Skocz do zawartości

Galeria Luny


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 994
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Łoooooł, tyle tego się wala po internecie, że nie wiem od zamieszczania czego mam zacząć... ciężko dać nawet drobinę z każdej kategorii...

(Brr. Straszliwym jest sortowanie na to co już było, a czego jeszcze nie...)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edit nr. 1: Bardzo ciekawe. Wszystkie obrazki - wcale nie większe od innych, ani nie animowane - wstawiałem w ten sam sposób co inne, z tego samego źródła... jak widać z nim jest problem. Nie byłoby w tym jednak nic dziwnego, tyle, że w momencie wstawiania nic nie szwankowało...

Edit nr. 2: Dobrze... sprawdźmy, czy z kolejną częścią stanie się to samo...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edit nr. 3: To samo. Zdecydowanie COŚ jest nie tak...


I chyba nie tylko ja jeden mam ten problem?

Link do komentarza

Dziękuję Ci Arjen za Twą czujność! Wierz mi, tak Twe słowa wziąłem do serca, że po pierwszym drugiego obrazka wykasowaniu, godziny później chciałem już owy ,,drugi" w kolejce wykasowywać. :wrWgR:

Modyfikacja jest świetna, przyznaję. ; )

Choć nie wiem jak tym operuje, zaprawdę...

Jedno tylko jest w tym arcie kapkę... w głowie mej mieszające... czy mi się zdaje, czy jej grzywa nie jest przypadkiem trochę długa?

Dobra, ciut. Wiem, czepiam się straszliwie cudzej ciężkiej pracy! Zatem zapomnijmy o tym co powiedziałem - ba, albo nawet wywyższmy koncept jej długich włosów - robią za piękne niebo!

Dobra! W związku z moją długą nieobecnością, zdecydowałem się przed tym zamieścić kompilację dzieł o tej konkretnej tematyce, które to przypadły mi do gustu. Kolosalna to robota... nie przyjmujcie jej proszę jednak za spam - miejcie na uwadze, że wykasowałem z listy pięciokrotność tego co ukazuję... to naprawdę starannie wyselekcjonowane arty.

Powtórki wykasuję jak już wrócę... chrr...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza

Plothorse Wszystko ładnie i wgl, mi się podoba, odwaliłeś kawał dobrej roboty, ale uważaj... arty z e621 są zabronione, nawet jeśli nie przedstawiają nic złego :c Ten Luna & Shy, a szkoda, bo świetny jest :D W wolnej chwili wrzuciłem Ci na imgura, podmień sobie w poście link na: http://i.imgur.com/tauhO.jpg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

No my tak nie umiemy... przydałoby się mieć magiczny róg :rainderp:

Dołączona grafika

Link do komentarza

Rozumiem, Arjen... uczyniłem też to, o co poprosiłeś. Powiedz... mam to traktować jako sugestię dotyczącą kamuflowania w ten sposób każdego potencjalnie niebezpiecznego linku? Przyznam bowiem, że najczęsciej szukam takich obrazków w miejscach, z których ludzie nie korzystają w tym właśnie celu... jako, że dziwnym trafem tam właśnie często trafiają te ciekawe... Tak. Jak tylko będę miał czas to wznowię pracę w tym obszarze. Byłoby to trochę męczące, ale wykonalne. Postarać się? {Czy może sam winienem ocenić ryzyko płynące ze ściągania sztuki z mrocznych obszarów internetu...?}

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...