Skocz do zawartości

Hello everypony ;)


Kaminson

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów :) Nazywam się Kamil i mam 16 lat. Hmm jestem fanem My little pony od kilku miesięcy - zaczęło się od oglądania odcinków z moją młodszą siostrą która też ten serial uwielbia. Od tamtej pory praktycznie nie wyobrażam sobie mojego życia bez kucyków. Oprócz mlp moim kolejnym hobby jest budowanie w Minecrafcie. Bardzo lubię tworzyć różnorakie budowle lub odwzorowywać "świat zewnętrzny" w minecraft - mój projekt nad którym teraz pracuję już od kilku miesięcy to budowa Titanica w skali 1x1  :twilight2: . Mam też powiedzmy "skłonności" do fantazjowania - uwielbiam tworzyć w moim umyśle własny i doskonały świat bez żadnych problemów, stresu itd. Pewnie wielu ludzi uznaje takie zachowania za "niedojrzałe" lub "dziecięce" ale dobrze mi z tym i nie zamierzam tego zmieniać   :fluttershy5: . Interesuję się też historią i medycyną ( jestem bardzo zadowolony gdyż udało mi się w dostać do w liceum do klasy służb ratowniczych :) I bardzo możliwe, że w przyszłości pójdę na medycynę chociaż...... Nie jestem do końca pewien czy praca lekarza jest dla mnie idealna. Hmm powiedzmy, że jestem bardziej typem a-społeczym, wolę pracować w pojedynkę.... Ale wracając do zainteresowań - kocham lotnictwo i wszelakie sprawy z nim związane - latanie samolotami itd. Jak byłem mały zawsze marzyłem aby zostać pilotem samolotów pasażerskich i podziwiać nasz świat z lotu ptaka lecz pewne problemy zdrowotne uniemożliwiają mi to. Lecz nie oznacza to, że się poddałem - o nie! Nadal mogę zdobyć licencje do latania malutkimi maszynami np. awionetkami więc moim celem jest je właśnie zdobyć  :giggle: . To by było chyba na tyle z mojego troszeczkę rozpisanego powitania - mam szczerą nadzieję spotkać miłych ludzi i miło spędzać tutaj czas  :pinkie4:

Ps. Dodam jeszcze, że moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy - powiedzmy, że mój charakter jest praktycznie identyczny jak jej :)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Kaminson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

tumblr_maqhuzVKfI1r9tk21.png


Wybacz za pytania ;A;
1.Lubisz Anime?
2.Ulubiony kuc drugoplanowy?
3.Lubisz zimny klimat?
4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)
5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)
6.A Lukrecje?
7.Lubisz pizze?     
8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?
9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)
10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)
Vertu sæll kæru~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć też jestem jeszcze stosunkowo nowy na forum, to również cię serdecznie witam.

 

Mam też powiedzmy "skłonności" do fantazjowania - uwielbiam tworzyć w moim umyśle własny i doskonały świat bez żadnych problemów, stresu itd.

Myślę, że wielu ludzi tak robi, mi też się zdarza. :)

 

 

Hmm powiedzmy, że jestem bardziej typem a-społeczym, wolę pracować w pojedynkę

Aspołeczni ludzie, łączmy się!

 

 

Interesuję się też historią i medycyną

Podobnie jak ja, chociaż ja akurat jestem bardziej historykiem, medycyna interesuje mnie tylko w teorii, bo na lekarza bym się całkowicie nie nadawał. Jaki jest twój ulubiony okres\dziedzina historii? Jeśli chodzi o historię i medycynę, to polecam ci książkę "Stulecie chirurgów". Sam czytałem tylko kawałek, ale genialnie opisuje rozwój medycyny w XIX wieku.

Ps. Dodam jeszcze, że moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy - powiedzmy, że mój charakter jest praktycznie identyczny jak jej :)

Zawsze miło widzieć kolejnego fana\klona Fluttershy. :fshug:

Mam nadzieję, że tobie też się spodoba na forum.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... i znowu minecraft  :forgiveme:

Ale poza tym...Witam cię na forum.Mam nadzieję,że spędzisz miło tutaj czas.

 


Mam też powiedzmy "skłonności" do fantazjowania - uwielbiam tworzyć w moim umyśle własny i doskonały świat bez żadnych problemów, stresu itd.

To jest nas dwoje(tylko,że w moim wymyślonym "świecie" są problemy,ale zupełnie inne od tych z rzeczywistości)

 

A teraz pytania(nie będę cię bardzo męczyć,ale będzie to "związane" z Japonią):
1.Tutaj się spytam o cos co pominęła Octavia:Czy czytałeś kiedyś jakąś mangę?

2.Słyszałeś kiedyś o Vocaloid'ach?

3.Kojarzysz może piosenki z serii "Story of Evil"?(np. Daughter of Evil lub Servant of Evil itp.)

4.Co sądzisz o Angli i Japonii?

5.Czy lubisz kryminały?

6.Co sądzisz o XIX wieku?

7.Co sądzisz o Derpy Hooves/Ditzy Doo?

 

To na razie tyle.Do widzenia.

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum, mam nadzieję, że odnajdziesz swój ulubiony dział i będziesz się dobrze bawił. Jednakże mam kilka spraw do ciebie:

Po pierwsze jeżeli do tej pory nie zapoznałeś się z regulaminem forum zrób to jak najszybciej i trzymaj linka--> http://mlppolska.pl/watek/7450-regulamin-forum-mlppolskapl/ ,

Po drugie jeżeli chciałbyś wziąć udział w sesji RPG/PBF u jakiegoś mistrza gry radziłbym ci zapoznać się z tym-->http://mlppolska.pl/dzial/73-organizacja/ działem,

Po trzecie, jeżeli zamierzasz stworzyć swojego OCeka radziłbym zapoznać się z tym --> http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/ tematem.

Powyższe trzy sprawy pozwolą uniknąć niepotrzebnych nieporozumień na drodze użytkownik- moderator/admin.

A teraz przejdźmy do pytań:

Lubisz gry komputerowe? jak tak to jakie?

Lubisz Wonderbolts?

Interesujesz się motoryzacją?

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)

5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?     

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)

10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)

 

1. Hmm wiesz, że nie wiem - nigdy nie miałem okazji oglądać a nie mam zamiaru oceniać bez uprzedniego obejrzenia ale jakoś nigdy nie interesowało mnie to za bardzo ;)

2. Tutaj wybór jest dosyć trudny ponieważ najbardziej lubię Vinyl i Octavię.

3. Hmm lubię zimę ale nie przez cały rok, jak dla mnie klimat umiarkowany taki jaki jest w Polsce jest idealny ;)

4. Nigdy nie miałem okazji pojechać ani zwiedzić.

5. Tak jak w poprzedniej odpowiedzi.

6. Nie miałem okazji kosztować lukrecji ;)

7. Oczywiście ;)

9. Szczerze - nie mam pojęcia.

10. Hmm jeżeli chodzi ci o "taki" hentai to nie ;(

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

1.Tutaj się spytam o cos co pominęła Octavia:Czy czytałeś kiedyś jakąś mangę?

2.Słyszałeś kiedyś o Vocaloid'ach?

3.Kojarzysz może piosenki z serii "Story of Evil"?(np. Daughter of Evil lub Servant of Evil itp.)

4.Co sądzisz o Angli i Japonii?

5.Czy lubisz kryminały?

6.Co sądzisz o XIX wieku?

7.Co sądzisz o Derpy Hooves/Ditzy Doo?

 

1. Nie

2. Nie

3. Nie

4. Nie miałem okazji zwiedzić ani Angli ani Japonii ;)

5. Hmm z kryminałów lubię tylko "Kryminalni"

6. Powiem ci, że nie wiem ;)

7. Według mnie Derpy jest słodziutka ;)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Lubisz gry komputerowe? jak tak to jakie?

Lubisz Wonderbolts?

Interesujesz się motoryzacją?

 

 

1. Z gier komputerowych najbardziej lubię symulatory - np. Euro truck simulator i Flight Simulator X ( mój ulubiony ;) ) oraz gry typu sandbox takie jak  właśnie minecraft 

2. Tak

3. Z motoryzacji interesują mnie głównie ciągniki i ciężarówki takie jak Man albo Scania

Edytowano przez Kaminson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...