Skocz do zawartości

You have seen nothing! - Pierwszy taki meet! - Warszawa


Parabellum Edge

Recommended Posts

Buck...

 

Takie info, jak ktoś chce kupić kulki a nie wie gdzie to najtaniej na:

 

www.taiwangun.com

 

http://www.taiwangun.com/kulki-0-20g-1000-szt-premium-p-j

http://www.taiwangun.com/kulki-0-20g-2000-szt-premium-bio-p-j

http://www.taiwangun.com/kulki-0-20g-4000-szt-premium-p-j

http://www.taiwangun.com/kulki-0-20g-5000-szt-guarder

 

 

0.2g powinny styknąć na CQB.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne ogłoszenie! Może brakować baterii do replik, zatem do wszystkich, którzy mają repliki:

Proszę o naładowanie i zabranie dodatkowych baterii, gdyż może być problem z bateriami dla pożyczanych replik. Poszukiwane będą chyba dwie baterie 9.6 V oraz dwie 8.4 V.

 

Dziękuję za współpracę i zrozumienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, kij z grillem, byleby było gdzie odsapnąć po tych 6 godzinach i się pointegrować :D

Następne spotkanie? Bardzo chętnie, może ktoś znajdzie równie fajne miejsce :) Można robić i w kwietniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem cierpliwie, ale niestety zapłaciło tylko 8 osób (licząc mnie też). Przelew został wykonany. Nieszczęśnicy, którzy się zgłosili, a nie zapłacili mogą zapłacić na miejscu za siebie, ale wiedzcie, że mój gniew za to... :rarirage:

 

Jeszcze jedna wiadomość do osób bez replik - jeśli nie znajdą się dla was dodatkowe pary okularów ochronnych KH wypożycza parę za 5 zł.

Jeśli nie będziemy zbyt wymęczeni może się gdzieś udamy coś zjeść, napić się i pogadać, bo opcja z grill'em jest warta 100 zł :wow:

 

Administrację proszę o pozostawienie tematu jeszcze ze dwa tygodnie, aby do dnia meetu wszyscy mogli się dopytywać i załatwiać ostatnie sprawy, oraz abyśmy mogli porozmawiać po zakończeniu imprezy.

 

To wszystko i do zobaczenia w niedzielę.

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dorzucę się Ja  :flutterage: 
Arafatka+ Ess Ice czarne powinny wystarczyć jak mam nadzieje, iż z powodów biedy oraz wydatków na emkę jestem skłonny chodzić w biedzie (no dobra Camogrom)

Dalej muszę wspomnieć o Pirotechnice, może ktoś jest skłonny porobić granaty na zabawę i je sprzedać na miejscu, po symbolicznej cenie 7-15 zł sztuka?
Dalej ! Foley dawaj tą grafikę Flutterbat którą zamówiłeś... Dobra to dogadam prywatnie :flutterblush:

Osobiście stwierdzam, że przydało by się spotkać po strzelance w KFC czy też prywatnie zabrał by ktoś rozpałkę, żarełko i zabraliśmy by się na kabaty(to jest świetny teren na ognisko a jak banda Asgejów by pojechała tam to nic nie szkodzi :crazytwi: )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foley ma fajne granaty do ASG (i w pełni bezpieczne!), ale obecnie tylko raptem kilka sztuk. Na gwałt staram się załatwić od znajomego, żeby do meeta zrobić jeszcze ze dwadzieścia sztuk.

Nic nie obiecuję, ale może będą :rdblink:

PS: Jakieś KFC czy McDonald czy Burdel King Burger King jest w pobliżu?

PS2: Te linki co miałem, to Ci Rico wysłałem. Tylko nie mam pojęcia czemu nie działają O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie, bo zacznę żałować, że nie wziąłem jeszcze jednego kolegi :lol: Nie wiem ile on tą swoją samoobronę trenował, ale jak zrobiliśmy test "Foley weź ten nóż i mnie zaatakuj" to w niewiadomy sposób wylądowałem na ziemi, a nóż znalazł się w jego łapce O.o

Wracając do tematu, przestrzelam dziś replikę (oby wszystko już było ok) i widzimy się w niedzielę :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie straszcie, bo zacznę żałować, że nie wziąłem jeszcze jednego kolegi :lol: Nie wiem ile on tą swoją samoobronę trenował, ale jak zrobiliśmy test "Foley weź ten nóż i mnie zaatakuj" to w niewiadomy sposób wylądowałem na ziemi, a nóż znalazł się w jego łapce O.o

 

21211970.jpg

 

Krav maga :lunaderp:

 

Również wszystko przetestowane oraz spakowane, do zobaczenia w niedzielę :badass:

 

( REZERWACJE NA REPLIKI ODE MNIE ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko na tip-top oprócz jednego... repliki głównej :P Coś odmówiło posłuszeństwa i kulki buntują się po kilku przelecianych metrach. Albo sam coś wymyślę/zaczaruję, albo będę liczył na cud, że znajomy zrobi mi to w sobotę :lol:

Albo będę używał samego pistoletu :suspicious: Moc Desert'a! :evilshy:

EDIT: Okey, połowiczny sukces. Replika strzela jak powinna! Aczkolwiek... Znowu nie działa ogień pojedyńczy :rainbowcry: Szlag! Najwyżej będą serie po 3 kulki :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będą tam dozwolone granaty hukowe?

 

Jak odłamki są dozwolone to podejrzewam że hukowe też

 


O walkę wręcz nawet nie pytam :v

 

Oczywiście że dozwolona, myślisz że biorę m249 aby z niej strzelać? :ming:

A tak na serio, klepnięcie + nie żyjesz równa się uśmiercenie wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiście że dozwolona,

 

Ale podejrzewam że dźwignie, przerzuty itp nie będą ciepło przyjęte :v O żywej tarczy nie wspomnę...ok bo na wariata zaraz wyjdę :crazy:

 

, myślisz że biorę m249 aby z niej strzelać? :ming:

 

Ja bym brał ją by kłaść zaporowy w razie potrzeby :v

Edytowano przez thornix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...