Skocz do zawartości

[Poza sceną] - Zapytaj Vinyl Scratch


Amolek

Recommended Posts

Jakim odłamem a raczej rodzajem muzyki elektronicznej się zajmujesz ? W czym bardziej gustujesz w muzie Trance a może coś a może klimaty typu Hard ,czy wolisz nowości takie jak Dubstep czy Drum & Bass ? W jakiej technologii nagłośnienia gustujesz wolisz technologię Lamp czy może Tranzystorową co sądzisz o nagłośnieniu Hi-end a Hi-fi który typ uważasz za lepszy ja osobiście obstaje za starym dobrym HI-Fi zwłaszcza gdy w grę wchodzi moc w granicach 100/500 watt :D;)

Link do komentarza
  • 1 month later...

Siema :) Mam tutaj dla ciebie zbiór najważniejszych dla mnie pytań . Odpowiedz na które będziesz chcieć : 1. Czy mix z skrzypcami Octavii był by na miejscu ? Według mnie tak, a co ty o tym sądzisz ? 2. Jak zaczęła się twoja DJ-owska kariera ? 3. Za ile masz okulary ? :) 4. Coś o rodzinie ? Przeszłość i tak dalej ? 5. Jakie buły proponujesz ? 5. I ostatnie ,chodziarz wypytać bym chciał więcej - Kiedy impreza u mnie w piwnicy :D A potem na Pentagon ! Dzięki za odpowiedź i Pozdrawiam ! \m/

Link do komentarza

Wiatj Vinyl. Tu jeszcze raz ja. Tym razem mam inne pytanie, a konkretniej chodzi o wykonanie. Aby nie zrobilo sie tloczno podam same linki. Tak wiec... Ktory remix bardziej Ci odpowiada? °1 -

°2 -
°3 -
°4 -
(jesli jakies wykonanie Ci sie niespodobalo prosilbym o uzasadnienie) Czy jednak oryginalna wersja?
Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...