Skocz do zawartości

Twój rodzaj kucyka


Lorie

Recommended Posts

no oczywiście że jednorożec bo wtedy nie muszę wszystkiego w pysku nosić oraz mogę się teleportować a jak bym dobrze się uczył magi to może jeszcze jakieś szkrzydła bym wyczarował (co prawda nie tak dobre jak pegaza czy alicorna ale i tak daje mi latanie i nadal mogę używać zaklęcia)a alicorn nie bo długo żyje (no weź znajdz przyjaciół z którymi możesz być od małego do starości jak się żyje kilka tysiącleci)

Link do komentarza

Bycie OP jak alicorn mnie nie kusi - długowieczność kusząca ale sam nie wiem czy chciałbym tyle żyć ;p Pegaz - latanie supcio - zawsze chciałem doświadczyć tego ^^ Jednorożec - magia.. poczarować też bym chciał Ziemny - cóż... może nie ma takich możliwości jak pegaz czy jednorożec ale jeśliby założyć, że są silne (Big Mac ciągnący domek) i żyją dość długo (Granny Smith xD) to nie tak źle mają : ) Jednak wolałbym być jednorożcem - magia ftw + spore ułatwienie w życiu.

Link do komentarza

A wy myślicie że tylko magi trzeba się uczyć, latania też i nie wiem czy nie jest to nawet trudniejsze. Ja jakbym miał wybierać wybrał bym jednak pegaza, po prostu latanie to wspaniała rzecz. A jak już nie to ziemnym, magia mnie nigdy nie kręciła, a gdy popatrzysz jaki zarąbiste są zwykłe kuce, prawie każdy ma farmę, znają się na wielu rzeczach. Na dodatek popatrzcie na te kuce Pinkie, AppleJack, Carrot Top one są przesiąknięte a jakoś nie latają ani nie czarują.

Są lepsze słowa na to określenie ; )

Link do komentarza

Osobiście uważam to za bardzo niesprawiedliwe. Pegazy szybują po niebie, są w stanie kontrolować pogodę i siadać na chmurach. Jednorożce potrafią używać magii, pomagając sobie w każdej dziedzinie swojego życia. Twórcy starają się jak mogą, aby każdy miał po równo, ale to i tak na nic - my, ziemskie kucyki, mamy Pinkie Pie ^^

Link do komentarza

Alicorny są fajne. Ale jeśli muszę wybrać jedno to jednorożec. Pegazy mogą szybko latać. A jednorożce mogą zaklęciem przenieść się w inne miejsce, wyczarować skrzydła i korzystać z innych zaklęć. Fakt wymaga to duzej koncentracji i ćwiczeń, ale ja bym wybrał właśnie jednorożca.

Link do komentarza

Jednorożec bardziej rozwojowy ... ale pegazy mają ta szybkość i lekkość, i nie sądzę raczej żeby w ciągu najbliższych 800 lat jednorożce opanowały zaklęcia tworzącego skrzydła do tego stopnia by równać się z pegazami :P

Pewnie masz rację. Ale mi akurat nie zależy aż tak bardzo na lataniu dlatego wolę jednorożce. Oczywiście pegazy też są mega.
Link do komentarza

Hm. Biorąc pod uwagę zwykłe kucyki, to albo jednorożec, albo ziemny. Lubię pegazy, ale są mainstreamowe xD

No i Alicorn... Duh. Ale to by musiała być przy tym "ręka boska"

Jednorożce też są mainstreamowe, jest m.w. 1:1 pegazów i jednorożców w temacie :P.

Zostaje Ci chyba tylko ziemny albo łaska boska xD.

Lemi

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...