Jump to content

[Konkurs] Princess Pinkie Pie


Bafflord
 Share

Recommended Posts

Equestria to prawdziwie magiczne miejsce. Żyje tam wiele niesamowitych stworzeń, których różnorodność potrafi wprawić w osłupienie nawet najwytrwalszych podróżników. Jednak to nie przerażające mantikory, czy olbrzymie hydry stanowią gatunek dominujący, tylko małe, niepozorne kucyki. Niech was jednak nie zwiodą pozory, te zdawałoby się bezbronne istotki dokonywały bardziej zdumiewających czynów, niż cała reszta mieszkańców Equestrii razem wzięta. Nie chodzi tutaj nawet o magię, do której mają dostęp jednorożce, czy o niesamowite prędkości, jakie mogą rozwinąć pegazy.

 

Żył pewien kucyk, który potrafił robić niewytłumaczalne rzeczy, łamać prawa fizyki, czy nawet burzyć mistyczną strukturę tego świata, nazywaną przez naukowców Czwartą Ścianą.  Ów kucyk miał na imię Pinkie Pie.

 

pinkie_pie_party_vector_by_pikn2-d4phjc7

 

Wielu próbowało rozwiązać tajemnicę jej dziwacznych mocy, lecz nikomu się to nie udało. Powstały nawet tezy twierdzące, że Pinkie korzysta z magii chaosu, tak jak Discord. Jakakolwiek by nie była prawda, trzeba przyznać, że wiecznie szczęśliwa różowa klacz stała się symbolem optymizmu i randomu. Wyobraźcie więc sobie co by się stało, gdyby pewnego dnia została... księżniczką!

 

Tak, wzrok was nie myli, celem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej na temat "Princess Pinkie Pie"! Wbrew pozorom, jest to bardzo obszerny temat, liczę więc na waszą inwencję! Czy nasza różowa księżniczka wyglądałaby podobnie do Celestii? Czy władałaby własnym królestwem? Albo może byłaby tylko metaforyczną księżniczką, lub jedynie udawała władczynię? Co gdyby tak wykreować ją na zły charakter?

Nie ma tutaj ograniczenia do alicornów, czy królewskich przymiotów, wszystko zależy tylko od was!

 

Oczywiście, tutaj także obowiązują pewne zasady. Możecie pominąć całą moją gadaninę, jednak musicie zapoznać się z poniższym regulaminem, by uniknąć możliwych nieprzyjemności. To tylko zabawa, ale lepiej uniknąć nieporozumień, prawda?

 

1. Prace konkursowe nie mogą łamać regulaminu forum.

 

2. Prace muszą być zgodne z tematem.

 

3. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają specjalną odznakę działową. Oprócz tego niektóre dzieła mogą zostać specjalnie wyróżnione.

 

4. Technika wykonania jest dowolna, mogą być to rysunki, digitale, plastelinowe figurki, paperchildy itp...

 

5. Prace należy zamieścić w temacie, lub wysłać bezpośrednio do któregoś z organizatorów.

 

6. Dozwolone są humanizacje.

 

7. Praca musi zostać podpisana przez autora w widocznym miejscu. Jakakolwiek próby plagiatu zostaną zdyskwalifikowane w trybie natychmiastowym.

 

8. Można nadesłać więcej, niż jedną pracę.

 

9. Nie offtopujemy - temat jest przeznaczony wyłącznie na umieszczanie dzieł i ewentualne pytania.

 

10. W razie jakichkolwiek wątpliwości można śmiało pisać na Privie do organizatorów (DiscorsBass, Baffling).


 

Ostateczny termin oddania prac to 15 październik

 

Życzymy powodzenia!

 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To miło, że tak tłumnie tutaj odpisujecie, ale nie ma potrzeby się zgłaszać. Po prostu wyślijcie do mnie swoje prace, gdy już je ukończycie, a resztą zajmie się nasz starannie wyselekcjonowany zespół jurorów Pinkie Pie!  :portalface: 

Edited by Baffling
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I jak konkurs? Będą wyniki, czy zawieszony?

Spokojnie, przecież termin jest do 15 października  :pinkie4: 

Wyniki będą najpewniej kilka dni po jego upływie, stawiałbym na coś koło 20 października. Tak więc konkurs nie jest w żadnym razie zawieszony, proszę tylko o odrobinkę cierpliwości, dobrze? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...