Skocz do zawartości

Twój rodzaj kucyka


Lorie

Recommended Posts

Do mnie bardziej by pasował Jednorożec - może nie ze względu na magię, ale z tego powodu, iż z całej trójki rodzajów kuców to one najbardziej się nadają do myślenia, filozofii i zimnej kalkulacji. Pegaz raczej nie, kuc ziemny też raczej nie. Chociaż, jest też alicorn ;D.

Link do komentarza

To nie Warmłotek, bycie magiem jest tak samo bezpieczne jak posiadanie jakiejkolwiek innej mocy - jedyne zagrożenie jest takie, że można po prostu przegiąć pałę, a ochroną jest zdrowy rozsądek i takaż psychika.

Ale wiesz kolego jeśli przegniesz totalnie to mogłoby się stać tak że zagrozisz bliskim ale mniejsza o to.

Co do zdrowego rozsądku i psychiki masz rację.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Na początku myślałem, że jednorożec i wiele osób mi podczepia jednorożca, często na siłę i często uznając mnie - nie wiem jakim cudem - za bardzo ogarniętego człowieka. Jednakże wybrałbym pegaza, bo uwielbiam poczucie wolności, brak ograniczeń. Poza tym jeden "róg" już by mi wystarczył ;]

Link do komentarza

Moim rodzajem kuca jest na pewno pegaz... nie chodzi mi o znaczenie, wolności itd.... nigdy nie byłem silny i o sile nie marzyłem, kuc ziemny jest moim duuużym przeciwieństwem. Magia nigdy mnie nie pociągała tak jak... latanie. To zawsze było moje marzenie, do dziś uwielbiam wleźć na jakiś dach w bloku, albo na jakiejś ruinie opuszczonej. Wysokość to jest to co kocham i wiatr, który owiewa mnie całego, rozwiewa włosy, oraz pozwala zapomnieć o całym świecie dokoła

Link do komentarza

mi trudno było wybrać jaki rodzaj kucyka Gdyby kucyki panowały nad żywiołami, to by wyglądało tak ziemski - Ziemia Morski - woda Pegaz - powietrze Jednorożec - Ogień więc wbiłem w horoskop urodzeniowy, w zachodnim wyszła mi Ziemia, a w Chińskim woda A wam, jaki żywioł wyjdzie http://www.numerologiachinska.pl/horoskop-chinski/ http://horoskopium.pl/astrologia/cztery-trygony/

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...