bobule

Brohoof nr 1/20 (styczeń 2014)

Recommended Posts

Nr 1, Styczeń 2013? Serio? :facehoof:

Kamisha, jesteś pierwszą osobą, która to zauważyła. Nie ukrywam, że dałbym sobie rękę uciąć, że jak prosiłem o zamieszczenie na okładce, że to numer 1 /20 styczeń 2014, to, że tak będzie. Jak widać wyszło nieco inaczej :)

A gdzie kalendarz ? :fluttercry2: Taki w wersji drukowanej bo nie umiem znaleść :fluttercry2: Ni bijcie za to pytanie :flutterblush:

Kalendarz ukryty we wstępniaku jest. Tutaj link bezpośredni (który podawałem kilkakrotnie na fb) http://sta.sh/0rma1djv7o5

Kamisha, jesteś pierwszą osobą, która to zauważyła.

Czy czyni mnie to mega spostrzegawczym dobrym materiałem na korektora? |D

Czy czyni mnie to mega spostrzegawczym dobrym materiałem na korektora?

To zależy jeszcze jak ze znajomością ortografii :rdblink: Bo niezłe oko masz, to trzeba przyznać.

Co do wcześniejszych spin o nazwiska, to wydaje mi się to bezsensowną kłótnią, ponieważ istnieje tyle dowodów na oba stanowiska, że prawda prawdopodobnie leży po środku i niektóre postaci/ rodziny mają coś co funkcjonuje jako nazwisko/ nazwa rodu, a niektóre nie, no i o co tyle spiny.

To zależy jeszcze jak ze znajomością ortografii :rdblink: Bo niezłe oko masz, to trzeba przyznać.

Bardzo dobrze :D Sprawdź mnie :D

Wiesz, jeśli interesuje Cię robota korektora, to można do Bobula zagadać :rdblink: Ja nie jestem od sprawdzania :)

Co do wcześniejszych spin o nazwiska, to wydaje mi się to bezsensowną kłótnią, ponieważ istnieje tyle dowodów na oba stanowiska, że prawda prawdopodobnie leży po środku i niektóre postaci/ rodziny mają coś co funkcjonuje jako nazwisko/ nazwa rodu, a niektóre nie, no i o co tyle spiny.

Nie było żadnej kłótni, a dyskusja ^^

• Upvote 1

Wiem, wiem Ale obawiam się, że i tak nie będę mieć czasu na tyle, żeby można było na mnie polegać :/

Odezwij się do mnie na maila ([email protected]) jeśli nadal jesteś zainteresowana. Zapewniamy, że robisz tyle korekt na ile masz ochotę i ile jesteś w stanie (no i nasi korektorzy czasami mają na prawdę dużo czasu na zrobienie korekt) :)

Serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się Brohoofa w CD-Action. Brawo!

Serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się Brohoofa w CD-Action. Brawo!

A możesz mi linka zapodać do źródła?

I jeszcze jedno. Kiedy kolejny numer?

A możesz mi linka zapodać do źródła?

I jeszcze jedno. Kiedy kolejny numer?

Oficjalna strona, patrz BONUSY  (musisz trochę przewinąć, a najlepiej CTRL+F)

Kolejny numer - 11.03 (Dayanowi chyba chodziło o kolejny numer Brohoofa. Jak go złożę, to będzie - bob) Zielony to kolor inkwizycji~Dolar84

Edited by Dolar84