Skocz do zawartości

Memy, obrazki i filmiki z CMC


Cahir

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Widząc, że w temacie nie ma większej rozmowy, a jest to temat z obrazkami bardzo się zasmuciłem, otóż CMC są postaciami o których dyskutować się powinno. :) Osobiście najbardziej lubię wśród nich Scootaloo - nie wiem czemu ale taka mała, nielotna RD jest imo bardzo fajna. :D I czemu nie umie latać? Jestem w tym fandomie bite 10 miesięcy i nie znalazłem żadnego threada, czy topicu nt. nielotności Scoot, chyba, że był to thread ośmieszający...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, wreszcie ktoś, kto lubi Scootaloo :angelscoot: I prawda, niestety jest bardzo niedoceniana, nawet przez Hasbro. Bo srsly - Pound Cake umie latać choć ma miesiąc, a Scootaloo ledwo skrzydełkami zatrzepocze. Ew. będzie mieć wingbonera przez pół odcinka :P No i gdzie jest odcinek skupiony na niej? Sweetie i Apple Bloom miały już po parę epizodów, a Scoot dalej nic...

Ale mi wydaje się EKSTREMALNIE sympatyczna, zdecydowanie najbardziej ją lubię spośród CMC. Chociaż nie umie śpiewać.

A tutaj jeszcze taki dodatek, nie wiem czy było. Nie obchodzi mnie to ;p

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał, że jest to temat tylko do zdjęć. Po prostu bezsensu byłoby robić specjalnie temat do zdjęć a osobno do dyskusji dla postaci epizodycznych.

a czy ja mówię, ze to jest topic JEDYNIE z obrazkami? Nie, powiedziałem, że na tego typu topic wygląda, co bardzo mi się nie podoba z racji, że jest o postaciach wartych dyskusji. Hold your horses, brony. :smug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...