Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Zgadzam się w zupełności, czasami nawet do zera chyba było :)

Zawsze mieliśmy jakiegoś fraga, na bank ci chodzi o bitwę na Świętej Dolinie gdzie przegraliśmy bo skapowali ale w tedy nasz dzielny KW-2 (DANIELPL) zdobył jedynego fraga w bitwie, mam racje ?

Edytowano przez JaZwiezda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mieliśmy jakiegoś fraga, na bank ci chodzi o bitwę na Świętej Dolinie gdzie przegraliśmy bo skapowali ale w tedy nasz dzielny KW-2 (DANIELPL) zdobył jedynego fraga w bitwie, mam racje ?

Chodziło mi o to, że my ograliśmy ich chyba raz do jaja :P, i owszem masz racje w kwestii jego pięknej szarży i poświęcenia :yay:

Ps. Ale sie jeden gościu nieźle wkurzył że mamy czat głosowy XD

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo was prszepraszam za nieobecność ale niestety nie wyrobiłem się czasowo. Można znać termin następnej kompani?

Został podany na poprzedniej stronie.

Pierwsze wspólne bitwy były bardzo udane - niech nieobecni żałują!

następną kompanię proponuję na następną niedzielę o tej samej porze - 18.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj "Dołącz do klanu" http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/#wot&mt_order_by=-role_hierarchy

McTwister ma taki oto problem z grą, cytuję: Cześć ostatnio nie miałem czasu ściągnąć i dopiero dzisiaj mi się udało ale jak już się sięgnęło i włączam to wtedy pokazuję mi się napis ze strona web jest niedostępna i nie mogę nic zrobić ,może masz jakiś pomysł ?

Ma ktoś może jakiś pomysł?


W następną niedzielę o 18 kompania - pamiętajcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio widziałem ankietę zanim się z nieznanych przyczyn usunęła, co na pewno nie ma z tym nic wspólnego że nie umiem obsługiwać smartphona :flutterblush: prowadził ten obrazek z sześcioma głosami https://lh3.googleusercontent.com/-xi5u-SPW8Wc/UkgMA336IrI/AAAAAAAAADQ/EJ62uL04oHI/w679-h680-no/rainbow_dash_salute_poland_by_szczgygiel1992-d4ip0sa.png
druga była flaga z czterema głosami http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20130123201038/mlp/pl/images/5/52/Flaga_Equestrii.jpg

Co końca Weekendu powinienem mieć znowu złoto a wtedy spróbuję to zrobić, jednak oni wymagają bardzo konkretnych rozmiarów i formatu... mam nadzieję że tego nie spier... zepsuję.

Pamiętajcie o kompanii o 18 w niedzielę!

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza kompania była... mniej udana, jednak proponuję robić kolejną o 18tej w niedzielę.

Żeby podnieść poziom niech każdy się stara możliwie niedługo zakupić KV-1s lub Hellcata na szóstym tierze oraz może też Matildę lub Hetzera na czwartym.

I niech każdy, kto tego jeszcze nie zrobił, ściągnie Teamspeak 3. Mikra nie musicie mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się smutno przyznać do braku obecności na dzisiejszej grze, zaś jeśli pora 18-20 w niedziele się nie zamierza zmienić to chyba bede tylko raz na miesiąc  :fluttercry2:  Pytam też, czy są jakieś inne terminy, bo nawet czasu na wyszukanie tej informacji nie mam. Dzieki za wyrozumiałość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope - mamy być porządnym klanem. można raz, dwa robić se jaja ale ogólnie gramy na poważnie.

Każdy niech ściągnie Teamspeak 3 - darmo jest, mówić nie musicie więc ni ma problemu.

jak to z 122mm KV-1s to prawda to jako zastępca nadaje się tylko T-150 albo ARL-44. M6 i VK 36.01 nie mają potężnych dział. A droga do ARL-44 jest... trudna. D1, D2... B1 (który nawet lubiłem, czemu niby to jest taki straszny czołg? 160 bitew dla czystej zabawy na nim grałem), BGR G1B... T-150 to jedyna opcja.

Ulberk - ok, zrobię później ankietę z różnymi opcjami. trudno dopasować coś dla całego klanu. Chociaż ja akurat nie mam życie i mogę codziennie po szkole. od 15 do 21.

A więc w miarę możliwości idźcie do KV-1 (a potem czekać do aktualizacji) lub Hellcata.

Edit: to z utratą 122mm dla KV-1s wydaje się bardzo prawdopodobne. ma zostać zastąpione jakimś działem 100mm. Cóż - T-150 For the win! aha, Churchill VII się chyba też nie nadaje.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...