Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Kristian przeszedł się na dwór, teraz czas zobaczyć nowy super czołg z USA. Opracowany dzięki współpracy USA-Francja-Niemcy, jeszcze przed powstaniem Rzeszy. Po wznowieniu projektu zbudowano to cudo, teraz przyszedł pierwszy egzpemplarz który jedzie na pokaz najnowszej broni.

- Sir! Dziś pan zobaczy naszą najpotężniejszą broń! J.E.T.K! Ten potężny super-czołg wyprzedza nawet Japonię pod względem technologi! - Po tych słowach naukowiec ściągnął płachtę z czegoś gigantycznego. Oczom Kristiana ukazała się ta piękna maszyna.

 

JOETANK_final.jpg
[url=http://postimage.org/app.php]

 

- Wspaniałe. - Mruknął Kristian spoglądając na pojazd, teraz naukowiec znowu przemówił.

- J.E.T.K jest uzbrojony w działo kalibru 230mm, nowoczesny system auto-ładujący, system p-lot, wyrzutnie granatów w tym EMP, sensory radarowe które wykryją nawet wrogie pojazdy z technologią Stealth, wielowarstwową modularna powłokę ceramiczno-aramidową, kamuflaż termiczny i potężne karabiny maszynowe. Jednakże planowane są tylko cztery sztuki, reszta to będą inne czołgi. - Kristian nie odpowiedział zafascynowany tym pojazdem.

Edytowano przez Komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Niesamowite. Naprawdę nie spoczywasz na laurach Michael.  Możesz mi zaufać nie zdradzę nikomu tego, co tu zobaczyłem. Cieszę się, że jednak nie poszedłem na te emeryturę. To prawdziwe cudo.

Chwilę stałem i przyglądałem się naszemu nowemu niesamowitemu wyposażeniu.

-Michael skoro i tak dzisiaj nic nie wyszło z moich odwiedzin u Rarity . To myślę, że na dziś mimo wszystko odpuszczę sobie trening i zajmę się moim specjalnym treningiem związanym z koncentracją. Jednak prosiłbym żeby nikt nie wchodził do mojego pokoju może być z tego spory bałagan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Domyślam się. Chrysalis wyposarzony jest w pole maskujące, czyniące ją niewidzilną. System pozwalający na natychmiastowe uniknięcie ataku. Skrzywdzić mogą ją jedynie pociski samonaprowadzające. Potężne działo wystrzeliwyjące wiązkę elektryczną, zdalną sparaliżować każdy pojazd. Wyrzutnię rakiet, na dużą odległość. System samonaprowadzający. System hunters, pozwalający na wystrzelenie mniejszych wersji siebie, które mogą szybko i skutecznie spacyfikować wroga. A po za tym system regeneracji. Można ją zniszczyć jedynie od środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Hmm a jak poradzi sobie z bombą elektromagnetyczną? Szkoda, że już nie jestem człowiekiem chętnie bym się z nią sprawdził powiedziałem z uśmiechem. -I jak szybko przebiega regeneracja czy jeśli wykonam w niej dziurę z działa to zdążę wrzucić granat do jej wnętrza czy może zdoła się jeszcze szybciej zregenerować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania trwały całą parą. Robiliśmy dokładny plan atak na ile się da, a to było trudne. Dzieliliśmy się na zespoły w czasie wolny strzelaliśmy do puszek by się nauczyć obsługi broni. Wszystko było prawie dopięte na ostatni guzik. Jutro miał się rozpocząć atak na trzy Biura Adaptacyjne znajdujące się i działające w Wrocławiu. Były to budynki po szpitalne, do których nie mieliśmy aktualnych planów. Tylko parę wspomnień narysowanych na kartkach, jeśli ktoś w nich był. Będziemy iść na ślepo. To tylko zwiększy ryzyko, ale nie zniechęcało nas od próby pokazania kto tu rządzi. Jeszcze raz przyglądałem się mapie, która była przede mną. W tle leciała rewolucyjna muzyka zespołu Konkwista, co popadała w zapomnienie.

https://docs.google.com/file/d/0B5Qbtx4Du02UUkdCRG1WdDlKaGs/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No bombę zareaguje krutkotrwałą utratą świadomości. Wyląduje na ziemi by się zregenerować. Nie można wykonać w niej dziury zwykłą rakietą. Ma zbyt mocny pancerz. Jej najwrażliwszym punktem jest AI. To ten walec przyczepiony z przodu. To tam jest główna sieć neuronowa. Technicznie rzecz biorąc, można by było ją uszkodzić pociskami, a kiedy opadnie na ziemię, wejść do wnętrza AI i zniszczyć je lub rozmontować kradnąć dyski pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tak sobie czytam wasze osiągnięcia radzieckiej zachodniej/japońskiej techniki i zastanawiam się, czy załatwić sobie jeszcze Knightmare Frame'y, czy już AT-AT)

Dowiedziałem się, że w Warszawie ma być organizowany pokaz najnowszych technologii wojskowych. Kilka szybkich telefonów wystarczyło, by uaktywnić podległych mi agentów - w końcu trzeba to zbadać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiechnąłem się na odpowiedzi Michaela

-Chyba się właśnie zakochałem. Jedna taka zabawka jest jak cały oddział. Ale gdybyśmy mieli armię takich bylibyśmy jak jedna wielka potęga.  POZ mógłby z pomocą tego chronić kucyki i pokój na świecie znacznie skuteczniej niż do tej pory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Masz rację. Lecz to tylko mała jednostka strażnicza i obronna. Prawdziwa i najpotężniejsza maszyna jest w Japonii. Stanie się niedługo najpotężniejszą maszyną pokoju na świecie. Jeśli lubisz potężne bronie to ucieszysz się kiedy przybędzie do nas brat chrysalis. Wyobraź sobie chmarę inteligentbych maszyn, broniącą słabszych, bez narażania życia ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To jest po prostu piękne. Koniec bezsensownego tracenia życia naszych ludzi. Podczas gdy maszyny będą robiły to sprawniej i szybciej a nasi agenci będą bezpieczni. Michael właśnie tworzysz świat idealny. Jeśli twój plan wypali to będzie wielki krok w stworzeniu zupełnie nowego pięknego świata. Z mojego oka popłynęła łza na samą myśl o tym. -Ale czy jest szansa że mogą się nam te maszyny wymknąć z pod naszej kontroli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten mój nadgorliwy pomagier. W sumie to może mi się teraz przydać...

- Poniekąd. Mamy parę wtyk w Zakonie, których jeszcze nie wysadziłeś w powietrze, ale żadnych w POZ. Chciałbym dowiedzieć się, co robią miłośnicy księżniczek, oddawania Ziemi Equestrii i takich tam. Jakieś pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiedzą o tym jedynie zaufani ludzie. W hangarze jest także zainstalowany system alarmowy. Każdy włamywacz będzie miał się z pyszna. Czas na pierwszu użycie przyjdzie, kiedy ktoś będzie próbował zagrozić nam lub Equestrii. Zakon i FOL nie będą wtanie nam zagrozić, kiedy wprowadzimy masową produkcję. Kiedy na dobre połączymy się z Equestrią, będą już zbędne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dobra to raczej nie musimy się martwić o żadnych szpiegów. Ja na pewno o tym nikomu nie powiem. Ale zrób coś dla mnie jak się już połączymy z Equestrią to odstaw mi jedną z tych maszyn, bo już chyba wiem, z kim chce się ożenić. Powiedziałem uśmiechając się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiałem się na jego stwierdzenie. - Niech będzie, ale chodźmy już. - Wraz z Jimem wyszedłem z hangaru i skierowałem się do mojego biura. Po kilku minutach spotkałem Alejsandra. - Witaj. Jeszcze jej nie otrzymałeś? Zawsze noszę jedną przy sobie na wszelki wypadek. Proszę. - Podałem mu strzykawkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dobra ja będę znikał coś załatwić. Jak byś mnie potrzebował wezwij mnie przez głośnik Michael. Poszedłem do pokoju. Po czym na drzwiach przybiłem kartę. "Wejście grozi ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu". Z pod łóżka wyciągnąłem spory kufer. Powoli go otworzyłem znajdowały się tam atrybuty malarskie pędzel, farby i płótna. Na niektórych było parę obrazów.

-Cóż, jako kucyk jeszcze tego nie próbowałem czas najwyższy zacząć.

Powoli złapałem pędzel zębami i zacząłem malować. Ku mojemu zaskoczeniu szło mi całkiem nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem malować to był jak dodatkowy trening koncentracji. Ale wolałem nikomu nie mówić o swojej wrażliwszej stronie to by dziwnie wyglądało. Cóż wychodziło mi coraz lepiej pierwszy projekt się udał. Chwilę zastanawiałem się, co mógłbym namalować aż do głowy w końcu przyszła mi pewna myśl. Uśmiechnąłem się i wróciłem do pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- PRZEZ ŁĄCZNIKA JE PODEŚLIJ TY... Rozłączył się. - Ze zdziwieniem spojrzałem na słuchawkę telefonu. - I jeszcze wraca tu z samymi zdjęciami. Nawet jeśli to są pogrążające Celestię dowody, to raczej za mało... Niech ja go tylko dorwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I broń Zakonu jedzie na pokaz broni do Warszawy, specjalny ciężki transporter wiezie Super-Czołg a Combota w normalnej ciężarówce. Jednak transport znajduje się w konwoju pilnowanym przez elitarne oddziały z doświadczeniem bojowym, nawet kilka cięższych pojazdów eskortuje transport.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...