Jump to content

Wróg, którego nie mogłam powstrzymać [Oneshot][Slice of Life]

Verard
 Share

Recommended Posts

Otóż moi państwo, kolejny One-shot!

Tym razem o tym, że najgorsi wrogowie są tak blisko. Kryją się w najgłębszych otchłaniach i tylko czekają, by się wydostać. Z czym musiała walczyć potężna i mądra Księżniczka Celestia? I dlaczego zniknęła na tak długo? Wejdźcie... zobaczcie... bo to jest opowieść... PRZERAŻAJĄCA!

https://docs.google.com/document/d/1IoYH4KJyx1wk6aMOcAlSMio57xlKCpzDPWo7rpRybhs/edit

Enjoy!

• Upvote 1

Cóż, nie każdy zna wszystko, ale gratuluję dedukcji, Kolego Niklasie. 

Tak to bywa, że lubię pisać pod inspirację czymś innym. Naturalnie, nie biorę z tego powodu żadnych pochwał. Po prostu dzielę się tym, co mnie cholernie rozbawiło w wersji pisanej ;3

Zawsze tak było, jest i będzie ;3

Jak tylko przeczytałem początek, to już wiedziałem co się święci... (tak, też znam ten komiks :P)

Co nie zmienia faktu, że opowiadania jest jakieś cztery razy lepsze od niego, ze względu na świetne opisy xD Naprawdę, dobra robota.

Buława Przepychu... padłem

:yay: Gdybyś tam dodał jeszcze jakieś "+3", to bym chyba już w ogóle umarł 

Edited by aTOM

• 1 year later...

Kolejny Oskarowy fik, który przeczytałam, więc wypadałoby zostawić jakiś komentarz dla autora i odkopać dla potomnych.

Opowiadanie ma wspaniały klimat, intryguje, a zakończenie... Coś mi tu śmierdzi...

Bezwzględnie polecam :rainderp:

• 1 month later...

Sam komiks jest już zabawy, ale został tutaj świetnie przebudowany na pełnoprawne opowiadanie. Opisy w porządku, czyta się gładko, jedynie strona techniczna (chociażby zapis dialogów) trochę po drodze nawala, ale to niewielki minus. Polecam! :D

• 1 year later...

Świetny fik, krótki ale dobry. Czyta się go szybko i lekko (grozą jednak zawiało). Fenomenalna końcówka. Naprawdę warto to przeczytać.

(MARUDZĘ)

Spoiler

(MARUDZĘ) Malutka wada - przy zapisie dialogowym trochę się rypło - dywizy zamiast półpauz i brak odstępów między akapitami (ale tylko przy dialogach) (MARUDZĘ)

(MARUDZĘ)