Skocz do zawartości

Historia na krańcu czasu [gra][human and pony][fantasy]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Nie sądzę

- No to ja zapytam tak: Po co wam wredna dziewczynka z lasu, z którą nie da się wytrzymać, lub jak kto woli - ja? - powiedziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Och Alin. Jesteś tak samo potrzebna jak intergalaktyczny glut zabójca z kosmosu... - powiedział. - Jedna z istot która miała się pojawić. Czekamy jeszcze na nią. - powiedział. - A co do świata. Zaczniecie od świata który w XXI w na ziemi pojawił się w formie serialu dla małych dzieci. W świecie żyją kolorowe kucyki szerzące przyjaźń. - zaśmiał się. - Ja nie żartuje... Taki świat istnieje. 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak kryształy. Kolorowe i w kształcie kryształu. Ta. Z grubsza to tyle. Smacznego. - wskazał na jedzenie. - Kilkorgu z was nie miało szansy zjeść czegoś takiego prawda? - Na stole stały różnorakie wykwintne dania począwszy od owoców morza aż po nadziewanego indyka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna otworzyła szeroko oczy. Wow! Tyle jedzenia jeszcze nigdy nie widziałam! Zaczekała, aż inni zaczną jeść. Nie pamiętała zasad "etykiety" i nie chciała walnąć gafy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Trochę mnie nie było ale jestem.)

 

Obiekt 408 przemierzał szybko opuszczone kanały, w tym tygodniu nikogo nie zabił co jest dla niego hańbą. Na swoje zaskoczenie zauważył drzwi, zwyczajne co gorsza. Postanowił zobaczyć co jest po drugiej stronie, otworzył je poprostu taranując. Po znaleziuniu się na drugiej stronie zauważył plac, dość dziwne ale dobrze. Najdziwniejszy był stół z jedzeniem, spojrzał na przybywających tu powoli się przybliżając do stołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna podniosła wzrok na gluta, który "szedł" na Alice.

-Odwróć się - powiedziała do niej.

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiekt 408 spojrzał jedynie i skoczył na krzesło, wylądował na miejscu. Na szczęście nic mu nie odpadło, spojrzał na ludzi trochę obrażających go ale zignorował ich. Z jego ciała wysunęła się macka którą wskazał na jedzenie, tym gestem dał do zrozumienia swe pytanie "Czy można jeść?".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ależ owszem 408. Możesz sobie zjeść. - zaczął wskazywać na różne pokarmy. - Tomato, cytrynka, oliwka i gorzała. - powiedział wesoło. - Powitajcie Obiekt 408, broń Plazmanśką z uniwersum B4-1 g-32. Ich nie zabijaj. - wskazał na ludzi. - Oni są z tobą. - podszedł do Aarona, stuknął jego zbroję która zmieniła się w kulkę. - Technologia z twojej przyszłości Aaronie. Twoja zbroja jest skompresowana. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

To coś... jest... em nie ważne - stwierdziła Alin - I ja mam być tak samo przydatna od żywej broni? Wątpie, ale jak wolisz... - rzekła do Maltasara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Uznajmy, że będę - odparła. Patrzyła dziwnym wzrokiem na obiekt 408 pierwszy raz widząc coś podobnego. Postanowiła jednak na krótką chwilę powstrzymać się od komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...