Skocz do zawartości

Kucykowo-Figurkowa giełda


Recommended Posts

  • 2 months later...

Littlepip, poproszę proponowaną cenę na PW.  :fluttershy4:
Ja nadal mam do sprzedania figurki:
- Pinkie z magazynu MLP
- RainbowDash z McDonalda
- oraz zwykłą, BB Rarity (bez karty)
Dla chętnych zdjęcia, ceny 
do dogadania, w zestawie taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Proponuję o stworzenie w pierwszym poście listy użytkowników oraz opinii. Wygląda to tak:

Triste Cordis - Pozytywny X - Neutralny X - Negatywny X

X - to liczba punktów, które otrzymał dany użytkownik.

Za każdą wymianę, należy napisać jak przebiegła "transakcja". Takie Allegro, tyle że u nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję o stworzenie w pierwszym poście listy użytkowników oraz opinii. Wygląda to tak:

Triste Cordis - Pozytywny X - Neutralny X - Negatywny X

X - to liczba punktów, które otrzymał dany użytkownik.

Za każdą wymianę, należy napisać jak przebiegła "transakcja". Takie Allegro, tyle że u nas.

 

 

Trochę chybiony pomysł:

 

- kto się będzie zajmował aktualizacją opinii?

- gdzie/komu się będzie pisać przebieg transakcji?

 

Nie wiem czy się da ale możnaby coś takiego zrobić jak jest na MLP Arena - każdy na swoim profilu ma napisane:

ile ma opinii

pozytywnych

negatywnych

neutralnych

 

Osoba która brala udzial w transakcji i  chce wystawic opinie wchodzi na profil osoby z ktora przeprowadzała transakcje, klika w liczbę która jest kolo "ilość opinii" i następnie w "dodaj opinię". Później już wiadome jak to działa dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Sprzedam póki co 9 BB: 

- Twilight Sparkle (zwykła, nie oszpecona skrzydłami v6, znaczek 3D)
- Applejack (pewnie v6, ale nie mam pewności)
- Rarity (patrz wyżej)
- Trixie (v6, znaczek 3D)
- Mosley Orange (v9 - śmiejżelek - półprzeźroczysty)
- księżniczka Cadance (v9)
- księżniczka Celestia (v5?) - trochę pożółkła, więc stara ;)
- Sunny Rays (v5)
- Skywishes (chyba v8 - tak czy inaczej, półprzeźroczysta)

Cena: 30zł + 5zł przesyłka (i tak wysyłka jest droższa)
 
Mam też Fluttershy z v9 wyleczoną z choroby Hasbro (znaczki po obu stronach :yay: ) Pomyślę nad sprzedażą, gdy przyjdzie winylowa wersja.

Szczegóły, dodatkowe info, nr konta (wystarczy druczek, nie potrzebujecie karty/konta w banku, NIE wysyłam za pobraniem) - PW
 
Przy kupnie 3 lub więcej BB - zniżka. 

 

Przy kupnie wszystkich - pokrywam koszty wysyłki

PS. Co do ceny, możemy się dogadać. (oczywiście przy kupnie kupnie kilku sztuk oraz w granicach zdrowego rozsądku) ;)
 

PS2. Nie idę na wymianę.
 
Dodatkowe info - BRAK torebek, czy kart. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam też Fluttershy z v9 wyleczoną z choroby Hasbro (znaczki po obu stronach :yay: )

 

No to jakiś błąd fabryczny Ci się trafił, bo taka Fluttershy oficjalnie nie istnieje ;)

BTW, pisze się "w" jak "wave" a nie v :) Z początku nie wiedziałam o co w tym chodzi, jakaś wersja? :D No ale to tak na marginesie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakiś błąd fabryczny Ci się trafił, bo taka Fluttershy oficjalnie nie istnieje ;)

BTW, pisze się "w" jak "wave" a nie v :) Z początku nie wiedziałam o co w tym chodzi, jakaś wersja? :D No ale to tak na marginesie :)

Cóż... jeden z forumowiczów wyleczył ją z "choroby Hasbro" ;) Może i jestem ślepy, ale nie idzie odróżnić CM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... jeden z forumowiczów wyleczył ją z "choroby Hasbro" ;) Może i jestem ślepy, ale nie idzie odróżnić CM.

No to wszystko jasne :) Szkoda, ze Hasbro idzie na łatwiznę... kucyki starszych generacji były robione z większą dbałością o szczegóły :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...