Skocz do zawartości

Twój rodzaj kucyka


Lorie

Recommended Posts

Mi to tylko ziemia zostaje... Na pegaza się nie nadaję, bo: 1 Jestem "ślepy", bez okularów to widzę na 30cm, 2 Bez sztucznego horyzontu nie latam 3 200mph to dla mnie wystarczająca prędkość Na jednorożca też się nie nadaję, bo: 1 Jestem kiepski w fantazy 2 Są ogółem takie "arystokratyczne" Zostaje ziemia i całkowicie mi odpowiada Nie widzę problemów aby ziemny nie mógł być pilotem, człowiek tez nie lata.. A koniec tych wywodów, ZIEMIA

Link do komentarza

MI najbardziej by odpowiadało bycie pegazem, bo po prostu lubię traktować wszystko lekko. Jednorożce źle mi się kojarzą (chyba czytam za dużo fantastyki... :twiblush: ), zaś do kuców zwykłych nie mam żadnych zastrzeżeń i bardzo je lubię, ale... no to nie jest to. Miło by było mieć skrzydła...

Link do komentarza

Ciężko wybrać, z jednej strony jednorożcem bo magia bardzo mnie interesuje(to pewnie dlatego, że uwielbiam gry rpg :D ), ale jednak wybrałbym pegaza bo zawsze chciałem sobie polatać, oderwać się od ziemi i zobaczyć ten świat z zupełnie innej perspektywy. Poza tym RD i FS to moje ulubione kucyki :cool:

Link do komentarza

Postanowiłam napisać minusy i plusy 4 gatunków kucy: Jednorożec: + magia - wszystkich zaklęć MUSI się uczyć - Brak możliwości latania (No chyba, że se skrzydła wyczaruje, ale zaklęcie jest trudne) Pegaz: + Latanie + szybkość, zwinność itp. + Możliwość chodzenia po chmurach - Nie umie czarować (Chyba, że rodzice to jednorogi to może odziedziczy talent do zaklęć i se różdżkę skobinuje) Zwykły kucyk: + Duża gracja (Jak u każdego innego rodzaju tyle, że posiada tej gracji Najwięcej) + Siła (No bo co? Ma jakąś nagrodę) - Nie umie czarować (To samo co u pegaza) - Nie może latać (Chyba, że jednorożec mu je załatwi) Alikorn: + Możliwość latania + Magia + Gracja + Dłuższe, życie (Tak o... 20% dłuższe) - Ilość obowiązków (Ciekawostka: 2/4 obowiązków należy do alikorna. Nie wiem czemu) I ja tak czy siak alikornem wolę być. Jakbym pominęła coś to pisać.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...