Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

Mają do niego dostęp tylko upoważnione osoby, powyżej 18 roku życia. :rainderp: Skoro nie widzisz, to najwyraźniej ktoś nie dał ci dostępu, o który notabene trzeba prosić opiekuna działu (czyt. aktualnie Kuoth) lub któregoś z administratorów.

ale mi nie wchodzi o wejście (przynajmniej dopóki nie skończę 1 rozdziału mojego fica co raczej szybko się nie stanie bo natchnienie odeszło i mam wiele innych spraw na głowie m.i.n umacnianie przyjaźni oraz szukanie swojej księżniczki dlatego podałem swoje wszystkie dane kontaktowe może bowiem znajdę swoją Isilitari, której będę pisać wiesze i śpiewać wychwalając jej urodę)

Jak co to sorki za taki offtop

Chodzi mi oto że dawniej jak nawet nie byłem zaproszony widziałem ten dział tylko wejść do niego nie mogłem, a teraz go nawet nie widać i chcę wiedzieć czy to norma czy jakiś bug

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie wchodzi o wejście (przynajmniej dopóki nie skończę 1 rozdziału mojego fica co raczej szybko się nie stanie bo natchnienie odeszło i mam wiele innych spraw na głowie m.i.n umacnianie przyjaźni oraz szukanie swojej księżniczki dlatego podałem swoje wszystkie dane kontaktowe może bowiem znajdę swoją Isilitari, której będę pisać wiesze i śpiewać wychwalając jej urodę)

Jak co to sorki za taki offtop

Chodzi mi oto że dawniej jak nawet nie byłem zaproszony widziałem ten dział tylko wejść do niego nie mogłem, a teraz go nawet nie widać i chcę wiedzieć czy to norma czy jakiś bug

Taka metoda na nowych userów, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal :nooooo:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się czepiam ale moglibyście w starym stylu to zmienić? Bo jak na to patrzę to czuję jakby sztylet wchodził mi w serce xD

y7EVJup.jpg

PS. Chodzi mi o to, że w poddziałach "Nasze Sesje" są złe ikonki. Słońce w NLR i CM Luny w SE. Na odwrót powinno być. Jest też możliwość zmiany opisów? :luna:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Czemu zniknął dział UC? Explain, pls?

Celestor odszedł, a to był jego projekt. Osobiście nie mam nic przeciwko przywróceniu go. Akurat moja klasa jako jedyna ocalała :rainderp: A śmiali się jak przenosiłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:TWcU3:

Ten oto obrazek ukazuje się w pudełeczku podręcznych emotikon, częściowo ukryty za oknem do pisania tekstu...

(Spalcie go na stosie, proszę. Właśnie pozbawił mnie pisanej z werwą, epickiej ściany tekstu... :forgiveme:)

Edit: Widzę, że ktoś już zareagował. Dziękuję za pomszczenie mej pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach w profilu' date=' jak jest data dodania zamiast na przykład "Dzisiaj [b']o 10:21" wyświetla się "Dzisiaj na 10:21" :derp2:

Naprawiono. Widocznie to był błąd developera, który uznał, że w każdym języku jak przetłumaczysz "at" (po polsku: "na") to wyjdzie poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zostałem Avatarem, dostałem nowe uprawnienia, ale... nie mogę nic robić w swoim dziale. Powinienem mieć to (rozwijana lista z możliwymi akcjami):

27O1u

A mam to:

8z30bn.jpg

Sprawdzone na 3 przeglądarkach, ponowne logowanie, czyszczenie ciastek i innych... Obecnie używam Chrome, ale instalowałem też Operę i również nic :sab:

EDIT: Działa. Dzięki :fluttershy5:

Proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj coś takiego, że przyszły dwa komentarze i mimo, że je przeczytałem to pokazywało cały czas, że mam 2 nowe. Dopiero po wylogowaniu i zalogowaniu ponownym wiadomość zniknęła. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale po zobaczeniu nowych komentarzy wszedłem na inny profil i napisałem odpowiedź. Nic więcej nie robiłem.

A przy okazji jeszcze napisze, że kiedyś widziałem, że użytkownikowi wyświetlało się co innego w profilu i w "Kto jest online" w polu opisującym co użytkownik aktualnie robi. Nie pamiętam szczegółów bo to już dawno było. Chyba na stronie kto jest online pokazywało, że czyta wątek (w którym ja byłem wcześniej co dziwniejsze), natomiast po otwarciu wątku nie było tej osoby wylistowanej. Jakaś desynchronizacja...

Wiem, że są to mało ważne błędy, ale myślę, że może kogoś zainteresują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMHIPMG.png

Te dwie emotki mają jakby defekt mały - takie kropy dziwne.

Użyje całej swojej wiedzy zdobywanej tygodniami u mojego Mistrza Administracji Skysplita by pomóc Ci w tej kwestii:

U mnie działa dobrze :rainderp:

Wzruszyłę się ~Skysplot

Meh, SOA#32 ~Sip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:

Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.

Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.

Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)

Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika.

Zalogowano jako: 'Zegarmistrz'

To mianowicie się wyświetla w chwili użycia "Oznacz posty jako przeczytane"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...