Skocz do zawartości

Battlefield 3


Wolf0507

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gram już dość długo w Battlefield-a 3. Jak do tej pory mam przegrane 115h w multi. Więc chyba można powiedzieć, że gra mi się podoba :). Jeżeli ktoś byłby chętny do wspólnej gry to zapraszam na battlelog-a: http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Greg95pl/. Z przyjemnością zagram z każdym. Jedyne czego oczekuje to choć trochę teamplay'u ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Grałem w betę. Nie powiem było miło dopóki te latarki nie wyczerpały mojego limitu cierpliwości. A ten jest dość duży. Nie dość, że zdradzają pozycję, to oślepiają do tego stopnia, że nie da się grać. Podobno to poprawili, ale jak widziałem filmik z jednego z dodatków to jest to poprawa na zasadzie "beznadziejnie > fatalnie". Kampanii nie oceniam bo nie grałem i nie zagram. No chyba, że wyrwę grę za 10zł. Tyle warte jest dla mnie 5h skryptów :bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

@DJSound:

To akurat zaleta, gdyż gra od początku stawiała na realizm. W realu nie ma tak, że ktoś ci poświeci latarką to nadal widzisz, bo ch** widzisz. Tak samo jest w grze, lubię ją bo jest wysoki realizm (o destrukcji otoczenia nie wspomne, bo jest mniej i gorzej wyglądają w stosunku do B:BC2). Jak komuś się dana gra nie podoba to niech nie kupuje. Ja gram na Xboxie360, i po paru atakach szału, udało mi się nauczyć grać w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...