Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Znalazłem się w pomieszczeniu z dużą ilością komputerów. Na jednym z nich, widziałem organizm kucyka.

- Michael? Ty nie w łóżku? - Spytała pewna kobieta.

- Jeszcze nie pora na śmierć, a śpiący nie jestem. Czy dane są przesyłane?

- Tak. I to w najlepszym tempie.

- Dobrze. Kiedy transfer się zakończy, pozbądź się ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą torbę wypełniłem granatami nożami i niewielkimi ładunkami wybuchowymi. Byłem gotowy do drogi. Jednak postanowiłem zaczekać na odpowiedź księżniczki, co ma dalej zrobić POZ. Chwile zastanawiało mnie też czy Michael powinien tak nadwyrężać organizm. Postanowiłem sprawdzić jak się czuje. Podszedłem do jednego z agentów POZ.

-Wiesz gdzie jest Michael?

-Chyba w sali komputerowej

-Dzięki

Zszedłem do sali gdzie zobaczyłem Michaela. Po czym do niego podszedłem

-Nie powinieneś się nadwyrężać

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristian stał w garażu czołg X-1, ta potężna maszyna wyposażona w SI, działa laserowe, potężny pancerz ale jest dość drogi. Ale będzie skuteczną bronią w rękach Zakonu, w to nie można wątpić. Szczególnie po tamtym wynalazku POZ, dziwne roboty. To będzie odpowiednia konkurencja, mimo że mniejsza ale lepiej uzbrojona.

Czekać tylko na dostawy broni i można zaczynać kolejną fazę planu, czyli stworzenie nowego państwa. Polska nie zareaguje, już o to zadbano.

 

(Wygląd X-1)

ra3_futuretank1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy to wszystko działa tak jak powinno.

- Wzmocnij przekaz.

- Dobrze Michael. Transfer na poziome komurkowym, dokonane 20% ogólnego skanu konkretnych informacji. Jesteśmy już blisko. - Na ekranie było widać różnorakie odczyty. Nagle przyszedł Jim.

- O mnie się nie martw. Ktoś musi zarządzać tym cyrkiem. Twój list był raczej zbędny. - Obserwowałem odczyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim pyszczku pojawił się wredny uśmiech.

-Temu szczurowi się to bez wątpienia należy. Ale jedna śmierć nawet kogoś takiego to i tak za mała kara za to, co się stało w Polsce. Poza tym Aleksander jest kucykiem i chyba jest bliski księżniczce. Możemy mieć z tego problemy polityczne z Equestrią. Pytanie jeszcze brzmi czy on już wie, że wstrzyknąłeś mu to świństwo i właśnie to usuwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że polska policja jak chce, to potrafi. Zdobyła adres email jednego z członków wrocławskiej grupy*. Oczywiście przejąłem go, a odpowiednia... premia pozwoliła gliniarzom zapomnieć o tym adresie. Wysłałem na ów adres email z prośbą o spotkanie z ich przywódcą.

Czekając na odpowiedź, oglądałem telewizję. TVP relacjonowało akurat z procesu jakiegoś schwytanego jednorożca. Sędzia prawił jakieś banały. Już miałem zmienić kanał, gdy coś przykuło moją uwagę. Zatrzymałem, cofnąłem do interesującego ujęcia i zrobiłem zbliżenie na róg kucyka.

- Z czego jest ten pierścień? - spytałem sam siebie, spoglądając na blokadę antymagiczną. Wystukałem numer do pionu technologicznego. - Z czego robione są te pierścienie antymagiczne? Dowiedzieć się, sprawdzić, czy można to jakoś wykorzystać.

 

(*Hoffner - do ciebie!)

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra odpwiedź. Nie zabiłbym nikogo, nawet w taki sposób. To coś o wiele lepszego niż jakaś mikrobomba. Wszystko niebawem się wyjaśni. Nie straciliśmy jednak arsenału. Chrysalis i gas nadal są pod naszą kontrolą. Walkę wygraliśmy dzięki dywersji PUPA. Pewnie byłeś w tedy nieprzytomny. Pojazd znajduje się w hangarze. Dobrze że baza sama w sobie jest pod ziemią. Dzięki Aleksandrowi, niedługo będziemy nie do pokonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Taka wiadomość mnie naprawdę cieszy. Widzę, że przygotowałeś się z każdej strony mimo wszystko. Jestem w szoku, że tak rozgryzłeś Aleksandra. Nawet ja się nie spodziewałem zdrady z jego strony. Czyli moja prywatna zemsta traci w tej chwili sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Musisz sam sobie na to odpowiedzieć. Nie powinna stać się krzywda Aleksandrowi, a bardzo nam pomoże. Ja się tego spodziewałem. On nie jest wierny nikomu. Nowe stroje dla naszych jednostek powinne być niedługo gotowe. Jak się pewnie domyślasz, nie będą zwyczajne. Mam dla ciebie pytanie. Dlaczego tak niechętnie atakuję, skoro mógłbym łatwo zdobyć władze siłą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem na salę treningową. Gdy otworzyłem walizkę na moim pyszczku pojawiło  się zdziwienie zobaczyłem wewnątrz dziwny miecz. Nigdy takiego nie widziałem. (Wyglądał tak)

aa87eq.jpg

Następnie przeczytałem liścik który brzmiał tak:

 

"To prezent dla ciebie, tak zwane High-frequency blade. Stworzone z pomocą najnowszej technologii. Jego posiadacz jest niemal niepokonany. Ostrze posiada plazmowy rdzeń, dzięki czemu może przeciąć praktycznie wszystko. Ktoś kto wypracuje nim walkę, może spokojnie odbijać lecące pociski lub rozcinać czołgi wroga na kawałeczki. Ma też funkcję ogłuszającą, bez konieczności zabijania wroga. Dysponuje specjalną opaską do twojego kopyta. Nie ma za co, Michael."

 

Gdy na to patrzyłem byłem w szoku. W końcu na moim pyszczku pojawił się uśmiech od razu wypróbowałem nową broń. Umieściłem ją na kopycie. Natychmiast Rozpocząłem trening. Pomimo poważnej rany i tak szło mi rewelacyjnie w życiu nie miałem tak potężnej broni. Stara katana była przy niej zwykłym reliktem przeszłości. I aktualnie i tak nie mogłem jej używać ale za to ten miecz jest niesamowity. Każdy materiał ciął jak nóż masło. A gdybym był w pełni sił. Sam mógłbym nim dziesiątkować ogromne odziały wroga. Chwilę popatrzyłem na nową broń ponownie.

-Przekonałeś mnie Michael. Jeszcze zaczekam a później będzie można dokonać zemsty. Niech myślą, że nas pokonali. Ale wkrótce się zdziwią powiedziałem do siebie z pewnym siebie uśmiechem.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ustaleniu kolejnych rozkazów Kristian znowu skierował się do biura, w głowie marzył o nowych Prusach. Jednak trzeba pomyśleć co zrobić z Polską, już dowódcy planują atak na Warszawę a potem na resztę Polski.

Dość... ambitny plan, to trzeba przyznać ale trzeba mieć nadzieję że wypali. Poza niedługo dotrą nowe czołgi z Kaliningradu zwane jako T-100, to im pomoże w operacji i to bardzo. A X-1 dostał miano najtwardszego czołgu na świecie, trzeba na niego naprawdę sporo pocisków użyć by go zniszczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...