Moonlight Posted August 26, 2012 Share Posted August 26, 2012 Po powrocie z Zakopanego zacznę gifem, fajnie się patrzy na szczęśliwą tańczącą Lunę ładny szkic zimowa sceneria ciekawy art Luna się zbuntowała? saper epic CM Luny Link to comment
Guest Posted August 26, 2012 Share Posted August 26, 2012 Tylko jeden, ale jakże aktualny: Link to comment
Major Kusanagi Posted August 26, 2012 Share Posted August 26, 2012 Tylko jeden, ale jakże aktualny: Nie dziwię się Lunie. W końcu był on pierwszym, który przybył ją odwodzić w jej 1000 letniej banicji. Link to comment
Plothorse Posted August 27, 2012 Share Posted August 27, 2012 ,,Saucy". Znaleziony przypadkiem - wyszło, że z EQD.. Link to comment
Moonlight Posted August 27, 2012 Share Posted August 27, 2012 hahahaha następna kreacja na bal (przepraszam jeśli już była ) świetny szkic Link to comment
Linds Posted August 27, 2012 Share Posted August 27, 2012 Jest w końcu, shipping Księżniczki Luny z jej Najwierniejszym Sługą - Lidsem Link to comment
MacTavish Posted August 28, 2012 Share Posted August 28, 2012 Dzisiaj trochę tych fotek wrzucę Gangsta Link to comment
Moonlight Posted August 28, 2012 Share Posted August 28, 2012 wyniki szperania w odmętach Google ... minecraft on the moon? ciekawi mnie dlaczego znaczek Luny jest rozlany... uroczo Link to comment
Arjen Posted August 28, 2012 Share Posted August 28, 2012 Stary komp, więc połowy fotek nie wyświetla, ale chyba uda mi się trafić bez powtórzeń Czuwajcie! Link to comment
PhosiQ Posted August 28, 2012 Share Posted August 28, 2012 http://cdn.derpiboo.ru/thumbs/1309/647/2012/08/27/17_32_40_412_84118__UNOPT__safe_princess_luna_artist_stickfigurequeen Link to comment
MacTavish Posted August 29, 2012 Share Posted August 29, 2012 Coś na sygnaturkę I suknia, którą dziś znalazłem II suknia, tym razem na bal maskowy Tylko czemu ja tu nie widzę jej rogu? Link to comment
Moonlight Posted August 29, 2012 Share Posted August 29, 2012 to jest świetne XD na razie tylko tyle bo coraz trudniej jest mi znaleźć coś ładnego czego jeszcze nie było Link to comment
Arjen Posted August 29, 2012 Share Posted August 29, 2012 Lunarne nowości. MacTavish - 4 obrazek... dat Woona on the right Widział to ktoś...? Wydaje mi się, że nie ma ale nie mogę sprawdzić... http://i.imgur.com/B0OfL.jpg Link to comment
MacTavish Posted August 29, 2012 Share Posted August 29, 2012 Dziś trochę bardziej ubogo,ale także coś nowego Darkness ... Darkness everywhere W poprzednie sukience wyglądała ładniej,ale tu też jest bardzo ładna Link to comment
Arjen Posted August 30, 2012 Share Posted August 30, 2012 Ah jak słodko. Konkretnie i z głową, zwracam uwagę na pomysł z rysunkiem w grzywie Daaaaw :3 Dat idea Link to comment
Moonlight Posted August 30, 2012 Share Posted August 30, 2012 Luna&NMM daaw x2 a to mnie zaciekawiło Link to comment
Lukiner Posted August 30, 2012 Author Share Posted August 30, 2012 Rikłest! Macie może link do tego w lepszej rozdzielczości? http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2012/127/3/b/200th_special__i_will_guard_the_night_by_derplight-d4ytjhl.png heh mam to ustawione jako tapetę od maja lub czerwca i nadal nic innego nie potrafi mi tego zastąpić a co do rozmiaru to dlaczego nie sprawdziłeś u źródła czyli na dA? 1920x1080 http://derplight.deviantart.com/art/200th-Special-I-Will-Guard-the-Night-300349929 aparacik na zęby :3 awwww http://derplight.deviantart.com/art/200th-Special-I-Will-Guard-the-Night-300349929 Link to comment
Applejack12 Posted August 31, 2012 Share Posted August 31, 2012 http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSEkZrMLWVaXbvRQ6JoeL2wfqn6X9HXPm3SgLjVORb3JvXhdr11&t=1 Link to comment
Arjen Posted August 31, 2012 Share Posted August 31, 2012 Znowu te hiszpańce Te dwa są extra, so sweet : ) Link to comment
Applejack12 Posted August 31, 2012 Share Posted August 31, 2012 Światowa zapowiedz Luny http://demotywatory.pl/3910659/31-sierpnia-2012 Link to comment
Arjen Posted September 1, 2012 Share Posted September 1, 2012 Jak tak można, aż mnie chwyciło za serce Daaw :3 Dobra koncepcja, jak Yin i Yang Link to comment
Recommended Posts