostaliście nagród. Co miesiąc nadarza się okazja i jak to mawiają ,,jak nie dziś to jutro". Wiem bo zdałem na prawo jazdy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O ile przy obecnej edycji zmiękły lody do ,,romansideł" to w następnej może zmiękną lody do... ach, przecież nie chcę nic sugerować.

 

Limit oraz TAGi następnej edycji wymyślałem osobiście.

Wierzcie mi, albo i nie, ale będzie Was bolał zadek mózg od wymyślania czegoś, co będzie miało sens :rariderp:

 

Gratuluje zwycięzcom i cóż...

Do zobaczenia w następnej edycji konkursu, która odbędzie się już za kilka dni :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj przeczytać przed snem "Listy do Księżniczki Celestii", Triste, *podaje dłoń* naprawdę masz zasłużone miejsce na podium. Prawdą jest że jeszcze nie przeczytałem wszystkich prac ale twoja naprawdę mnie zaskoczyła, to był jak młot który uderzył mnie w głowę i spowodował że znów czuję chęć do czytania ff ( ostatnio praktycznie się wypaliłem :octcry: ). Naprawdę nie spodziewałem się że ten ogień znów się na nowo rozpali. Co do ff, krótka - taki był limit, nie jest sztuczna oraz specjalnie naciągana, brak szczęśliwego zakończenia, udało Ci się ukazać bohaterów jako postaci z krwi i kości z prawdziwymi uczuciami oraz zachowaniem ( ostatni list od Celesti ); jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem.

Jeszcze raz gratuluję.

 

Jutro postaram się przeczytać resztę prac ;).

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...