Skocz do zawartości

Kram Egzorcystów - Dołącz do szkoły dla Egzorcystów.


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Sigurd

 

-Chciałaś zajęć z demonami to masz. Oto Leapery. Nie patrz im w oczy. To najgłupsze co możesz zrobić podczas walki z nimi. Chyba że jesteś pewna swoich sił. Wtedy odejdą. - Zaśmiał się pod nosem. Złe żabki co? pomyślał i odszedł od ściany stając nad krawędzią dołu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigurd

 

-Zależy. One potrafią czytać emocje. Jeżeli będziesz się wahać, bać lub będziesz niepewna zaatakują. Jeżeli jesteś pewna swojej siły, jesteś spokojna lub nie będziesz się bać odejdą. W europie są groźniejsze. Tam często mają skrzydła.- odpowiedział profesorskim tonem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inge

 

- Tak, jestem ze Skandynawii. Z Norwegii, dokładniej. Mam inną teorię. Nie spotkałam ich, bo z dala wyczuwały respekt przede mną - zażartowała i spojrzała jeszcze raz na smętnie wyglądające Leapery zamknięte w klatkach. Wizerunek zapewne mylny, ale póki pozostawały zamknięte, wyglądały naprawdę żałośnie. Jak każda żaba - pomyślała Inge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahri

 

- Dawaj Ahri, ja chcę powalczyć - rzekła w myślach Morgana - no dobrze, ale nie przesadzaj - powiedziałam trochę niespokojnie, wiedząc jaka jest na prawdę.

Po czym wystąpiłam ze szeregu i rzekłam do nauczyciela.

- Ja chciałabym też spróbować - dodałam po cichu. Gdy to powiedziałam zmieniły mi się włosy z niebieskiego na biały, a oczy zaczerwieniły się.

- To jak bierzemy się do walki czy się gapimy - powiedziała olewając innych Morgana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inge

Ze zdziwieniem spojrzała na przemianę Ahri, zastanawiając się czy to co widzi to iluzja, czy też reakcja spowodowana jakąś przemianą. Potwierdziła się druga teza. Inge podeszła do dołu i obejrzała go dokładnie.

- A jak już się jest w dole... Można skorzystać z Tamera? - Pytanie było czysto teoretyczne, bo Inge nie zamierzała wchodzić tam pierwsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigurd

 

Opętanie? A może ona jest demonem? Jeśli tak to jakim? Stawiam na Shapeshiftera, chociaż może to być też coś większego. Pomyślał. - Ej, Ahri. Czy kto to tam teraz siedzi. Czym jesteś? - Zapytał. Nie spodziewał się odpowiedzi. A przynajmniej nie oczywistej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Green Goblin

Odpalił z hukiem swojego odrzutowego ślizgacza - glidera, który wyglądał jak wielki metalowy nietoperz. W powietrzu zawisł zapach dymu. Na jego twarzy rozbłysł szeroki uśmiech.
-No już nie mogę się doczekać! Też chętnie poznam te stwory!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...