Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - edycja specjalna "4000"


Dolar84

Recommended Posts

Nie spodziewałem się... Startowałem, bo akurat miałem w planach ten FF, a że wystarczyło lekko zmienić, żeby zmieścić się w limicie, to postanowiłem spróbować :)

Standardowe gratulacje dla wszystkich etc.

 

Szczerze mówiąc myślałem, że sięgniesz do podręcznikowego przykładu takiego zachowania zanotowanego w czasu I Wojny Światowej (powinieneś wiedzieć o co mi chodzi)

 

Chodzi Ci o wspólną wigilię czy rozegrany mecz piłki nożnej? :D Cóż, starałem się dać jak najmniej fikcji literackiej i trzymać się wydarzeń, więc sam rozumiesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wcięć przy dialogach drażni oczy

 

 

O to akurat mógłbym się kłócić, ale jakiś czas temu miałem pogawędkę z Dec'iem na ten temat i powiedzmy, że wątek się jakby wyczerpał. W następnej edycji można zauważyć, że nieco zmieniłem styl korzystając z tego co zaproponował. Powiedzmy, że brak wcięć był całkowicie świadomy i celowy z pewnego względu, na który już nie będę się rozwodził. Powiem tylko, że pewnie pojawi się w poradniku stylistycznym i mam teraz ciekawe obejście.

 

Właściwie to dopiero trzecia edycja konkursu w której biorę udział, ale te słowa wydają mi się już swego rodzaju rutyną: gratulacje dla wszystkich! Ostrzcie pióra na przyszłość!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko cieszę się że to napisałem! Może i moje opowiadanie odbiegało nieco od tematu, ale pisząc go bawiłem się jak nigdy! :D

Z pewnością rozwinę je o jeszcze więcej niepoważnych i szalonych rzeczy i umieszczę w temacie! Gratuluję wszystkim którzy uczestniczyli w tym konkursie, a zwłaszcza Triste który napisał opowiadanie które bardzo przypadło mi do gustu, no i za pierwsze miejsce! Do następnego konkursu podejdę nieco poważniej, ale kto wie.  :TaTds:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wchodzę na forum a tu jakaś ikonka pod avatarem. :derp:  Strasznie mnie to cieszy, ale z drugiej strony dziwi ten "problem problemów". Co jest nie tak z tekstami? Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym GD? Niby wrzucam tekst w formacie docx z opcją komentowania, a okazuje się że coś jest nie tak. Chyba zacznę je pakować i umieszczać w .rar  :yHRvV:

 

EDIT. Czy to ma być stary word? (doc)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałem, wyciąłem dość istotny dialog między głównymi bohaterami, a to właśnie podczas niego miały zostać nakreślone ich charaktery. Dlatego też tego elementu nieco brakuje. A dwa błędy w ostatnim akapicie wyłapałem już po tym, jak zamieściłem opowiadanie. Cóż, wypadek przy pracy. Bardzo się cieszę, że mimo tych braków Gleipnir i spółka zajęli drugie miejsce. To bardzo dobry wynik, jak na chyba najbardziej skrócone opowiadanie jakie dotychczas napisałem.

 

Jednakże, bardziej cieszy mnie to, że w tej edycji pojawiło się więcej prac, niż w edycji Gore. To znaczy, że te wyjątkowe wersje Konkursu Literackiego zyskują na popularności. Tym samym, nie mogę się doczekać kolejnej i aż zżera mnie ciekawość jaki będzie jej motyw przewodni.

 

 

 

Mimo wszystko cieszę się że to napisałem! Może i moje opowiadanie odbiegało nieco od tematu, ale pisząc go bawiłem się jak nigdy! :D

 

I to jest właściwa postawa! Ubaw podczas tworzenia i satysfakcja z gotowego dzieła to najlepsza nagroda. Pamiętaj, przegrywasz dopiero wtedy, gdy ostatecznie się poddajesz.

 

Pragnę pogratulować wszystkim uczestnikom i wyrazić nadzieję, że pojawicie się w następnej edycji specjalnej, z jeszcze lepszymi pracami. Kto wie, może liczba nadesłanych opowiadań znów wzrośnie? Przekonamy się we właściwym czasie.

 

Pozdrawiam wszystkich pisarzy!

Edytowano przez Hoffman
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc go bawiłem się jak nigdy!

 

 

Domyślam się :lol:. Co jak co, ale to idealnie pasowało do tagu [random]. Szczerze, gdybym miał wybrać jedno opowiadanie z tego konkursu, które jest najbardziej godne przeczytania wybrałby swoje (ach ta skromność), ale twoje byłoby zaraz na drugim miejscu.

 

To prawda, że była edycja GORE?! :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...